✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lipcu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w FXWINNING. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o FXWINNING i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWfxwinning.net | fxwinning.pro
🏠 spółkaFxWinning Ltd, a jej właścicielem jest David Merino Quintana i Teo Zuñiga Arredondo jest również zaangażowana
⚖️. RozporządzenieCySEC
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 5 (MT5)
📌 AdresApartament C, Orion Mall Palm Street, Victoria Mahe, Seszele

⚠️ FXWINNING jest własnością firmy FxWinning Ltd. znajduje się w Cypr, Hongkong oraz Saint Vincent i Grenadyny, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont, które oferuje FXWINNING, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów kont.

Informacje w sieci

Witryna FxZwycięstwa

FXWINNING dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, kalkulatorów, kalendarza ekonomicznego, trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • +357 97723265

???? Ocena końcowa FXWINNING ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z FXWINNING.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo FXWINNING

aktualizacje

Wiadomości o FXWINNING:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2021Skarga przeciwko FXWINNING od organu nadzoru finansowego: CNMV.
sierpnia 2022FXWINNING jest powiązany z Theo Zuniga.
Wrzesień 2022Broker FxWinning jest powiązany z Turbo y ZETA Firma o złej reputacji.
luty 2023Skarga przeciwko FXWINNING od organu nadzoru finansowego: CNMV.
kwiecień 2023Skarga przeciwko FXWINNING od organu nadzoru finansowego: AMF.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”671″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z FXWINNING.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez FXWINNING?

Jak zgłosić FXWINNING

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić FXWINNING?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy FXWINNING to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że FXWINNING to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy FXWINNING jest godny zaufania?

Nie. FXWINNING nie jest wiarygodny, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z FXWINNING?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla FXWINNING?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

158 komentarze do «Czy FxWinning to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Milly V odpowiedź

  W Peru związani z tą firmą Teo już upadli, on wysyłał wszystkie środki za granicę a tutaj zajęli auta od lipca

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mily, dzięki za informacje, jeśli chcesz bardziej szczegółowo wyjaśnić, co się stało, pomożesz wielu osobom.

   Pozdrowienia.

 2. wpłynęło na Fxwinning odpowiedź

  Na kontynencie amerykańskim są tysiące ofiar pozostawionych przez tych Brokerów.

  Od 2020 roku grupy ludzi z różnych krajów oferowały inwestycje pod parasolem dużej amerykańskiej firmy, gdzie obejmowały możliwość inwestowania w FX WINNING/TWT i inne inwestycje, bez wysiłku i przewidywania zysków do 10% miesięcznie.

  Korzystali ze spotkań w luksusowych hotelach, cyfrowych mediów pokazujących wystawne życie, grup na instagramie, telegramu, w którym pokazywali swoje udane operacje forex i obietnicami inwestycji w cyfrowe waluty, akcje, chwalili się wielomilionowymi zarobkami i podróżowali po świecie; w ten sposób przekonali tysiące ludzi różnych narodowości.

  Dziś nikt nie ponosi odpowiedzialności za to oszustwo, ci, którzy sprzedawali iluzje milionowych inwestycji, nadal zasilają swoje portfele i pozują na portalach społecznościowych jako nowobogaccy kontynentu amerykańskiego, podczas gdy ofiary mają nadzieję na odzyskanie swoich inwestycji, mimo że krążą bardzo mocne plotki, że te dwie firmy należą do pana Teo Zuñiga, który najwyraźniej zrobił to samo kilka razy.

  Mówi się również, że operacje były fikcyjne, że osoby odpowiedzialne za Fxwinning inwestowały pieniądze inwestorów w operacje kryptowalutowe, które nie powiodły się w Europie, a ci, którzy sprzedawali programy inwestycyjne, otrzymywali wysokie prowizje, wiedząc z góry, że jest to nielegalny Broker z fikcyjnymi lub oszukańczymi operacjami.

  Co polecasz osobom dotkniętym chorobą na kontynencie amerykańskim, które cierpliwie czekają na odpowiedź Fxwinning/twt w sprawie ich inwestycji?

  Fxwinning/twt wydaje oświadczenia opóźniające wypłatę od początku 2023 roku. Czy może być tak, że opóźnienie ma zniknąć z radaru władz, czy też faktycznie zamierzają odpowiedzieć inwestorom?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Fxwinning, NIESTETY NIE BĘDĄ NIC PŁACIĆ, ZARABIAJĄ CZAS, ABY OSZCZĘDZIĆ SIEBIE PŁACĄC ZA POMOCĄ NASZYCH USŁUG CHARGEBACK LUB POZWÓW SĄDOWYCH, IM WIĘCEJ CZASU MINIE, TYM TRUDNIEJ BĘDZIE ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, KTÓRE WSZYSCY INWESTORZY OSZUKALI. Dziękujemy za komentarz na temat FxWinning. Ten broker to oszustwo. AMF (francuski organ nadzoru finansowego) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link AMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

 3. Andersona Bonilla odpowiedź

  Kiedy poszedłem wypłacić cały kapitał, nie jest to możliwe, mówią, że weryfikują i minęło już 3 miesiące.Myślę, że mnie okradli, tak stało się z osobą, która mnie zaprosiła i wielu innych wspólnych znajomych, Myślę, że nas oszukali, nie polecam nikomu stawiania pieniędzy na tej platformie to mistyfikacja

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Anderson, dziękuję za komentarz na temat FxWinning. Ten broker to oszustwo. AMF (francuski organ nadzoru finansowego) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link AMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

 4. Esteban odpowiedź

  Dobry wieczór, odezwę się w sprawie problemu z przelewem środków w fxwinning.Chciałbym wiedzieć czy możecie mi doradzić i jakie działania podjąć.Jestem z Argentyny...Czekam na odpowiedź.Dziękuję ty, dziękuję, dziękuję za pomoc nowicjuszom takim jak ja, którzy wpadają w ręce być może oszustów, którzy zatrzymują wszystkie nasze oszczędności mam nadzieję, że mogę na ciebie liczyć

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Esteban, dzięki za komentarz na temat FxWinning. Ten broker to oszustwo. AMF (francuski organ nadzoru finansowego) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link AMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

   • Yura

    Witam, dzień dobry, padłem ofiarą fxwiningu.Jak możesz mi pomóc?Mówią, że mamy cierpliwość i nic więcej, nie ma śladów twórcy tego systemu.

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Yura, NIESTETY NIE BĘDĄ ZA NIC PŁACIĆ, ZYSKUJĄ CZAS, ABY OSZCZĘDZIĆ ICH PŁACENIA ZA POMOCĄ NASZYCH USŁUG CHARGEBACK LUB POZWÓW SĄDOWYCH, IM WIĘCEJ CZASU UPŁYWA, TYM TRUDNIEJ BĘDZIE ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, KTÓRE WSZYSCY INWESTORZY OSZUKALI. Dziękujemy za komentarz na temat FxWinning. Ten broker to oszustwo. AMF (francuski organ nadzoru finansowego) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link AMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
    Pozdrowienia.

   • Yura

    Zostałem oszukany przez brokera, czy mogą mi pomóc odzyskać pieniądze?

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Yura, NIESTETY NIE BĘDĄ ZA NIC PŁACIĆ, ZYSKUJĄ CZAS, ABY OSZCZĘDZIĆ ICH PŁACENIA ZA POMOCĄ NASZYCH USŁUG CHARGEBACK LUB POZWÓW SĄDOWYCH, IM WIĘCEJ CZASU UPŁYWA, TYM TRUDNIEJ BĘDZIE ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, KTÓRE WSZYSCY INWESTORZY OSZUKALI. Dziękujemy za komentarz na temat FxWinning. Ten broker to oszustwo. AMF (francuski organ nadzoru finansowego) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link AMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
    Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lola, dziękuję za komentarz na temat FxWinning. Ten broker to oszustwo. AMF (francuski organ nadzoru finansowego) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link AMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

 5. Yayita odpowiedź

  Dzień dobry, Fxwining poprosiło o wypełnienie formularza dla osób fizycznych i prawnych dotyczących weryfikacji KYC klientów w celu identyfikacji i weryfikacji pochodzenia pieniędzy, czyli audytu, w związku z czym wypłaty są zamrażane. I że kiedy zostaną zweryfikowane, zaczną uwalniać kapitał. Jak wiarygodna jest ta informacja i jak zweryfikować, czy jest to oszustwo lub czy naprawdę przeprowadzają audyt. Dziękuję

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Yayita, to kłamstwo, są wymówkami, aby nie płacić i zyskać na czasie, są oszustami i nie chcą zwrócić pieniędzy, tylko ty możesz to zrobić za naszym pośrednictwem, nigdy nie zwrócą twoich pieniędzy dobrowolnie i tak ciągle wymyślaj wymówki, aby wydłużyć czas płatności, które ostatecznie nigdy nie będą skuteczne Nie wierz w nic

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 6. OSZUKANY odpowiedź

  TE ZŁODZIEJE JUŻ ZACZĘLI PRZESTAĆ PŁACIĆ!

  GDZIE SĄ David Merino Quintana i Teo Zuñiga Arredondo? KTOŚ WSKAŻE NAM WSKAZÓWKI, A MY DAMY IM OBU DOBRE SPOTKANIE.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj SCAMMED, dzięki za komentarz na temat FxWinning. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (organ nadzoru finansowego HISZPANII) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz łącze CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć huber, dzięki za komentarz na temat FxWinning. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (The Financial Regulator of HISZPANIA) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz łącze CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Lucia

    Dzień dobry !! Fxwinning nie zwraca moich pieniędzy... Mieszkam na Gran Canarii

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Lucia, dziękuję za komentarz na temat FxWinning. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (organ nadzoru finansowego HISZPANII) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz łącze CNMV).

    Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

    Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

    Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

   • Maria Arboleda

    Czy możesz mi powiedzieć, czy ten broker naprawdę ma zamiar spłacić środki, które zainwestowaliśmy w to, jak długo przeprowadzi tę procedurę.Ponieważ widzę, że procesy trwają z każdym dniem dłużej i demonstrują tym, że nie zobacz zainteresowanie zwrotem wpłaconych przez nas środków
    Czekać na odpowiedź

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Maria, NIESTETY NIE BĘDĄ ZA NIC PŁACIĆ, ZYSKUJĄ CZAS, ABY OSZCZĘDZIĆ ICH PŁACENIA POPRZEZ NASZE USŁUGI CHARGEBACK LUB POWOTY SĄDOWE, IM WIĘCEJ CZASU UPŁYWA, TYM TRUDNIEJ BĘDZIE ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, KTÓRE WSZYSCY INWESTORZY OSZUKALI. Dziękujemy za komentarz na temat FxWinning. Ten broker to oszustwo. AMF (francuski organ nadzoru finansowego) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link AMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *