Komentarze na temat FxCitizen

W tej sekcji przeanalizujemy brokera obywatel (zwany także fxcitizen.com), jest brokerem Forex. Czy naprawdę poleca się FxCitizen do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na FxCitizen. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Universe Citizen spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Vanuatu.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FxCitizen, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Cent Micro, Konto Standard Mini, Konto Premium Zero i Konto Premium ECN. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Cent Micro: Minimalny depozyt $ 10, maksymalny kapitał 1.000 $, minimalna wielkość zlecenia 0.01 lota, maksymalna wielkość zlecenia 100 lotów, maksymalna dźwignia 1: 1000, 4 cyfry, poziom Stop Out 30%, konto bez swapu, Expert Advisor, bonus od depozytu do 35%, wzmocnienie marży, miesięczne szczęśliwe losowanie.

Standardowe mini konto: Minimalny depozyt $ 10, maksymalny kapitał 5.000 $, minimalna wielkość zlecenia 0.1 lota, maksymalna wielkość zlecenia 100 lotów, maksymalna dźwignia 1: 500, 4 i 5 cyfr, poziom Stop Out 30%, konto bez swapu, Expert Advisor, bonus od depozytu do 35%, depozyt zabezpieczający wzmocnienie, comiesięczne szczęśliwe losowanie.

Konto Premium Zero: Minimalny depozyt $ 100, maksymalny kapitał 10.000 1 $, minimalna wielkość zlecenia 300 lot, maksymalna wielkość zlecenia 1 lotów, maksymalna dźwignia 200: 5, 30 cyfr, poziom Stop Out XNUMX%, doradca ekspertów, zwiększanie marży, comiesięczne szczęśliwe losowanie.

Konto Premium ECN: Minimalny depozyt $ 2.000, nieograniczony maksymalny kapitał, minimalna wielkość zlecenia 1 lot, maksymalna wielkość zlecenia 500 lotów, maksymalna dźwignia 1: 200, 5 cyfr, poziom Stop Out 40%, Expert Advisor, comiesięczne szczęśliwe losowanie.

Rodzaje kont FxCitizen
Rodzaje kont FxCitizen

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania jakie oferuje FxCitizen to: platforma MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które FxCitizen udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FxCitizen
Strona internetowa FxCitizen

FxCitizen zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: wyjaśnienie ważnych pojęć, informacje o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat obywatel |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: fxcitizen.com

Número de teléfono: nie ma

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona obywatel <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? obywatel jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju, również przy poszukiwaniu opinii o FxCitizen znajduje wielu negatywnych i ostrzega przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CONSOB obywatel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ze stycznia 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FxCitizen? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «FxCitizen: Ocena i komentarze»

 1. Raul odpowiedź

  Fxcitizen to kolejne wielkie oszustwo, nalegają, abyś włożył tyle pieniędzy, ile możesz, a potem niczego nie zwracają, teraz zwraca moją uwagę na to, że mogę odzyskać pieniądze, niech ktoś mi wyjaśni.

  dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Raul, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FxCitizen. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.