Komentarze na temat Flixance

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Flixance (zwanego również flixance.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Flixance do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Flixance. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Warto wspomnieć, że strona Flixance nie posiada hiszpańskiej wersji, choć w związku z wiadomościami od hiszpańskojęzycznych klientów zdecydowaliśmy się również zrecenzować Flixance.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Altridium Group Inc.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Flixance, zauważyliśmy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Początkującego, Konto Standardowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Infinity. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $, indywidualne szkolenie, wsparcie pierwszego dnia.

Konto dla początkujących- Minimalna wpłata początkowa 1.000 $, indywidualne szkolenie, wsparcie jeden dzień w tygodniu.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, szkolenie indywidualne, wsparcie dwa dni w tygodniu.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 XNUMX $, indywidualne szkolenie, wsparcie cztery dni w tygodniu, brak opłat za wypłatę, ochrona środków.

Złote konto Gold- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 100.000 XNUMX $, indywidualne szkolenie, nielimitowane wsparcie, brak opłat za wypłatę, ochrona środków.

Konto nieskończoności- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 350.000 XNUMX $, indywidualne szkolenie, nielimitowane wsparcie, brak opłat za wypłatę, ochrona środków.

Typy kont V
Rodzaje kont Flixance

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Flixance to: od Flixance.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Flixance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Flixance
Strona internetowa Flixance

Flixance zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, informacje o podstawach świata inwestowania, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Flixance |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: flixance.com

Número de teléfono: + 420228886380

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Flixance <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Flixance jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Flixance tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Flixance? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *