Komentarze na temat FXTime

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FXTime (zwanego również fxtime.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się FXTime do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o FXTime ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to fxtime? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: FXTime Ltd AND Exinity Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Cyprze (siedziba główna), RPA, Mauritiusie i Anglii (ten ostatni prawdopodobnie nieprawdziwy, bo nie ma odpowiedniej regulacji). 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: FXTime jest regulowany na Cyprze przez CySEC, na Mauritiusie przez FSC, wreszcie wspominają o tym, że jest regulowany w Anglii przez FCA (uwaga na to drugie, ponieważ sprawdzając na stronie internetowej FCA, brytyjskiego regulatora, stwierdzamy, że w rzeczywistości jest to firma „klonowana”, to znaczy, że używają danych, które nie są ich własnymi, ale danymi prawdziwych i autoryzowanych firm, ta czynność jest zwykle powszechna u niebezpiecznych brokerów).

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FXTime, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: konto podstawowe, konto standardowe i konto premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $, spread od 1.0 pipsa, dźwignia do 1: 200, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, wsparcie 24/5.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, spread od 0.0 pipsów, dźwignia do 1: 300, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, wsparcie 24/5. 25 $ za 100.000 XNUMX $ prowizji.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 $, spread od 0.0 pipsów, dźwignia do 1: 500, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, wsparcie 24/5. 50 $ za 100.000 XNUMX $ prowizji.

 

Rodzaje kont FXTime
Rodzaje kont FXTime

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty FXTime to: platforma FXTime.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FXTime udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FXTime
Strona internetowa FXTime

FXTime zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości i wydarzenia, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat FXTime |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: fxtime.io

Número de teléfono: + 41445514229

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na FXTime. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona FXTime <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma FXTime jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker regulowany przez organizmy, które uważamy za niewiarygodne, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, takich jak Cypr i Mauritius, szukając opinii o FXTime, nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji , uważamy, że jest to broker nowy, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV (Hiszpania) FXTime do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano FMA (Austria) FXTime do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z maja 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 BaFin dodano do FXTime do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z lipca 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o FXTime? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

30 komentarze do «FXTime: Ocena i komentarze»

 1. Hermann odpowiedź

  Są one potępiane w całej Europie, teraz przyszła kolej na BaFin, niemieckiego regulatora, więzienie dla tych oszustów jest bliskie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hermann, dziękuję za komentowanie FXTime. Ten broker to oszustwo. BAFIN (Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego) już o nich ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (patrz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. NFT441 odpowiedź

  oszustwo!!! fxtime jest niezawodny? Nie, to bzdura maklera !!! Dlatego konieczne jest zgłoszenie tego do regulatora w swoim kraju. Są złodziejami, wkrótce aresztują i pójdą do więzienia i będą w wiadomościach... niedługo... pracownicy przygotowani na czas, wkrótce aresztowania... nie wiedzą, z kim zadzierali

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć NFT441, dzięki za komentowanie FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 3. Mariano odpowiedź

  OSZUSTWO! Zdarzyło mi się to wraz z inną grupą ludzi, w które zwykle inwestujemy.
  Zaczynasz zakładać konto, ramię w ramię z Rebecą, która będzie zarządzała Twoim portfelem, wszystko zaczyna iść fenomenalnie i widzisz, jak Twoja inwestycja rośnie, podwajając się w nieco ponad miesiąc.
  Od czasu do czasu ktoś inny (Ana, sekretarka Rebeki) kontaktuje się z Tobą w razie potrzeby.
  Po pewnym czasie powiedzieli nam, że zamkną wszystkie konta grupy, ponieważ siedziba zmieniła kraj, ale żeby przenieść pieniądze, musieli zapłacić 10% więcej od uzyskanych zysków.
  Po tym znikają, już nie odpowiadają, więc pieniądze poleciały.
  Jeden z telefonów, z których korzystają to +39 345 050 7970

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mariano, dziękuję za te informacje o FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 4. David odpowiedź

  Kilku, których znam, zostało oszukanych przez te osoby kłamstwami i fałszywymi obietnicami. Bawią się nadzieją ludu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, dziękuję za te informacje na FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 5. Cristobal odpowiedź

  FXTIME to oszukańcza transakcja finansowa w porównaniu z Revolution-fx. jego misją jest pozostanie z
  pieniądze, które im dajesz. Anna Clyne specjalista od sprzątania kont dla tych, którzy zaniedbują.
  Rebecca Soto, prawnik inny podobny lub gorszy, szefowa finansów Nicole Dalton, kolejna.
  Carla Alexandrovich twierdzi, że kłamała z ESMA, zaznacz podatki, jeśli je zapłacisz, to je zatrzymają.
  Ivana Leman jeszcze jedna.
  To jest moje doświadczenie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Cristobal, są to fałszywe nazwy, których używają, dzięki za te informacje o FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 6. Joan odpowiedź

  Witam, dziękuję za odpowiedź, kiedy odniosłem się do Pabla, to właśnie osoba komentuje, ponieważ zostaliśmy oszukani przez te same osoby co on.
  Anna Clyne
  ([email chroniony])
  Tel: + 43720117477
  WasApp: 447440563002
  Rebeka Soto
  ([email chroniony])
  Tel: + 43720117480
  Ivanna Leman. który podaje e-mail swojej sekretarki.
  ([email chroniony])
  Tel: +447584638853.
  Zadzwoniła do nas również kobieta o imieniu Carla Alexandrovich z ESMA,
  ([email chroniony])
  Tel: + 442030977422
  + 442037694498.
  Anna też kazała nam wejść na jedno z kont i wypłacić nieautoryzowane pieniądze, argumentując, że to przez pomyłkę i że zwróciła je następnego dnia, teraz zostawili nas bez euro, mówią, że wszystko jest w Allianz Investmentbank AG i że musimy zapłacić wartość przelewu, aby go otrzymać.
  Kiedy zostawili nam czyste konta.
  Moje pytanie brzmi, czy u Ciebie można go odzyskać, ale pobierając opłaty z tytułu odzyskania pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Giovanna, rozumiem, nie wysyłaj pieniędzy, to wszystko jest kłamstwem, aby zdobyć więcej pieniędzy, prawda jest taka, że ​​kwestia stawek na temat tego, co firma, z którą współpracujemy, odzyskuje, powinna być z nimi omówiona, a jeśli mogę ci powiedzieć, że to tak Istnieje możliwość, że ci powiedzą i zwykle się odzyskuje, radzę spróbować odzyskać pieniądze rozmawiając z naszym CZATEM i aby się skontaktowali. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 7. Anthony odpowiedź

  Dzień dobry! W którym momencie oszukują cię, ponieważ poprosiłem o pieniądze i powiedzieli mi, że w tym tygodniu połączyliśmy się przez zoom i dokonują płatności i czy zabierają mój telefon.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Antonio, będziesz pierwszym, który odzyska pieniądze, mam nadzieję, że masz szczęście. Z pewnością tworzą wymówki, aby zainwestować więcej.

   pozdrowienia

  • Paweł odpowiedź

   Antonio, czy ta Victoria dzwoniła do ciebie? Powiedzieli Ci, że jeśli nie zapłacisz 10% swoich świadczeń, nie zobaczysz ani grosza ??? Cóż, tak jest, od poniedziałku 26 kwietnia twoje pieniądze i wiele z nich zniknie, a konkretnie stracę 12740 XNUMX euro. Będą teraz nazywać się Aegon Group Ltd.
   Victoria, Ana i Rebeca, jeśli naprawdę się tak nazywają, to złodzieje.
   Jeśli ktoś inny zostanie oszukany, możemy stworzyć platformę, osobiście potrzebuję pomocy, obrabowanie w twarz to bardzo gruba suka.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Pablo, dziękuję za informacje o FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Tomás, dziękuję za te informacje o FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 8. Michelangelo odpowiedź

  Ja również zostałem oszukany, mały, ale oszukany przez pewną Zoe i Rebeccę, nie ma sposobu, aby się z nimi skontaktować, ani nie odpowiadają na wassap lub e-maile

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 9. Ferán12 odpowiedź

  Próbuję wypłacić pieniądze z fxtime i jest to po prostu niemożliwe

  na szczęście ostatnio miałem ten sam problem z innym brokerem, więc przestałem ufać i postanowiłem zainwestować tylko trochę pieniędzy…… moje podejrzenia były prawdziwe. Wreszcie drugi broker i fxtime obaj oszuści.

  Jeśli ktoś zna jakiś sposób na wypłatę pieniędzy... Pomogłaby mi w tej chwili napiwek

  dzięki przyjaciele

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ferán12, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 10. komentarz odpowiedź

  Zostałem oszukany iwana i ana, są ekspertami od złodziei. Wzywają cię do pozowania na ludzi godnych zaufania i proszą cię tylko o pieniądze, pieniądze i pieniądze, a kiedy wypłacisz zyski, złodzieje znikają. Są oszustami.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 11. Maria Rosario Fernández Diaz odpowiedź

  Oszukali mnie, najpierw powiedzieli mi, że to zatwierdzona firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Zacząłem od zainwestowania 250 euro, a kiedy rzekomo dostałem 1.200, chciałem odzyskać swoją inwestycję i poprosiłem o wycofanie 250 i kontynuowanie inwestowania reszty. Kiedy poprosili mnie o dane, aby wpisać podobno 250 euro, wyjęli z mojego konta 850 euro, czyli limit kredytu mojej karty, użyli go do zakupu kryptowalut na platformie o nazwie bitpanda. Kiedy zobaczyłem, że próbowali przelać te 850 euro, zablokowałem kartę i zadzwonili do mnie z banku, aby sprawdzić, czy mogą ją odzyskać, ale to niemożliwe.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Joan odpowiedź

    Hey.
    Chciałbym skontaktować się z Pablo.
    Oszukali nas też całkiem sporą kwotę.
    Teraz nie odpowiada na żadne (Anna, Rebecca, Ivanna) i inne, jak podobno Carla z ESMA.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Giovanna, nie znamy nikogo z tych, którzy tam pracują, aby skontaktować się z FXTime, powinieneś porozmawiać z ich wsparciem, nie mamy żadnego związku z tym brokerem, ale radzę spróbować odzyskać pieniądze, które wysłałeś, ponieważ nie są zalecane. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

    • Joan odpowiedź

     Witam, dziękuję za odpowiedź, kiedy odniosłem się do Pabla, to właśnie osoba komentuje, ponieważ zostaliśmy oszukani przez te same osoby co on.
     Anna Clyne
     ([email chroniony])
     Tel: + 43720117477
     WasApp: 447440563002
     Rebeka Soto
     ([email chroniony])
     Tel: + 43720117480
     Ivanna Leman. który podaje e-mail swojej sekretarki.
     ([email chroniony])
     Tel: +447584638853.
     Zadzwoniła do nas również kobieta o imieniu Carla Alexandrovich z ESMA,
     ([email chroniony])
     Tel: + 442030977422
     + 442037694498.
     Anna też kazała nam wejść na jedno z kont i wypłacić nieautoryzowane pieniądze, argumentując, że to przez pomyłkę i że zwróciła je następnego dnia, teraz zostawili nas bez euro, mówią, że wszystko jest w Allianz Investmentbank AG i że musimy zapłacić wartość przelewu, aby go otrzymać.
     Kiedy zostawili nam czyste konta.
     Moje pytanie brzmi, czy u Ciebie można go odzyskać, ale pobierając opłaty z tytułu odzyskania pieniędzy.

     • Polecani brokerzy

      Witaj Giovanna, rozumiem, nie wysyłaj pieniędzy, to wszystko jest kłamstwem, aby zdobyć więcej pieniędzy, prawda jest taka, że ​​kwestia stawek na temat tego, co firma, z którą współpracujemy, odzyskuje, powinna być z nimi omówiona, a jeśli mogę ci powiedzieć, że to tak Istnieje możliwość, że ci powiedzą i zwykle się odzyskuje, radzę spróbować odzyskać pieniądze rozmawiając z naszym CZATEM i aby się skontaktowali. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *