Komentarze FXGM
W tej sekcji przeanalizujemy brokera FXGM (zwany również nazwą: fxgm.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas, ETF y CFD. Czy firma FXGM jest naprawdę polecana przy dokonywaniu inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o FXGM ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to fxgm? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ FXGM wspomina o byciu część: Depaho Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Cypr.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje regulacji, okazuje się, że była regulowana przez CySEC, ale za naruszenie zasad ta licencja została cofnięta.

 

UWAGA: FXGM jest obecnie brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FXGM, zauważyliśmy, że oferuje 9 różne rodzaje kont: Konto podstawowe, Konto Discovery, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe, Konto Szmaragdowe, Konto Rubinowe, Konto Szafirowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 200, bezpłatne szkolenia, Autochartist, insider trading, autochartist.

Konto odnajdywania: minimalny depozyt początkowy $ 2.000, bezpłatne szkolenie, Autochartist, insider trading, autochartist, handel jednym kliknięciem.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, darmowe szkolenie, Autochartist, insider trading, autochartist, handel jednym kliknięciem, 10% zniżki od ceny i 10% zniżki na najazdy.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, darmowe szkolenie, Autochartist, insider trading, autochartist, handel jednym kliknięciem, 15% zniżki od ceny i 15% zniżki na najazdy.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy $ 15.000, darmowe szkolenie, Autochartist, insider trading, autochartist, handel jednym kliknięciem, 20% zniżki od ceny i 20% zniżki na najazdy.

Konto Szmaragdowe: minimalny depozyt początkowy $ 30.000, darmowe szkolenie, Autochartist, insider trading, autochartist, handel jednym kliknięciem, 25% zniżki od ceny i 25% zniżki na najazdy.

Konto Rubinowe: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, darmowe szkolenie, Autochartist, insider trading, autochartist, handel jednym kliknięciem, 30% zniżki od ceny i 30% zniżki na najazdy.

Konto szafirowe: minimalny depozyt początkowy $ 75.000, darmowe szkolenie, Autochartist, insider trading, autochartist, handel jednym kliknięciem, 35% zniżki od ceny i 35% zniżki na najazdy.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, darmowe szkolenie, Autochartist, insider trading, autochartist, handel jednym kliknięciem, 40% zniżki od ceny i 40% zniżki na najazdy.

Rodzaje kont FXGM
Rodzaje kont FXGM (1)
Rodzaje kont FXGM
Rodzaje kont FXGM (2)
Rodzaje kont FXGM
Rodzaje kont FXGM (3)

Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze, Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 3 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez FXGM to: Platforma PROfit.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FXGM udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FXGM
Strona internetowa FXGM

FXGM zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, słowniczek, objaśnienie oferowanych produktów, najczęściej zadawane pytania, m.in.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat FXGM 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: fxgm.com

📞Numer telefonu: + 35722300542

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat FXGM. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona FXGM

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? FXGM jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o FXGM znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegających przed tego brokera. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : W lipcu 2021 r. CySEC cofnęła licencję na: FXGM z powodu niezgodności z przepisami. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CySEC z lipca 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o FXGM? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

7 komentarze do «FXGM: Ocena i komentarze»

 1. Ismael odpowiedź

  Zamknęli moje konto i połączyli mnie z 85.200 XNUMX, zamknęli mnie bez ostrzeżenia. Wydano im, że podaję imiona tego motłochu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ismael, dziękuję za komentarz na temat FXGM. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Jeśli chcesz ocenić inne opcje, sprawdź ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Jorge odpowiedź

  Są wyraźnie oszustwem, sprawiają, że zarabiasz pieniądze na początku, aby uzyskać wszystkie swoje oszczędności, a kiedy już masz wszystkie pieniądze w operacjach, powodują, że tracisz.
  Z pierwszą dużą stratą, którą miałem z nimi w wysokości 2600 euro, chciałem się wycofać, a oni przekonali mnie, abym został i odzyskał te pieniądze, w mniej niż dwa tygodnie straciłem już 2800 euro więcej. Łącznie 5400 euro z 7800 inicjałów.
  Przeszedłem na emeryturę i ponownie próbowali mnie przekonać, żebym został, dzięki Bogu, że wyszedłem i przynajmniej zatrzymałem 2400 euro.
  Mogłem tylko wypłacić maksymalnie 1000 euro dziennie, wyjąłem 2000 i zostawiłem 400 na wypadek, gdyby złoto lub srebro dużo spadło, aby coś zainwestować i trochę zarobić, wtedy przysłali mi powiadomienie, że nie chcą rachunków detalicznych, które jeśli nie wypłaciłem 400 euro w czasie, automatycznie straciłem te pieniądze. Oczywiście oszustwo, ponieważ dla klientów rybnych możesz założyć konto za 200 euro
  Wszystko to wydarzyło się w nieco ponad miesiąc.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jorge, dziękuję za komentarz na temat FXGM. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Jeśli chcesz ocenić inne opcje, sprawdź ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za komentarz na temat FXGM. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Jeśli chcesz ocenić inne opcje, sprawdź ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *