Fly Financial Group Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy broker Fly Financial Group, jest brokerem Forex, CFD i opcji binarnych. Czy naprawdę poleca się Fly Financial Group do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: BALI LIMITED LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro Fly Financial Group nie wspomina absolutnie nic o swojej regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest nieregulowanym brokerem.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Fly Financial Group, zauważamy, że oferuje 5 rodzajów kont: Konto Mikro, Konto Mini, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Diamentowe.

Konto mikro: Minimalny depozyt początkowy 500 USD, dźwignia do 1:200, pożyczka do 10%, miesięczne przeglądy rynku.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy 2.500 USD, dźwignia do 1:200, pożyczka do 25%, miesięczne przeglądy rynku, comiesięczne webinarium na żywo.

Konto Srebrne: Minimalny depozyt początkowy 10.000 1 $, dźwignia do 200: 35, pożyczka do XNUMX%, miesięczne przeglądy rynku, comiesięczne webinarium na żywo, osobisty menedżer konta.

Konto Złote: Minimalny depozyt początkowy 50.000 1 $, dźwignia do 200: 50, pożyczka do XNUMX%, miesięczne przeglądy rynku, comiesięczne webinarium na żywo, osobisty menedżer konta, osobisty broker, cotygodniowe sesje jeden na jednego.

Konto diamentowe: Minimalny depozyt początkowy 250.000 1 $, dźwignia do 300: 75, pożyczka do XNUMX%, miesięczne przeglądy rynku, comiesięczne webinarium na żywo, osobisty menedżer konta, osobisty broker, codzienne sesje jeden na jednego, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Fly Financial Group (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Fly Financial Group
Rodzaje kont Fly Financial Group

Te platformy do obsługi że oferty Fly Financial Group to: najwyraźniej własna platforma Fly Financial Group, ponieważ jej nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Fly Financial Group udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna Fly Financial Group
Witryna Fly Financial Group

Fly Financial Group zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych instrumentów oferowanych przez Fly Financial Group, wyjaśnienie innych podstawowych pojęć świata inwestycji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Fly Financial Group

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.flyfinancialgroup.com

Número de teléfono: + 44 2036086702

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena Fly Financial Group <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Fly Financial Group jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: podają bardzo mało informacji na ich temat, nic nie wspominają o byciu spółką regulowaną, wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieregulowana, mają siedziby w krajach, które uważamy za „nie poważne” (Bułgaria) i jakby tego było mało, ze względu na projekt i zawartość strony internetowej (jest praktycznie taka sama jak innych firm), uważamy, że jest ona związana z Broker CarterFS, broker o bardzo negatywnej reputacji.

⛔ Aktualizacja z listopada 2020 r. ⛔: zgodnie z uwagami i e-mailami otrzymanymi od klientów zauważamy, że Fly Financial Group jest powiązany z grupą brokerów, o bardzo złej reputacji, z dużą liczbą skarg i licznymi skargami w różnych europejskich regulatorach. W skład grupy wchodzą brokerzy tacy jak: bitcoinie, Cena brytyjska, btcbrokerz, btcswing, Stolica 245, Inwestycje CapitalPro, karetki, Ciscotrade, Wykonawczyprofx, EverestBTC, latająca grupa finansowa, Jbkapitały, Inwestycje Lockwood, Grupa Merkell, MMFINANSIALPERTS, redfordfx, Richmondfg, Grupa Stanfordfinance, StanleyScapital, Cyfrowa moneta T, tradeprofitweb, topcmarket, Inwestycje Wellington, WTCInwersja y xcoinbroker. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Fly Financial Group? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

11 komentarze do «Fly Financial Group: ocena i komentarze»

 1. Edwina Giraldo odpowiedź

  Moje doświadczenie z tą platformą było okropne, najpierw arbitralnie zabrali pieniądze z mojej karty kredytowej, a potem nawet mnie nie poinformowali, także jakby tego było mało, zablokowali moje konto i nigdy nie mogłem odzyskać, ani moje zainwestowane pieniądze, ani moje zarobki.
  Zadzwonili też do mnie, mówiąc, że są z agencji odzyskiwania inwestycji, mówiąc, że mam bardzo dużą kwotę i że muszę zapłacić za honorarium adwokackie. oni są oszustami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Edwin, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Fly Financial Group, bardzo nam przykro z powodu tego, przez co przeszedłeś… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Czy masz również stronę internetową tej rzekomej agencji odzyskiwania? Z tego, co wspomniałeś, wydaje się to oszustwem, bądź bardzo ostrożny.

   Pozdrowienia.

 2. jovany samayoa odpowiedź

  Jestem z Gwatemali, zainwestowałem u nich niewielką kwotę i to samo, co tu przeczytałem, są zyski i wszystko, ale nie można tego wycofać kilka dni temu prawnik z Nowego Jorku zadzwonił do mnie na wezwanie, żeby mi powiedzieć, że ja mieli już zyski na platformie, że nadal działają i że według tej osoby pieniądze można odzyskać, ale prawda jest taka, że ​​jest to inny rodzaj oszustwa Chciałbym usłyszeć twoje komentarze

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jovany, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Fly Financial Group… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Dlaczego nie możesz się wycofać? Wyjaśnij nam to.

   Skąd ten prawnik to wszystko wie? Brzmi jak oszustwo, uważaj.

   Pozdrowienia.

 3. Jerzy 1 odpowiedź

  zły zły zły, bardzo szybki i łatwy dochód, NIEMOŻLIWE wypłaty… Prawdopodobnie duże oszustwo. Uwaga.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jorge 1, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Fly Financial Group… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

 4. Nora odpowiedź

  Są źli, oszuści, bezczelni, złodzieje Nikomu ich nie polecam, proszę, żeby ludzie dobrze doradzali, gdzie zamierzają zainwestować, ale nie pozwólcie, żeby ich gadanina tam trafiła, lepiej dajcie to fundamencie, który ma pewność, że zarobią więcej niż złe myśli przeciwko tym oszustom mam z nimi najgorsze doświadczenia, że ​​dużo mi ukradli i byli tak obwiniani, że mnie przez nich zablokowali Nigdy nie uwierzę w to, co wychodzi z internetu, lepiej zainwestuj w coś, co jest z ten sam kraj

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nora, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Fly Financial Group… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

 5. Karol odpowiedź

  to są oszuści z grupy finansowej fly, tutaj osoba pokazuje, jak go nazywają, oszukują go i grożą !!! http://www.youtube .com / zegarek? v = wRP_N43dAaU

  niesamowity!! obejrzyj film przed inwestycją, to oszuści

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carlos, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Fly Financial Group, bardzo nam przykro, że przeczytaliśmy Twoją sytuację… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

  • Nora odpowiedź

   Nie wiem skąd jesteś, jestem z Kolumbii i byłem bardzo oszukany, byli przeklęci ale pewnego dnia spadną, zobaczę duże kwoty zarobków, gdy najmniej myślałem, że nie mam nic Zmęczyło mnie proszenie o moje zarobki i nic

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.