Komentarze na temat Pierwszego Banku Finansowego

W tej sekcji przeanalizujemy broker First Financial Banc (zwany również firstfinancialbanc.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się First Financial Bank do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o First Financial Bank ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Jest Pierwszym Bankiem Finansowym ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Warp Enterprise LTD.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez First Financial Bank, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD, bez opłat, opiekun konta, analityk konta, natychmiastowa realizacja zamówienia, wezwanie do uzupełnienia depozytu w wysokości 80%, aktualizacje wiadomości.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, brak opłat, menedżer konta, natychmiastowa realizacja zamówienia, 80% wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, aktualizacje wiadomości.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 35.000 80 $, brak prowizji, menedżer konta, natychmiastowa realizacja zamówienia, XNUMX% wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, aktualizacje wiadomości, natychmiastowa realizacja zamówienia.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 75.000 80 $, brak prowizji, menedżer konta, natychmiastowa realizacja zamówienia, XNUMX% wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, aktualizacje wiadomości, natychmiastowa realizacja zamówienia.

Pierwsze rodzaje kont bankowych
Pierwsze rodzaje kont bankowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty First Financial Bank to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które First Financial Banc udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona Pierwszego Banku Finansowego
Strona Pierwszego Banku Finansowego

First Financial Banc zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, kalendarz ekonomiczny, kalkulatory dla traderów, sekcja z często zadawanymi pytaniami, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Pierwszy Bank Finansowy |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: firstfinancialbanc.com

Número de teléfono: +442080589513 i +353-76-680-5967

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu First Financial Banc. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Pierwszy Bank Finansowy <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że First Financial Bank jest wiarygodny? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Pierwszy Bank Finansowy tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Uwaga: w marcu 2020 dodano CNMV Pierwszy Bank Finansowy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia

 

Uwaga: w czerwcu 2020 CONSOB dodał Pierwszy Bank Finansowy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Pierwszym Banku Finansowym? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

70 komentarze do «Pierwszy bank finansowy: ocena i komentarze»

 1. DOROTEA odpowiedź

  PIERWSZY BANK FINANSOWY TO PLATFORMA WYKWALIFIKOWANYCH OSZUSTW, JEST OSZUST EKSPERT, PRZEKONUJĄCY, PRZEMYŚLNY, DORADCA CLAUDIA MÓWI ABY DZWONIĆ DO NI, TRYBY OPERANDI, ZACZYNASZ OD INWESTYCJI 250 TEUR, JEST OSZUST EKSPERT, PRZEKONUJĄCY, DORADCA CLAUDIA MÓWI, ABY DZWONIĆ DO NI, TRYBY OPERANDI, ZACZYNASZ OD INWESTYCJI 300 TEUR, JEST EKSPERT, PRZEKONUJĄCY, PRZEMYŚLNY, DORADCA CLAUDIA MÓWI, ABY DZWONIĆ DO NI, TRYBY OPERANDI, ZACZYNASZ OD INWESTYCJI 8 TEUR, DZWONIĄ DO CIEBIE ABY ZGŁOSIĆ KREDYTY DAJĄCE SUGESTIE BITCOIN DUŻO WZROSTUJE, NAJGORSZYM BŁĘDEM JEST RÓWNIEŻ POZWOLENIE IM PRZEZ ANYDESK NA KOMPUTERZE, WEJŚCIE, ABY SKORZYSTAĆ Z KONTA, ABY WIEDZIEĆ ILE WIĘCEJ MOŻE CI UZYSKAĆ. DOWIEDZ SIĘ, ŻE ZOSTAŁEŚ OSZUKANY PRZY PRÓBIE WYPŁATY PIENIĘDZY, MÓWIĄ CI, ŻE MUSISZ ZROBIĆ 15 EURO, ABY ZAMKNĄĆ OPERACJĘ, I TAM ZACZYNA SIĘ CACHONDEO, ŻE BANK POŚREDNI, KTÓRY TRWA XNUMX: DNI, A NASTĘPNIE XNUMX DNI I TAK TO ZDARZY SIĘ CIEBIE I CZAS MINĄ I NIC, TO EKSPERT, TWARDA TWARZ.
  PROSZĘ TO JEST PRAWDZIWY PRZYPADEK, W HISZPANII WIELE LUDZI OSZKODZIŁO, RÓWNIEŻ WYKORZYSTUJE TWÓJ KRĄG PRZYJACIÓŁ, ABY DAĆ WIĘCEJ PEWNOŚCI

