Komentarze folionetu

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Folionet (zwany również folionet.com), jest brokerem CFD. Czy Folionet jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Folionecie ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to folionet? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Santos Capital Group LLC.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stany Zjednoczone. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ wspominają o byciu regulowanym przez SEC, regulatora Stanów Zjednoczonych, chociaż nie podają numeru regulacji, ani nie byliśmy w stanie zweryfikować regulacji. Uważamy, że jest to nieuregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Folionet, zwracamy uwagę, że nie zawierają one informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Folionet to: Platforma Folionet.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Folionet udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Folionetu
Strona internetowa Folionetu

Folionet zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: objaśnienia produktów finansowych Folionet, blog z artykułami edukacyjnymi, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat folionet |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: folionet.com

Número de teléfono: (786) 294-0585, (305) 303-4279 i (561) 544-7614, (214) 765-1167

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat Folionet. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona folionet <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Folionet jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: uważamy, że jest to nieuregulowany broker, szukając innych opinii o Folionecie nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nowa firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Folionecie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

31 komentarze do «Folionet: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Javier, dzięki za pisanie, nie daje nam to żadnej pewności. Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: folionet

   Pozdrowienia.

 1. Alberto odpowiedź

  Witam, podjąłem się zadania przeglądu SIPC i jeśli jest tam FOLIONET FINANCIAL LLC, chodzi o to, że jeśli przeczytają umowę folianetową, podpiszecie ją z SANTOS CAPITAL HOLDINGS, INC., którego nie ma na liście SIPC, więc wolałem się zdarzyć. Pozdrowienia!

 2. Lilly odpowiedź

  Witam, możesz sprawdzić SEC.gov i SIPC. ORG i firma są zarejestrowane w obu. Nie rozumiem, dlaczego nie możesz ich znaleźć?

 3. Diego Ortiz odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim, dziękuję za podzielenie się swoimi opiniami na znajomych z folionetu, lepiej je przekażę

  pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.