✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze FXPace

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FXPace (zwanego również fxpace.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się FXPace do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na FXPace. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Salvax Limited.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Bermudach. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FXPace, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Profesjonalne i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy 100 $, dźwignia do 1:500, dedykowany opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, bezpośrednia linia do działu operacyjnego.

Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy 2.500 $, dźwignia do 1:500, dedykowany opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, bezpośrednia linia do działu operacyjnego.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy 25.000 $, dźwignia do 1:500, dedykowany opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, bezpośrednia linia do działu operacyjnego.

Rodzaje kont FXPace
Rodzaje kont FXPace

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że FXPace oferuje: platformę MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FXPace udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FXPace
Strona internetowa FXPace

FXPace zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, kalendarz ekonomiczny, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat FXPace |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.fxpace.com/es

Número de teléfono: + 44 (0) 20 3936 2181

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona FXPace <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma FXPace jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Bermudy), szukając innych opinii o FXPace, najczęściej znajdujemy negatywne recenzje, CNMV, finansowe hiszpański regulator wydał ostrzeżenie przed FXPace. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”345″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «FXPace: Ocena i komentarze»

 1. pepe odpowiedź

  Witam, zadzwonili do mnie w tym tygodniu, proponują mi 5% miesięcznie, proszą o dochód w wysokości 10.000 10000 i w obliczu moich wątpliwości i obaw są bardzo monstrum. Jakoś postanawiam wykonać wszystkie kroki, aby zobaczyć, jak to działa, ponieważ jestem w tym nowy ... mówią mi, że muszę otworzyć konto w fxpace, a następnie wykonać przelew XNUMX XNUMX euro bez uprzedniego wniesienia dokumentacji, co uruchomiłem wszystkie alarmy, a ja go zatrzymałem Moje pytanie brzmi, czy wykonanie przelewu na wydzielone konto brokera bez uprzedniej dokumentacji, co to jest? To normalne? czy to bezpośrednie oszustwo?
  dziękuję bardzo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pepe, to totalne oszustwo, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXPace. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Sandra odpowiedź

  Są oszustami i prześladowcami, NIEBEZPIECZEŃSTWO, kto z nimi zarabia, ZŁODZIEJE.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sandra, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXPace. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *