Komentarze na temat FXEurocity

 

➡️ W tej sekcji Przeanalizujemy FXEurocity (zwany również nazwą: fxeurocy.com), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i CFD. Czy naprawdę polecamy FXEurocity do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o FXEurocity ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy FXEurocity ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

FXEurocity wspomina o byciu częścią: Publikacje FX, INC (nie zarejestrowany)

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w: brak informacji na ten temat.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że FXEurocity nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: FXEurocity jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje FXEurocity, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy € / $ 250, spready od 1 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:500, minimalny lot 0.01, poziom margin call / stop 40% / 10%.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy € / $ 2.500, spready od 1 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:300, minimalny lot 0.01, poziom margin call / stop 50% / 20%.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy € / $ 25.000, spready od 0.6 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:100, minimalny lot 0.01, poziom margin call / stop 50% / 20%.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy € / $ 100.000, spready od 0.2 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:100, minimalny lot 0.01, poziom margin call / stop 50% / 20%.

Rodzaje kont FXEurocity
Rodzaje kont FXEurocity

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje FXEurocity to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który FXEurocity udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa FXEurocity
Strona internetowa FXEurocity

FXEurocity zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, najczęściej zadawane pytania, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na FXEurocity

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: fxeurocy.pl

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego zrobiliśmy recenzję na FXEurocity. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na FXEurocity

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma FXEurocity jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o FXEurocity? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «FXEurocity: ocena i komentarze»

 1. Manuel Gomez odpowiedź

  To prawdziwe oszustwo, obciążono mnie 500, krótko po tym, jak pokazałem, że mam już 616, chciałem to wycofać i nic. Nie są świadomi.
  Estafa

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Manuel Gómez, dziękuję za komentarz na temat FXEurocity. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Jose Javier odpowiedź

  Nazywam się Jose Javier Lucas, zainwestowałem w platformę Fxeurocy, jestem od września, pośrednik kazał mi wziąć z banku 20000 6000 euro jako pożyczkę, nadszedł styczeń, powiedział mi, że mogę wypłacić pieniądze, ale najpierw ja musiałem płacić podatki w Anglii, gdzie znajduje się siedziba brokera €4, ale minęły XNUMX dni i nie otrzymałem pieniędzy w banku, przesyłam załączone zrzuty ekranu i certyfikat firmy, aby sprawdzić, czy to jest legalne. to jest zaświadczenie, które mi dałeś, czy to legalne?

  MINISTERSTWO ENERGII, HANDLU
  I DZIAŁ PRZEMYSŁOWY
  REJESTRU SPÓŁEK ORAZ
  OFICJALNY ODBIORCA NIKOZJA
  6 grudnia 2019

  CERTYFIKAT FXEUROCY
  Niniejszym zaświadcza się, że zgodnie z prowadzoną ewidencją
  przez ten Wydział Siedziba ww. Spółki mieści się pod adresem:
  Themistokli Darvi, 5
  BUDYNEK ELENIONA
  1066, Nikozja Cypr.
  (Sgd.) K. ARGYROU
  dla firm zarejestrowanych.

  jego siedziba powiedziała mi, że znajduje się na Shaftesbury Avenue
  Londyn, Anglia, W1D6LE

  Twój numer brokera to:
  Numer firmy 10008677

  Platforma to:
  https://fxeurocy.com/?lang=en

  Ale nie otrzymałem pieniędzy od 4 dni.
  Czy możesz mi coś powiedzieć?

  Dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jose Javier, oszukują cię, nie wpadaj już w ich pułapki i postaraj się jak najszybciej odzyskać pieniądze!!!. Dziękujemy za komentowanie FXEurocity. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. SCAM odpowiedź

  MOJE PIENIĄDZE NIE JEST NIGDZIE POMIMO ZASOBÓW, KTÓRE MI POKAZALI, CZY BĘDZIESZ W STANIE MI POMÓC?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć SCAM, dziękuję za komentarz na temat FXEurocity. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.