Gainsy Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Gainsy, jest brokerem Forex. Czy Gainsy jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Gainsy… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ broker nie wspomina nic o żadnej regulacji na stronie internetowej, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to firma nieregulowana.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że Gainsy oferuje, zauważamy, że oferują 3 różne typy kont: Konto STP, Konto ECN i Konto VIP.

Konto STP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10 USD, dynamiczny zmniejszony spread do 0,1 pipsa, dźwignia do 500: 1, bonusy, dozwolony skalping, wiadomości handlowe.

Konto ECN: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 0,1 $, dynamiczny zmniejszony spread do 100 pipsa, dźwignia do 1: XNUMX, dozwolone skalpowanie, wiadomości handlowe.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 0 $, spread XNUMX pipsów, niestandardowa dźwignia, dozwolone skalpowanie, wiadomości handlowe, handel automatyczny, handel telefoniczny.

Te platformy do obsługi że Gainsy oferuje: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Gainsy udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Wesoła strona internetowa
Wesoła strona internetowa

Gainsy zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów, które oferuje Gainsy, niektóre wykresy na żywo, materiały edukacyjne (choć dużo w języku angielskim), kalendarz ekonomiczny, słowniczek, także niektóre instrukcje, należy zauważyć, że wiele narzędzi i zasobów jest w języku angielskim ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje dotyczące Gainsy

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.gainsy.com/es/

Número de teléfono: + 44 141 41 61 777

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena Gainsy <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Gainsy jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), jest nieuregulowanym brokerem, nie wspomina, do której firmy należy strona, szukając inne recenzje lub oceny Na Gainsy znaleźliśmy głównie oceny negatywne.

Z tych powodów uważamy, że Gainsy nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Gainsy? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Gainsy: Ocena i komentarze»

 1. Ian odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ian, dzięki za napisanie o Gainsy. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.