W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Fxfree Online Trade. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o Fxfree Online Trade i wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWfxfreeonlinetrade.com
🏠 spółka*Handel online Fxfree
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adres56 Hendford Hill, Much Birch, Wielka Brytania

⚠️ Fxfree Online Trade jest własnością firmy Fxfree Online Trade znajduje się w Wielkiej Brytanii, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Fxfree Online Trade, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 6 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Rozrusznik$ 100
Klasyczny$ 15.100
premia$ 25.100
Złoto$ 35.100
Diament$ 50.000
Platyna$ 50.000

Informacje w sieci

Witryna handlu internetowego Fxfree

Fxfree Online Trade zapewnia podstawowe wyjaśnienia na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, wykresy na żywo, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Fxfree Online Trade ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Fxfree Online Trade.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o handlu internetowym Fxfree:

dataAktualizacja wiadomości
stycznia 2023Skarga przeciwko Fxfree Online Trade od regulator finansowy FCA

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o handlu online Fxfree? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Fxfree Online Trade.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Fxfree Online Trade

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić transakcję online Fxfree

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Fxfree Online Trade?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Fxfree Online Trade to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Fxfree Online Trade to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy handel online Fxfree jest niezawodny?

Nie. Fxfree Online Trade nie jest firmą godną zaufania, bardzo niebezpieczną: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Fxfree Online Trade?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją alternatywy (zalecane) dla Fxfree Online Trade?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami