Komentarze FXMARKTRADE

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FXMARKTRADE (zwany także fxmarktrade.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się FXMARKTRADE do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy FXMARKTRADE. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Fxmarktrade Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Cypr.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest on regulowany przez CySEC.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FXMARKTRADE, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Starter, Konto Złote i Konto Prime. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto startowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, bez prowizji, +75 dostępnych aktywów, osobisty menedżer konta.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, bez ograniczeń, dostępny dla wszystkich klientów, wszystkie dostępne instrumenty, osobisty opiekun konta.

Konto Prime: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, handel na własny rachunek, ekspozycja na firmy hedgingowe, płynność dla brokerów, opiekun konta osobistego.

Rodzaje kont FXMARKTRADE
Rodzaje kont FXMARKTRADE

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania że oferuje FXMARKTRADE: nie wspomniano, najwyraźniej używają a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FXMARKTRADE udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FXMARKTRADE
Strona internetowa FXMARKTRADE

FXMARKTRADE zapewnia handlowcom lub zainteresowanym stronom następujące pomoce lub zasoby: analizy, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat FXMARKTRADE |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: fxmarktrade.com

📞Numer telefonu: + 1-470-223-5913

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona FXMARKTRADE <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? FXMARKTRADE jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o FXMARKTRADE znajdujemy wiele negatywnych i baw się dobrze na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FXMARKTRADE? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «FXMARKTRADE: Ocena i komentarze»

 1. marc odpowiedź

  Poproś o wypłatę i minęło 14 dni, a ja nadal nic nie otrzymałem

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marc, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXMARKTRADE. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.