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj DOROTEO, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc, możesz odzyskać swoje pieniądze, nie przestawaj próbować, porozmawiaj z naszym CZATEM, to profesjonaliści. Nigdy nie wysyłaj niczego tym oszustom, zabiorą WSZYSTKO.
   Aby pomóc Ci dzielić się wszystkim, co chcesz tutaj, aby uniknąć przyszłych oszustw i oszustw ze strony wielu brokerów.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 2. Damian odpowiedź

  Cóż, po tak długim namyśle postanowiłem zaufać i skontaktować się z mychargeback, aby spróbować odzyskać mój kapitał od oszustów First Financial Banc. A gdybym mógł to odzyskać, nie mogłem w to uwierzyć. Są bardzo ekspertami w temacie, powiedzieli mi, że pracują już ponad 10 lat. Nie grają w gry, wiedzą, co robią, wiedzą, jak dokonać obciążenia zwrotnego i odzyskać pieniądze. Naprawdę polecam

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Damian, Świetnie !!!, Bardzo dziękujemy za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. RAMON odpowiedź

  WITAJCIE WSZYSTKO FIRSFINANCIALBANC, BROKER JEST JANET JONES I JAK WYGLĄDA DYREKTOR PLATFORMY FRIDA ORTEGA, MOŻESZ RÓWNIEŻ ZGŁOSIĆ ICH DO CZĘŚCI POLICJI W CELU ZGŁOSZENIA KONSUMENTA DO FTC NA CAŁYM ŚWIECIE,

  TELEFONY, KTÓRE MAM OD JANET 35796839491 I FRIDA 35796385907,

  ABY WIEDZIEĆ, CZY WŚRÓD NAS WSZYSTKICH ZGŁASZAMY ICH I KORALALIZUJEMY, ABY NIE DALEJ OSZUDZILI WIĘCEJ

 4. Trójca odpowiedź

  Kiedy dana osoba została oszukana przez blokadę finansową na określoną kwotę, jej pierwszym zmartwieniem jest chęć jej odzyskania, a to zwykle prowadzi do innych oszustw.

  1- Domniemani prawnicy, którzy twierdzą, że są w stanie odzyskać kapitał i taki, który wierzy, że ich zatrudnia, a po pewnym czasie nie mają odpowiedzi po ich opłaceniu.

  2- Dzwonią do ciebie z CNMV i mówią, że zwrócą twój kapitał ... fałsz !!!

  3- Musisz uiścić opłaty, aby odzyskać pieniądze. imitacja!!!!

  4- Musisz zapłacić podatki, aby wypłacić pieniądze, nieprawdziwe !!!

  5- Skruszony oszust dzwoni do ciebie, mówiąc, że masz pieniądze w banku i podaje ci imię lub adres e-mail, a ty kontaktujesz się z tym bankiem i... musisz zapłacić... fałsz!

  6- Dzwonią do ciebie i mówią, że twoje konto jest zablokowane w blockchain, coimbase, bitsmat ... i że aby je odblokować, musisz zapłacić ... faso !!!

  7-Niektórzy dzwonią do Ciebie, którzy mówią, że są edukatorami finansowymi i bla bla bla… fałsz !!!

  8- Dzwonią do ciebie z FFCA lub SEC. .Więcej tego samego… trzeba zapłacić….

  9- Dzwonią do ciebie, mówiąc, że twoja platforma została zamknięta z powodu oszustwa i że odzyskali twoje konto i że aby uzyskać dostęp do swojego konta, musisz… fałsz !!

  10. Dzwonią do ciebie hakerzy, obiecują, że mogą cofnąć płatności i takie tam w zamian za nie wiem ile pieniędzy… .i to fałsz.

