Broker Bux
Komentarze na temat Foxane

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Foxane (zwany także imieniem: foxane.com), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się dokonanie inwestycji w Foxane? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔. Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Foxane ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Foxane ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Foxane wspomina o byciu częścią: Foxana LTD.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że Foxane nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Foxane jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Foxane, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 7 różne rodzaje kont:

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, minimalna partia 0.01.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy $ 2.500, minimalny lot 0.01, narzędzia edukacyjne, sygnały transakcyjne.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, minimalny lot 0.01, narzędzia edukacyjne, sygnały transakcyjne.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, minimalny lot 0.01, narzędzia edukacyjne, sygnały transakcyjne.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, minimalny lot 0.01, narzędzia edukacyjne, sygnały transakcyjne.

Konto Platinum Pro: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, minimalny lot 0.01, narzędzia edukacyjne, sygnały transakcyjne.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, minimalny lot 0.01, narzędzia edukacyjne, sygnały transakcyjne.

La platforma do działania oferowany przez Foxane to: Platforma FoxTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Foxane udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Foxane
Strona internetowa Foxane

Foxane zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych produktów, sekcja z często zadawanymi pytaniami, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Foxane

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: foxane.com

📞Numer telefonu: + 18008289937

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy foxane. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Foxane

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Foxane jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zero, a ryzyko utraty pieniędzy jest znacznie większe. ❌.


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA!: w lutym 2022 FCA dodał Foxane do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z lutego 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w kwietniu 2022 MSZ dodał Foxane do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z kwietnia 2022 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Foxane? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Foxane: Ocena i komentarze»

 1. koniczyna odpowiedź

  Ci ludzie są profesjonalistami od oszustwa, pojawił się już raport FCA ostrzegający ich

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Clover Dver, dziękuję za komentarz na temat Foxane. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FCA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.