Komentarze na temat FxCore

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rdzeń Fx (zwany także fxcore.trade), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się FxCore do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na FxCore. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Lollygag Partners LTD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FxCore, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont / planów: Konto Mikro, Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Główne, Konto Eksperta i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, spready od 3 pipsów, dźwignia do 1:400, minimalny lot 0.01, centrum edukacyjne, ostrzeżenia, brak prowizji.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, zmienne spready, menedżer konta, unikalna strategia handlowa, dźwignia do 1: 400, minimalny lot 0.01, centrum edukacyjne.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, portfolio osobiste, ekskluzywna analiza rynku, narzędzia badawcze, dystrybucje zmienne, opiekun klienta, ostrzeżenia, wszystkie narzędzia komercyjne

Konto główne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, stałe spready, osobisty portfel, zasięg, wyłączna analiza rynku, narzędzia badawcze, dystrybucja zmiennych, menedżer konta, ostrzeżenia, wszystkie narzędzia handlowe.

Konto eksperta: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, stałe spready, osobisty portfel, hedging, ochrona przed ujemnym saldem, ekskluzywna analiza rynku, narzędzia badawcze, menedżer konta, ostrzeżenia, wszystkie narzędzia handlowe.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250.000, indywidualne wsparcie, zmienne lub zmienne spready, osobisty portfel, pokrycie, ochrona przed ujemnym saldem, wyłączna analiza rynku, narzędzia badawcze, opiekun konta, ostrzeżenia, wszystkie narzędzia handlowe, opłata miesięczna 13,5%, bezpieczeństwo konta 25%.

Rodzaje kont FxCore
Rodzaje kont FxCore (1)
Rodzaje kont FxCore
Rodzaje kont FxCore (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty FxCore to: platformy Rdzeń FX, cTrader y MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które FxCore udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FxCore
Strona internetowa FxCore

FxCore zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Rdzeń Fx |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: fxcore.trade

📞Numer telefonu: + 34910039551

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Rdzeń Fx <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rdzeń Fx jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w kraju bardzo niepewnym dla tego typu działań (Dominika), dodatkowo szukając opinii o FxCore znajdujemy wiele negatywnych i baw się dobrze na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : FxCore wraz z Fine Capital y PoziomHandlu, są właściwościami Lollygag Partners Ltd, firma, która ma przeciwko niej dużą liczbę skarg z powodu dużej liczby popełnianych oszustw. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2021 dodano CNMV Rdzeń Fx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z grudnia 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2022 FMA (Austria) dodano do Rdzeń Fx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA ze stycznia 2022 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FxCore? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

33 komentarze do «FxCore: Ocena i komentarze»

 1. Maribel odpowiedź

  Mój przypadek jest taki, że najpierw otworzyłem konto z 215 euro później (w różnych rozmowach) mówiąc, że pewien JAVIER, inny to BRUNO, inna NATALIA, która włożyła to do komputera i po trzech miesiącach wygenerowała 15.000 2.500 euro, a żeby ją wypłacić musiałem zapłacić 300 euro prowizji i podatków, powiedziałem im, że nie mam tych pieniędzy, po kilku dniach zadzwoniła do mnie pewna JANIRA SALAZAR, mówiąc, że muszę otworzyć konto, aby wpłacić kryptowaluty 35110101015887649118 euro na numer konta DE2.700 w imieniu Johannesa Wolfganga Meixnera i wszedł do nich, a potem zniknął. Wtedy jej rzekomy menedżer VANESSA zadzwonił do mnie, mówiąc, że kwota jest niewystarczająca i poprosili mnie o 50 euro, powiedziałem im, że nie mam tej kwoty, a oni zagrozili mi, że otrzymam skargę od rządu angielskiego za oszustwo podatkowe, i zaoferowali mi pożyczkę, ja kategorycznie odmówiłem, ale do dziś wciąż nękają mnie codziennie niezliczonymi telefonami. Chyba pójdę na policję. Podam ci kilka numerów telefonów. z którymi próbowałem się skontaktować, okazując się być od osób prywatnych, nie wiem, jak to robią... Mam listę ponad 447748739812 numerów, wszystkie mam zablokowane, ale trzymam je na wszelki wypadek na policje. Mam dwa WhatsApp +447760601976, +603182937. Teraz mvl nie. 607222686, 608223685, 609322255, 603176765, 603948941, 604848950, 606339699, 603695741, 608358516, 606270434, 602677191, 606344237, 608402270, 607343151, 609947346, 604446453, 604099582, 602332205 XNUMX !!! szczególnie dla osób, które zostały mocno oszukane, CZY WIESZ CZY INTERPOL MÓGŁBY COŚ ZROBIĆ?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Maribel, im więcej krajowych i międzynarodowych skarg wniosą wszyscy oszuści, tym więcej będzie możliwości interwencji INTERPOL-u, musimy nagłośnić tego typu oszustwa popełniane przez tego i innych brokerów i wsadzić ich do więzienia. Dziękujemy za komentowanie FxCore. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Omed

    Witam dobrze mam tą samą historię Najpierw założyłem konto na 90 euro a potem jestem bezrobotny nie miałem pieniędzy i powiedzieli mi, że będziemy prosić o pożyczkę z twojego banku i 5000 euro i za każdym razem zadzwoniła do mnie nowa osoba i znowu dali mi chodźmy podbić konto na VIPa i kolejna pożyczka 300 euro i więcej znowu poprosili mnie o 600 euro i moje konto poszło w górę i zarobiło do 40750 tys. zadzwonili do mnie, żebym się wypłaciła i powiedzieli mi ohhh musisz zapłacić 4000 euro żeby móc wypłacić pieniądze i nie mam nic zostawili mi z niczym, a na dodatek zostawili mnie z wieloma długami, które muszę spłacić i powiedzieli mi, że jeśli nie zapłacisz 4000, stracisz wszystko Nie wiem, co mam zrobić

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Omed, nic nie płać, ukradną ci wszystko, nic im nie jesteś winien, wszystko jest kłamstwem. Muszą zostać ujawnione, im więcej krajowych i międzynarodowych skarg zostanie na nie nałożonych, tym więcej będzie możliwości interwencji INTERPOL, musimy nagłośnić tego typu oszustwa popełniane przez tego i innych brokerów i wsadzić ich do więzienia. Dziękujemy za komentowanie FxCore. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 2. Guillermo odpowiedź

  Witam dobrze i zainwestowałem 90 euro, a po pewnym czasie pewien Javier mówi mi, że wygenerowałem kalkulację 250 euro i proszą mnie o zainwestowanie 500 euro, że firma daje mi pożyczkę na zainwestowanie 1.500 euro, dzwonią do mnie i mówią mi, że zamierzają wysłać ubezpieczenie, aby je ubezpieczyć, kilka dni później dzwonią do mnie z informacją, że wygenerowałem 10.165 1.700 euro i mówią mi, że aby je uzyskać, muszę zapłacić 7 euro kobiecie o imieniu Vanesa i powiedziałem jej, że nie mogłam tego zrobić, po pewnym czasie zadzwonił do mnie pewien Sebastian, mówiąc, że Vanesa nie wie o tym procesie, że nie musi płacić żadnych pieniędzy, żeby to wydobyć. Po 300 dniach ponownie nęka mnie telefonami, mówiąc, że muszę zapłacić 2 euro, aby go wydostać, a ja płacę, a po XNUMX dniach dzwoni do mnie i mówi, że muszę czekać na e-mail, a on nie dotrze i pewne szef Sebastiána dzwoni do mnie, że proces został wykonany źle, że muszę znowu zapłacić uważaj, wszyscy są oszustami, że firma to oszustwo….

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Guillermo, kiedy kłamią i wymuszają okup za własne pieniądze, jasne jest, że są oszustami. Dziękujemy za komentowanie FxCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Charlotte odpowiedź

  Tutaj w Austrii FMA ostrzegło cię, nie zbliżaj się, bo zostaniesz oszukany

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Charlotte, dziękuję za komentowanie FxCore. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Gaetano odpowiedź

  Zainwestowałem 90 euro i po dwóch miesiącach powiedzieli mi, że zarobiłem 14.000 XNUMX euro w kriowalucie i poprosili o adres portfela do przelewu lub numer konta bankowego, nie wierzę w to wszystko, muszę zrobić, dzwonią do mnie co dzień, dzięki mam nadzieję, że porada

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gaetano, dziękuję za komentarz na temat FxCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Chwała odpowiedź

  Oszuści, manipulatorzy, łajdacy, przecież pieniądze to energia, a we wszechświecie nie ma nic, co by umykało jego karmie. Zostałem oszukany na 3000 euro, procedura jest taka sama
  Dzwonią do Ciebie, olśniewają, zdobywają Twoje zaufanie, a potem zaczynają nalegać, abyś zainwestował więcej, sprzedają Ci wspaniałe możliwości, które nie istnieją.
  a kiedy powiesz im, że chcesz się wycofać, twój doradca znika i zaczynają dzwonić o wiele więcej postaci w zależności od tego, jak ci pomóc, ale jeśli nie zapłacisz rzekomych wydatków, nie zobaczysz żadnych pieniędzy.
  tutaj zostawiam wiele imion, aby Javier, Sebastián, Alejandro i kilka innych, których już nie pamiętam i co za zbieg okoliczności, że wszyscy są Torresami, nie upadli. Nie mają telefonu do kontaktu, dali mi 3 fałszywe adresy.
  To totalne oszustwo, aby poinformować Cię, że powiedziałem Ci o tych komentarzach, a oni mówią mi, że to kłamstwo i że jest to konkurencja, aby zniszczyć ich wizerunek. I co za zbieg okoliczności, mniej więcej każdy ma tę samą historię.
  Nazywam się Gloria z Barcelony w Hiszpanii i potwierdzam, że są to oszuści z własnego doświadczenia na dzień 28 r.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gloria, dziękuję za komentowanie FxCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.