  Mógłbym wymienić tysiąc sytuacji, których doświadczyły ofiary finansowych krat po pierwszym oszukaniu, później znów je oszukują, mając fałszywe nadzieje na odzyskanie kapitału.
  Są pozbawionymi skrupułów oszustami, których nie obchodzi sytuacja, w której się znajdujesz. Dlatego
  Polecamy te wskazówki, ponieważ nie mają nic przeciwko zrujnowaniu Ci życia raz, dwa lub tyle razy, ile to konieczne, szukają tylko Twoich pieniędzy z całkowitym brakiem skrupułów, czasem nawet wyśmiewając lub wyłudzając oszustów.
  Jesteśmy stowarzyszeniem ofiar finansowych chiringuitos i jesteśmy po to, aby Ci pomóc

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Trinity, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Nigdy nie wysyłaj niczego tym oszustom, zabiorą WSZYSTKO.
   Aby pomóc Ci dzielić się wszystkim, co chcesz tutaj, aby uniknąć przyszłych oszustw i oszustw ze strony wielu brokerów.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 5. Ramon odpowiedź

  Witam wszystkich, co możemy zrobić, aby złożyć skargę na tych złodziei, czy jest gdzieś reklamacja 22000 37000 euro i jest napisane, że mam 7000 XNUMX na koncie, ale muszę wysłać XNUMX XNUMX € na opłacenie podatków,

  [email chroniony]

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Ramon, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Nawet nie myśl o wysyłaniu czegokolwiek do tych OSZUSTWCÓW, zachowają WSZYSTKO i nigdy więcej nie zobaczysz swoich pieniędzy, aby je zgłosić, musisz wiedzieć, z którego fizycznego biura naprawdę pracują i zgłosić je lokalnej policji. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 6. Guillermo odpowiedź

  Później pewna Edelin próbowała się ze mną skontaktować, koleżanka podeszła do telefonu udając moją żonę, udając, że nic nie wie i powiedziała jej, że właśnie popełniłem samobójstwo, a Edelin powiedziała jej, że ma na koncie 50000 5000 euro i że płacąc XNUMX euro podatków, mógłby ich uratować.
  Nawet wiedząc, że zabrali mi wszystko, a ja umarłem, próbują zdobyć więcej pieniędzy od mojej rzekomej żony.
  Nie szukajcie w tych ludziach człowieczeństwa, robią to dla czegoś, co usprawiedliwia ich zło wobec ich ofiar, dlatego myślę, że jest to finansowanie terrorystów lub coś wymyślonego przez jakiś fanatyzm.

  Na szczęście udało mi się szybko sprzedać 3 kampery i już wyzdrowiałem.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Guillermo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 7. Guillermo odpowiedź

  Ukradziono mi 35000 XNUMX euro.
  Pierwszym kontaktem była rzekoma Olivia Grey. Że będę miał fałszywe konto.
  Potem zadzwoniła do mnie pewna Angela, udając Włoszkę mieszkającą w Anglii, rozmawiającą prawie codziennie i nawiązującą przyjaźnie.
  Ich operacje były imponujące, przypuszczam, że mieli wykresy 2 lub 3 godziny za rzeczywistymi, aby zapewnić te fałszywe zyski.

  Również ta sama osoba skontaktowała się ze mną z AVATRADE, podając się za Karlę, oczywiście są to fałszywe nazwiska.
  Widziałem, że JINEBRETS został wywołany przez tę samą osobę z CapitalFX.
  Podobno to ten sam zespół, który otwiera nowe nazwy.
  Byłoby miło móc zebrać jak najwięcej.
  Fałszywe konta na MT4 A nasze pieniądze finansujące terroryzm, miliony i nikogo to nie obchodzi, a najgorsze jest to, że ich wahtsapp jest nadal aktywny i online, nadal bezkarnie oszukuje.

  Wiele stron, które reklamują się, aby ratować Twoje pieniądze, to również one.
  NIE PODDAWAJ NIKOMU € z góry, bez względu na to, co obiecują.
  Mogą również zadzwonić do Ciebie, innego agenta, który mówi, że był problem z agentem, który Cię obsługiwał i jest już zwolniony, że jeśli zapłacisz podatek, zwróci Ci to, TO JEST TEN SAM OSZUST. zgubione pieniądze.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Guillermo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 8. Fj odpowiedź

