Komentarze na temat Fxstarpro

W tej sekcji przeanalizujemy brokera fxstarpro (zwany także Fxstarpro.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Fxstarpro do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Fxstarpro. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: fxstarpro LTD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Wyspy Marshalla.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Fxstarpro, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto mini, konto klasyczne i konto premium. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, SWsparcie na czacie online, darmowy e-book, indywidualna konkurencja, spready i prowizje, dostęp do najświeższych wiadomości, badania rynku.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, SWsparcie czatu online, bezpłatny e-book, spready i prowizje, dostęp do najświeższych wiadomości, badania rynku, wsparcie telefoniczne online, sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym, program edukacji handlowej.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 20.000, SWsparcie na czacie online, bezpłatny e-book, spready i prowizje, dostęp do najświeższych wiadomości, badania rynku, wsparcie telefoniczne online, sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym, program edukacji handlowej, zespół zarządzający kontem, dostępny 24/7 , mentor biznesowy.

Rodzaje kont Fxstarpro
Rodzaje kont Fxstarpro

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Fxstarpro to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Fxstarpro udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Fxstarpro
Witryna Fxstarpro

Fxstarpro zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje, definicje pojęć, słowniczek, wiadomości i analizy, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat fxstarpro |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: fxstarpro.com

📞Numer telefonu: + 44 203885 3469

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona fxstarpro <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? fxstarpro jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Fxstarpro znajdujemy wiele negatywnych i dobrze się bawiących o tym pośredniku. Sugerujemy zachowanie ostrożności

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CONSOB fxstarpro do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Fxstarpro? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Fxstarpro: Ocena i komentarze»

 1. Marta odpowiedź

  Ci dranie zabrali mi wszystkie pieniądze, wykorzystują nas, którzy nie tyle o nich wiemy i łatwo nami manipulują, zrujnowali mnie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marto, dziękuję za informacje o Fxstarpro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.