Gainsy Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Gainsy, jest brokerem Forex. Czy Gainsy jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Gainsy… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ broker nie wspomina nic o żadnej regulacji na stronie internetowej, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to firma nieregulowana.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że Gainsy oferuje, zauważamy, że oferują 3 różne typy kont: Konto STP, Konto ECN i Konto VIP.

Konto STP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10 USD, dynamiczny zmniejszony spread do 0,1 pipsa, dźwignia do 500: 1, bonusy, dozwolony skalping, wiadomości handlowe.

Konto ECN: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 0,1 $, dynamiczny zmniejszony spread do 100 pipsa, dźwignia do 1: XNUMX, dozwolone skalpowanie, wiadomości handlowe.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 0 $, spread XNUMX pipsów, niestandardowa dźwignia, dozwolone skalpowanie, wiadomości handlowe, handel automatyczny, handel telefoniczny.

The platformy do obsługi że Gainsy oferuje: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Gainsy udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Wesoła strona internetowa
Wesoła strona internetowa

 

Gainsy zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów, które oferuje Gainsy, niektóre wykresy na żywo, materiały edukacyjne (choć dużo w języku angielskim), kalendarz ekonomiczny, słowniczek, także niektóre instrukcje, należy zauważyć, że wiele narzędzi i zasobów jest w języku angielskim ...

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje dotyczące Gainsy

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.gainsy.com/pl/

Número de teléfono: + 44 141 41 61 777

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena Gainsy <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Gainsy jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), jest nieuregulowanym brokerem, nie wspomina, do której firmy należy strona, szukając inne recenzje lub oceny Na Gainsy znaleźliśmy głównie oceny negatywne.

 

Z tych powodów uważamy, że Gainsy nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Gainsy? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *