Komentarze na temat kont zarządzanych przez Fx

W tej sekcji przeanalizujemy konta brokera Fx Managed Accounts (zwane również fxmanagedaccounts.com), jest brokerem Forex. Czy konta zarządzane Fx są naprawdę zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu kont zarządzanych przez Fx. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Warto wspomnieć, że strona internetowa Fx Managed Accounts nie posiada hiszpańskiej wersji, chociaż w związku z wiadomościami od hiszpańskojęzycznych klientów, zdecydowaliśmy się również przejrzeć Fx Managed Accounts.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stanach Zjednoczonych, ale nie ma regulacji w Stanach Zjednoczonych, co sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie mają bazy w Stanach Zjednoczonych. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont Konta zarządzane Fx są oferowane, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych planów lub typów kont.

Platformy do działania że oferty Kont Zarządzanych Fx to: z Kont Zarządzanych Fx.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które konta zarządzane Fx udostępniają na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa kont zarządzanych Fx
Strona internetowa kont zarządzanych Fx

Konta zarządzane Fx zapewniają następującą pomoc lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: pewne informacje o inwestycjach i sposobie działania kont zarządzanych Fx, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Konta zarządzane FX F |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: fxmanagedaccounts.com

Número de teléfono: +1 (55) 899 6699

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Konta zarządzane FX F <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Fx Managed Accounts jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, szukając opinii na temat Konta zarządzane FX F tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. Hiszpański regulator CNMV wydał ostrzeżenie przed rachunkami zarządzanymi w walutach. Broker zaprasza do otwarcia konta u brokera Tallinex, o którym udało nam się zebrać informacje, ma bardzo złą reputację.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o kontach zarządzanych Fx? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Konta zarządzane Fx: oceny i komentarze»

 1. Erik odpowiedź

  Ta firma to oszustwo. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Erik, dziękuję za napisanie o kontach zarządzanych Fx. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.