Komentarze na temat FTMO W tej sekcji przeanalizujemy brokera FTMO (tzw. ftmo.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się FTMO do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o FTMO ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to FTMO? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej. Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: FTMO Evaluation Global sro / FTMO Evaluation US sro Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Czechach. Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze. Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.
Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez FTMO, w tym przypadku nie udało nam się znaleźć informacji o istnieniu różnych typów kont. Las platformy do obsługi jakie oferuje FTMO to: platforma MT4, MT5 i cTrader. Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które FTMO udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.
Strona internetowa FTMO
Strona internetowa FTMO
FTMO zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: kalendarz ekonomiczny, różne aplikacje, trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat FTMO |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. Witryna internetowa: ftmo.com Número de teléfono: + 44 2033222983 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję FTMO. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona FTMO <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma FTMO jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: znaleźliśmy w innych recenzjach dużą liczbę pozytywnych komentarzy polecających tego brokera, ale nie jest on odpowiednio uregulowany, może to być niebezpieczne, jak powiedzieliśmy wcześniej. Sugerujemy zachowanie ostrożności. Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

UWAGA ⛔ : W październiku 2022 AMF dodała FTMO do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z października 2022 r. ⚠️ Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.
Co myślisz o FTMO? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «FTMO: ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luca, dziękuję za komentarz na temat FTMO. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Regulator Finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link AMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.