Komentarze na temat FXOptexGroups

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Grupy FXOptex (zwany także fxoptexgroups.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy FXOptexGroups naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu na FXOptexGroups. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Grupy FXOptex.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: najwyraźniej Cypr, ale nie ma danych potwierdzających.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FXOptexGroups, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto testowe, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Rubin, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto testowe- Minimalna wpłata początkowa 250 €, czat wsparcia online.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 €, czat wsparcia online, bezpłatny e-book, indywidualne i konkurencyjne spready, prowizje.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 XNUMX €, czat wsparcia online, bezpłatny e-book, indywidualne i konkurencyjne spready, prowizje, dostęp do wiadomości rynkowych i recenzji.

Konto Rubina- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 XNUMX €, czat wsparcia online, bezpłatny e-book, indywidualne i konkurencyjne spready, prowizje, dostęp do wiadomości rynkowych i recenzji, sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym, program edukacji handlowej.

Konto diamentowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 XNUMX €, czat wsparcia online, bezpłatny e-book, indywidualne i konkurencyjne spready, prowizje, dostęp do wiadomości rynkowych i recenzji, sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym, program edukacji handlowej.

Konto diamentowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 200.000 XNUMX €, czat wsparcia online, bezpłatny e-book, indywidualne i konkurencyjne spready, prowizje, dostęp do wiadomości rynkowych i recenzji, sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym, program edukacji handlowej, dostępny zespół zarządzający ds. kont, mentor handlowy.

Rodzaje kont FXOptexGroups
Rodzaje kont FXOptexGroups

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania oferowane przez FXOptexGroups to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które FXOptexGroups udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FXOptexGroups
Strona internetowa FXOptexGroups

FXOptexGroups zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom:
informacje o usługach, które oferujesz, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Grupy FXOptex |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: fxoptexgroups.com

📞Numer telefonu: + 39/329.157.04.43 | + 44 / 203.318.58.17

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Grupy FXOptex <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Grupy FXOptex jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, ponadto szukając opinii o FXOptexGroups, znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CONSOB Grupy FXOptex do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FXOptexGroups? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «FXOptexGroups: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Renato, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXOptexGroups. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.