Komentarze na temat opcji FlexiOptions

W tej sekcji przeanalizujemy broker FlexiOptions, jest brokerem opcji binarnych. Czy FlexiOptions naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Broker wspomina będąc częścią: nie określa tego.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Bratysława, Słowacja.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, broker Wspomina o byciu regulowanym, ale nie wspomina o regulowanym organie ani o żadnym innym rodzaju informacji w celu uzyskania jego regulacji, więc uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FlexiOptions, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: konto wejściowe, konto podstawowe i konto Pro.

Wpis na konto- Minimalny depozyt początkowy 500 $, 10% bonus, brak szkolenia, brak darmowych sygnałów, młodszy broker, wsparcie 24/7.

Po nim następuje Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy 2.500 $, 12,5% bonusu, 3 bezpieczne operacje handlowe, wstępne szkolenie, darmowe sygnały, starszy broker, wsparcie 24/7.

Ostatnim typem konta jest Konto Pro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, 15% bonus, 5 bezpiecznych operacji handlowych, podstawowe szkolenie, darmowe sygnały, profesjonalny broker, wsparcie 24/7.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera FlexiOptions na poniższym obrazku:

Rodzaje kont FlexiOptions
Rodzaje kont FlexiOptions

Te platformy do obsługi które oferuje FlexiOptions to: własna platforma FlexiOptions.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FlexiOptions udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna FlexiOptions
Witryna FlexiOptions

FlexiOptions zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienie dotyczące handlu opcjami binarnymi i jego działania, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o FlexiOptions

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.flexioptions.com/en/

Número de teléfono: nie podano

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma FlexiOptions jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

W tej chwili nasza opinia jest negatywna, ponieważ broker nie podaje ważnych informacji (np. do jakiej firmy należy), a jest brokerem NIEREGULOWANYM, poza tym nie znaleźliśmy opinii ani komentarzy na temat opcji FlexiOptions, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to „nowy” broker.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FlexiOptions? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «FlexiOptions: ocena i komentarze»

 1. Miguel Serrano odpowiedź

  Witam, tak pamiętam, skontaktowała się ze mną osoba o nazwisku Mikael baerman i powiedziała mi, że reklama z tą firmą.. saldo w obrocie nadal się pojawia.. ale nie pozwala na wycofanie się żadną opcją chciałbym móc się z nimi skontaktować aby móc dokonać wypłaty i odzyskać pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, dzięki za komentarze, naprawdę szkoda, o czym wspominasz.Pamiętasz, jak w ogóle natrafiłeś na FlexiOptions? Jeśli masz więcej informacji o firmie, podziel się nimi z nami.

   Co ci mówią, gdy pytasz ich o rekolekcje?

   Pozdrowienia.

 2. Miguel Serrano odpowiedź

  Witam .. Skontaktował się ze mną człowiek o imieniu Mikael baerman i powiedział, że handlował z FLEXIOPTIONS pokazując tytuły i raporty, że naprawdę z tobą pracował ..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, co masz na myśli, mówiąc, że „naprawdę z tobą współpracuje”? Nie zrozumieliśmy Twojej wiadomości.

   Pozdrowienia.

 3. Miguel Serrano odpowiedź

  Kazał mi zainwestować z tą firmą , że pomnożył moje pieniądze .. i zrobiłem to .. Zainwestowałem 100 USD .. i stworzyłem sobie użytkownika .. potem powiedział mi , że muszę zapłacić 50 USD za oprogramowanie . . aby móc pracować z moimi pieniędzmi .. a potem zmieniam nazwę użytkownika na inną .. z nowym e-mailem i pod inną nazwą .. po obejrzeniu zarobków tego użytkownika powiedział mi, że musi zapłacić kod COT rzekomy bank o nazwie (savannahfinba). Z 1% moich zarobków.. moje rzekome zarobki to 383.300.00 3833 USD i muszę zapłacić temu bankowi 700. Trzy tysiące osiemset trzydzieści trzy dolary i prowizję 200 USD.. Zainwestowałem już XNUMX USD i ledwo powiedziałem aby skontaktował się z kimś z Kolumbii, który tam z nim pracował i zablokował mnie i usunął całą rozmowę.. Chcę odpowiedzi z flexioptions lub raportu..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z FlexiOptions… Naprawdę szkoda, o czym wspominasz o tym brokerze i brzmi to okropnie. Powinieneś skontaktować się z organem nadzoru finansowego w swoim kraju, w zależności od tego, skąd pochodzisz, płacenie 1% brzmi bardzo źle ... Nigdy wcześniej tego nie słyszeliśmy, bądź ostrożny. Pamiętasz, jak w pierwszej kolejności natrafiłeś na FlexiOptions?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.