Komentarze do Fx-Quote24
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Wycena walutowa24 (zwany również nazwą: fxquote247.com), jest brokerem Forex, Futures i CFD. Czy naprawdę polecamy Fx-Quote24 do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Fx-Quote24 ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Fx-Quote24 ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy to jest regulowane?

❌ Wycena walutowa24 wspomina o byciu częścią: FxQuote247. (nie istnieje)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie jest to regulowane w tym kraju, więc uważamy, że jest to fałszywa informacja.

 

❌Jeśli przeanalizujemy regulacji brokera, widzimy, że wspominają o regulacji FSCA, ale nie jest to prawdą, ponieważ nie pojawia się ona na liście zapisów wspomnianego organu. ⛔ Uwaga: Fx-Quote24 jest brokerem nieregulowanym. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Fx-Quote24, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto podstawowe, Konto oryginalne i Konto podpisu. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Podstawowe konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.000, dostęp do dwóch platform (WebTrader / MT5), konto demo, codzienne przeglądy rynku i badania finansowe, codzienne rekomendacje analityków zewnętrznych, dedykowany przedstawiciel konta 2 dni w tygodniu.

Konto oryginalne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, dostęp do dwóch platform (WebTrader / MT5), konto demo, codzienne przeglądy rynku i badania finansowe, codzienne rekomendacje analityków zewnętrznych, dedykowany przedstawiciel konta przez 2 dni w tygodniu, otwarty dostęp do badań, specjalne warunki handlowe.

Konto podpisu: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, podwójny dostęp do platformy (WebTrader/MT5), konto demo, codzienne przeglądy rynku i badania finansowe, codzienne rekomendacje analityków zewnętrznych, dedykowany przedstawiciel konta 2 dni w tygodniu, otwarty dostęp do badań, specjalne warunki handlowe, Trading Central - powiadomienie SMS, indywidualne spotkania z opiekunem klienta.

 

Rodzaje kont Fx-Quote24
Rodzaje kont Fx-Quote24

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Fx-Quote24 to: Platforma WebTrader y MT5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Fx-Quote24 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Fx-Quote24
Strona internetowa Fx-Quote24

Wycena walutowa24 zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: wykresy na żywo, analiza rynku, informacje o oferowanych produktach, słowniczek, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Wycena walutowa24 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: fxquote247.com

📞Numer telefonu: 442081570235

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Fx-Quote24. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Fx-Quote24 ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Wycena walutowa24 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, oferuje niewiele informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także, wbrew temu, w co starają się sądzić, nie posiada regulacji (spółka nieregulowana). ❌

 

Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CNMV Wycena walutowa24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2021 r. ⚠️ ostrzeżenie

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano FCA Wycena walutowa24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z października 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o FX-Quote247? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «FX-Quote24: Ocena i komentarze»

 1. Francisco odpowiedź

  JEST GOTCHA! ZABLOKOWALI MNIE I NIE MOGĘ OD NICH ODBIERAĆ POTRZEBUJĘ POMOCY

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za komentarz na temat FX-Quote24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.