Komentarze na temat pierwszego klubu FX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera First FX Club, jest brokerem Forex. Czy naprawdę warto zainwestować w First FX Club? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję First FX Club. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina bycie częścią: First Complete LTD i Game Capital Ads Limited. 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Wielkiej Brytanii (poniżej wyjaśniamy, dlaczego uważamy, że baza w Wielkiej Brytanii może nie być prawdziwa). 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspomina o byciu regulowanym przez FCA (regulator Wielkiej Brytanii) pod numerem 435779, ale ten numer należy do innej firmy. Oznacza to, że First FX Club próbuje podszywać się pod regulowaną firmę i kłamie na temat jej regulacji, co również powoduje, że wątpimy w jej lokalizację, ponieważ gdyby naprawdę miała siedzibę w Wielkiej Brytanii, byłaby naprawdę regulowana przez FCA. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez First FX Club, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont: Konto Standardowe, Konto Standardowe (2), Konto Złote i Konto Premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD.

Konto standardowe (2)- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 XNUMX $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy, więcej informacji o Autochartist, sygnały SMS, menedżer VIP, indywidualna infolinia.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 XNUMX $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy, więcej informacji o Autochartist, sygnały SMS, menedżer VIP, indywidualna infolinia, specjalne promocje, osobiste raporty na giełdzie.

Pierwsze rodzaje kont FX Club
Pierwsze rodzaje kont FX Club

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty First FX Club to: wierzymy, że jest to własna platforma First FX Club.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które First FX Club udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Pierwsza strona internetowa Klubu FX
Pierwsza strona internetowa Klubu FX

First FX Club zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom (ponownie pamiętamy, że strona internetowa nie ma wersji hiszpańskiej): podstawowe wyjaśnienia na temat produktów, które oferuje First FX Club, tak naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o First FX Club

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: en.firstfxclub.com

Número de teléfono: + 442080788663

E-mail: [email chroniony] i firstfxclub.com (Skype)

>>> Ocena na First FX Club <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma First FX Club jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to broker nieregulowany, który próbuje podszywać się pod regulowanego, nie jest jasne, gdzie ma swoją bazę, szukając ocen na First FX Club nie zrobiliśmy tego znaleźć jakiekolwiek, co wskazuje, że chodzi o „nową” firmę, hiszpański regulator CNMV oznaczył ją jako chiringuito finansowe. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o First FX Club? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Pierwszy klub FX: ocena i komentarze»

 1. Mari odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Mówię ci z własnego doświadczenia, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mari, dziękuję za napisanie o First FX Club. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.