Komentarze FXActiv

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FXActive (zwany także fxactiv.io), jest brokerem Forex. Czy naprawdę zaleca się FXActiv, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu FXActiv. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.
 
✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.
 
✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.
 
📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FXActiv, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto startowe, Konto podstawowe, Konto sprzedawcy, Konto kwalifikowane, Konto profesjonalne i Konto generujące zysk. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Rozpoczęcie konta: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, +6 instrumentów handlowych, spread od 0.4 punktu, dźwignia do 1:10, 3 sygnały transakcyjne tygodniowo, podstawowe szkolenie, całodobowy menedżer konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500, MPonad 20 instrumentów handlowych, spread od 0.3 punktu, dźwignia do 1:20, 5 sygnałów transakcyjnych tygodniowo, zaawansowane szkolenie, całodobowy menedżer konta, bonus od pierwszego depozytu.

Konto sprzedawcy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, ponad 30 instrumentów handlowych, spread od 0.2 punktu, dźwignia do 1:30, 8 sygnałów transakcyjnych tygodniowo, zaawansowane szkolenie, menedżer konta 24/5, premia do 100%.

Konto kwalifikowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, ponad 50 instrumentów handlowych, spread od 0.2 punktu, dźwignia do 1:50, 10 sygnałów transakcyjnych tygodniowo, webinarium dotyczące zarządzania ryzykiem, dedykowany opiekun konta 24/5, ubezpieczenie konta 25%.

Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, ponad 50 instrumentów handlowych, spread od 0.1 punktu, dźwignia do 1: 100, 12 sygnałów transakcyjnych tygodniowo, webinarium dotyczące zarządzania ryzykiem, dedykowany opiekun konta 24/5, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto generatora zysków: sprawdź minimalny depozyt, ponad 75 instrumentów handlowych, spread od 0 punktów, dźwignia do 1:100, 15 sygnałów transakcyjnych tygodniowo, osobisty analityk VIP, dedykowany opiekun konta 24/5, ochrona przed ujemnym saldem.

Rodzaje kont FXActiv
Rodzaje kont FXActiv (1)
Rodzaje kont FXActiv
Rodzaje kont FXActiv (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze

La platforma do działania oferowany przez FXActiv to: własna platforma (FXActiv).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FXActiv udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FXActiv
Strona internetowa FXActiv

FXActiv zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: tylko kilka wiadomości i analiz, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat FXActive |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.
 
Witryna internetowa: fxactiv.io
 
Número de teléfono: (Wielka Brytania) + 44-203-670-09-95 | (Rosja) + 7-495-032-53-95
 
E-mail: (Zjednoczone Królestwo) [email chroniony] | (Rosja) [email chroniony]

>>> Ocena włączona FXActive <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? FXActive jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?
 
Po obejrzeniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem i nie ujawnia, do jakiej firmy należy ani gdzie znajduje się jego siedziba, ukrywa wiele potrzebnych informacji; Również, gdy szukasz opinii na temat FXActive Znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.
 
⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV FXActive do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2021 r.
 
⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2021 dodano FCA FXActive do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z grudnia 2021 r.
 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?
 
Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 
Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FXActive? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «FXActiv: Ocena i komentarze»

 1. Scammed odpowiedź

  Ten broker mnie oszukał i straciłem dużo pieniędzy. Teraz FCA zgłosiło go za oszukanie wielu innych osób!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Scammed, dzięki za komentowanie FXActiv. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FCA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *