W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w FXWINNING. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o FXWINNING i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWfxwinning.net | fxwinning.pro
🏠 spółkaFxWinning Ltd, a jej właścicielem jest David Merino Quintana i Teo Zuñiga Arredondo jest również zaangażowana
⚖️. RozporządzenieCySEC
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 5 (MT5)
📌 AdresApartament C, Orion Mall Palm Street, Victoria Mahe, Seszele

⚠️ FXWINNING jest własnością firmy FxWinning Ltd. znajduje się w Cypr, Hongkong oraz Saint Vincent i Grenadyny, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont, które oferuje FXWINNING, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów kont.

Informacje w sieci

Witryna FxZwycięstwa

FXWINNING dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, kalkulatorów, kalendarza ekonomicznego, trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 357 97723265

???? Ocena końcowa FXWINNING ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z FXWINNING.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo FXWINNING

aktualizacje

Wiadomości o FXWINNING:

dataAktualizacja wiadomości
marzec 2021Skarga przeciwko FXWINNING od organu nadzoru finansowego: CNMV.
sierpnia 2022FXWINNING jest powiązany z Theo Zuniga.
Wrzesień 2022Broker FxWinning jest powiązany z TurboFirma o złej reputacji.
luty 2023Skarga przeciwko FXWINNING od organu nadzoru finansowego: CNMV.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o FxWnning? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z FXWINNING.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez FXWINNING?

Jak zgłosić FXWINNING

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić FXWINNING?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy FXWINNING to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że FXWINNING to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy FXWINNING jest godny zaufania?

Nie. FXWINNING nie jest wiarygodny, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z FXWINNING?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla FXWINNING?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

134 komentarze do «Czy FxWinning to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Huber odpowiedź

  Ukradziono mi 14721 USD, jak mogę je odzyskać

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć huber, dzięki za komentarz na temat FxWinning. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (The Financial Regulator of HISZPANIA) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz łącze CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.