Komentarze na temat FXBreeze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FXBreeze, jest brokerem Forex, CFD i jakby tego było mało również kryptowalut. Czy naprawdę zaleca się FXBreeze do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: wspomina, że ​​ma siedzibę w Tallinie w Estonii.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro FXBreeze nie wspomina nic o swojej regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FXBreeze, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: konto podstawowe, konto złote i konto premium.

Tak naprawdę nie dostarczają wielu informacji o typach kont, chociaż zostawiamy zdjęcie z większą ilością informacji.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów rachunków brokerskich FXBreeze (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont FXBreeze
Rodzaje kont FXBreeze

Te platformy do obsługi że oferty FXBreeze to: wierzymy, że platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FXBreeze udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa FXBreeze
Strona internetowa FXBreeze

FXBreeze zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: Naprawdę prawie nie ma informacji, narzędzi ani zasobów dla interesariuszy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o FXBreeze

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: fxbreeze.com/?lang=en

Número de teléfono: + 442038084806

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Wycena FXBreeze <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma FXBreeze jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: ma siedzibę w krajach, które zwykle nie są poważne (Estonia), wszystko wskazuje na to, że jest nieuregulowanym brokerem, szukając więcej ocen lub recenzji na FXBreeze, mamy znaleziono głównie oceny negatywne .

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FXBreeze? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «FXBreeze: Ocena i komentarze»

 1. LILIANA ARDILA FORERO odpowiedź

  Musisz być ostrożny z tą firmą. W języku angielskim jest znany jako SCAM lub scammer. Zainwestowałem w niego i ze względu na pewne sytuacje w krótkim czasie musiałem odzyskać pieniądze, a oni przestali się ze mną kontaktować, e-maile, które mieli, nie są już aktywne i straciłem pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Liliana, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXBreeze… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.