Komentarze na temat FMHX teraz

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FMHX Now, jest brokerem z robotem Forex. Czy naprawdę warto zainwestować w FMHX Now? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy FMHX Now. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę na: Malcie.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ FMHX Now nie wspomina absolutnie nic o byciu brokerem regulowanym, uważamy, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że FMHX Now oferuje, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont (są to naprawdę różne typy robotów, a nie konta); Account Pack Bot 30, Pack Bot 100, Pack Bot 200, Pack Bot 500, Pack Bot 1.500, Pacl Bot 3.000 i Pack Bot 5.000.

Pack Bot 30 Konto: $ 30.

Pack Bot 100 Konto: $ 100.

Pack Bot 200 Konto: $ 200.

Pack Bot 500 Konto: $ 500.

Pack Bot 1.500 Konto: $ 1.500.

Pack Bot 3.000 Konto: $ 3.000.

Pack Bot 5.000 Konto: $ 5.000.

Rodzaje kont FMHX Now
Rodzaje kont FMHX Now

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty FMHX Now to: wierzymy, że jest to własna platforma FMHX Now, dlaczego o tym nie wspomnieć.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FMHX Now udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera. Z jakiegoś powodu znaleźliśmy 2 strony FMXH Now, więc przeanalizujemy obie strony.

Strona internetowa FMHX Now
Strona internetowa FMHX Now
Strona internetowa FMHX Now 2
Strona internetowa FMHX Now 2

FMHX Now zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: ponieważ w rzeczywistości, pomimo posiadania 2 różnych stron internetowych, dostarczają bardzo mało informacji i sprawiają wrażenie bardzo nieprzejrzystej firmy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o FMHX Now

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.fmhxnow.com i www1.fmhxnow.com

Número de teléfono: USA: (561) 880-4206

E-mail: [email chroniony]

>>> Opinie na temat FMHX Teraz <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma FMHX Now jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to firma nieregulowana, ma siedzibę w krajach takich jak Malta, szukając innych ocen o firmie nie mogliśmy znaleźć nic, co by wskazywało, że jest jest "nową firmą", dostarczają niewiele informacji o firmie...

Z tych powodów uważamy, że FMHX Now nie jest polecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FMHX Now? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «FMHX Now: Ocena i komentarze»

 1. Dawid Gomez odpowiedź

  Ta firma nie jest godna zaufania. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć DavidGomez, dziękuję za napisanie o FMHX Now. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.