  Dobry wieczór przyjaciele, mam dobre wieści, udało mi się odzyskać zainwestowane z kartą pieniądze !!!! Możliwe ludzie !!!! Potrzebuję przelewu, ale hej mam już dużą część odzyskałem, myślę, że drugie zajmie trochę lub dużo dłużej, ale nie jest to niemożliwe, mówię ok? I bez prawników czy czegokolwiek, po prostu podejmując kroki, które musisz podjąć, zgłoś się na policję, zamelduj do banku z kwotami pieniędzy i czasu, życzę wszystkim powodzenia, pozdrawiam i mówię, że to możliwe ludzie! Nie mogę być zachwycony widząc, że przynajmniej ci oszuści nie zatrzymają wszystkich moich pieniędzy

 9. FJ odpowiedź

  Wiem X, ta reklama tutaj na tej stronie, na której jesteśmy dotknięci jak Savannah hahahahaha czerpią zyski ze wszystkich stron ta banda oszustów proszę nie dawaj nikomu niczego ... mmm śmierdzi jak złodziej, panowie, zwróćcie uwagę na X.. ...czysty scam, śmierdzi śmiercią ... nie cholernie ciężko wyzdrowiejesz, nic nie inwestuj bo stracisz wszystko (PRZESTAŃ i nie wierz im)

 10. dżinebrets odpowiedź

  Właśnie skomentowałem Maríę Suarez, czekałem na moderatora, ale zniknął. Chciałbym poznać powody, dla których nie przeszedłem filtra. Nie mogłem być bardziej wyedukowany i jeśli moje rzekome zarzuty nie są prawdziwe, niech Maria się obroni

  • Jessica odpowiedź

   Najpierw finansiści, są platformą oszustów, bardzo ostrożnych, wspólników, jak mówią pracownicy, którzy dają się brudnej pracy, a teraz ta Claudia, co za oszust i oszust, zaczyna od inwestycji, 250 lub 500, po dzwonisz i mówi ci, że wygenerowali ci 3 razy więcej niż zainwestowałeś,
   że wkładasz kolejne 250 lub 500, ona z anydesk przeszukuje twoje konto, a ty wyznaczasz sobie cele, jaki jest twój cel, samochód, dom i tak to cię zabiera, bardzo słodko kompresyjny i hojny daje ci bonusy, klinika, To oszustwo, kiedy chcesz się wypłacić, że musisz wpłacić 300 euro, żeby zamknąć operacje i tu zaczyna się żart, że pieniądze już wyszły z banku pośredniczącego, a mijają dni i miesiące, a złodziej dobrze wygląda w środku

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Yessica, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc, możesz odzyskać swoje pieniądze, nie przestawaj próbować, porozmawiaj z naszym CZATEM, to profesjonaliści. Nigdy nie wysyłaj niczego tym oszustom, zabiorą WSZYSTKO.
    Aby pomóc Ci dzielić się wszystkim, co chcesz tutaj, aby uniknąć przyszłych oszustw i oszustw ze strony wielu brokerów.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

 11. FJ odpowiedź

  To smutne, że marzysz o zainwestowaniu w coś, myśląc i obiecując ci coś, czego nigdy nie dostaniesz, a oni wiedzą, że cię oszukują. Jak człowiek może być tak fałszywy? Cóż, ci ludzie sprzedają matkę za garść dolarów, zabierają marzenia i dranie, używają wszystkiego na lekarstwa, umierają jutro, nie dzisiaj, jutro, szczęście i odwaga

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj FJ, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Najlepszą rzeczą jest zebranie grupy osób dotkniętych problemem i uzyskanie jak największej ilości informacji o brokerze, zwłaszcza wiedząc, skąd on działa, gdzie znajdują się ich biura z reklamami, które udają handlowców lub doradców ekspertów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać pieniądze za pomocą opcji, którą mamy w Internecie, w niektórych przypadkach działa, próbując nic nie stracone.

   pozdrowienia

 12. FJ odpowiedź

  Pierwszy bank finansowy chce cię upewnić, że zainwestujesz pieniądze, ale nigdy nie odzyskasz inwestycji ani rzekomych zysków, nigdy żadnych pieniędzy i wszystko, co włożysz, wpada do zepsutej torebki, oszuści i zabiera marzenia , mam nadzieję, że wszystkie pieniądze Niech kradną służą im wszystkim na lekarstwa, a tylko powiem, że ja też jestem ofiarą tej bandy oszustów...zachęcenie dla wszystkich i przede wszystkim doniesienie na niego, nie daj mu być.. Policja proszę.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witam Panie FJ, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Czy znasz faktyczną lokalizację ich biur?

   pozdrowienia

 13. Elena odpowiedź

  Zostałem oszukany w wysokości 23.000 4 euro w ciągu tygodnia, przelewy zostały wykonane do Coinbase, a stamtąd do ffbanc i zamówień z meta-traderem 442038855842. Zostało to zabrane przez pewną Camilę, bardzo dobrą w generowaniu zaufania, ale psychopatę, llzmabz z telefonu stacjonarnego z Londyn, Wielka Brytania i telefon komórkowy z Cypru. Kiedy poprosiłem o wypłatę świadczeń pod koniec miesiąca, zniknął, telefony stacjonarne mówią movistar, że nie istnieją, a w komórce nie są dostępne. Potępiłem Gwardię Cywilną. Telefony to: +442038857671, +35796414618, a komórki +35796136254, +XNUMX

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Eleno, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Czy znasz prawdziwą lokalizację ich biur?

   pozdrowienia

 14. Quim samso odpowiedź

  Dzień dobry, zostaliśmy również oszukani przez First Financial Banc, przez pierwszego Olivię, potem doradcę (brokera) Jacoba Huntera (fałszywe imię) i jego „szefa” NICOLE STEINER. Za każdym razem, gdy dzwonili, prosili nas o więcej pieniędzy, a na końcu domniemany Jacob mówi nam, że popełnił błąd podczas inwestowania i że włożyliśmy 10.00 euro więcej na okup, że pod koniec tygodnia wyśle ​​mi przelew w wysokości 50.000 XNUMX euro. To nie dotarło. Znaleźliśmy reklamę First Financial Banc w reklamach, które pojawiają się na telefonie komórkowym bez zatrzymywania konta i zadzwonili do nas. Weszliśmy, ponieważ zarówno Olicia, jak i rzekomy Jacob zapewnili nas jasnym słowem, że nigdy nie stracimy zainwestowanych pieniędzy.
  Kwota jest bardzo wysoka i chcemy wiedzieć, czy firma MyChargeBack pomaga odzyskać pieniądze, czy wręcz przeciwnie.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Quim, wiemy, że Mychargeback udało się odzyskać kilka kwot dla naszych użytkowników, ale zależy to od wielu zmiennych w sposobie opłacenia tego brokera. Próbując nic nie jest stracone.

   Pozdrowienia.

 15. X odpowiedź

  WITAJCIE I DOBRE POPOŁUDNIE PAN I PANI DZIŚ BARDZO GORĄCO ,, Zabrali nam wakacje i klimatyzację i wolność finansową, Ci Synowie suk oszustów i przestępców marzeń mogą być bezużyteczni lub wydać je na narkotyki.
  NAPISAĆ W SIECI SPOŁECZNOŚCIOWEJ, ABY TO ZATRZYMAŁO I NIE WAHAJ SIĘ ZGŁOSIĆ, ABY INNE LUDZIE NP CAOGAN W TYM SAMYM SCAMIE.
  PIERWSZY OSZUST FINANSOWY BAMC I SYN SUKRY ROGÓW JEGO PIERDOLONEJ MATKI, URODZIŁA SIĘ DZIWKA, NAZWANA PIERWSZYM BANKEM FINANSOWYM …………. STOP ,,,,,, ESYAFA
  MOŻESZ MNIE ZADZWONIĆ ,,,, 669770911, LA CORRIRNTE

 16. X odpowiedź

  Witam, ta platforma jest tak dobra, ponieważ służy jako odskocznia dla ludzi, aby byli uważni, aby nie kradli jak najmniej ……………………………………………………
  Nie wiem, dlaczego niektóre komentarze nie są publikowane, bo uważam, że tylko prawda jest warta ujawnienia, z drugiej strony dobrze jest zakomunikować ją wszystkim tym, którzy nam się przytrafili, aby ludzie wiedzieli, kto stoi za tymi wszystkimi oszustami ……… …………………………………………………
  …………………………… ..PIERWSZY BANK FINANSOWY ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,, ,,,,,,,,,, OSZUSTRZY ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  NALEŻĘ, ŻEBYŚ SKONTAKTOWAĆ SIĘ, MOJA TLF; 669 77 09 11, SZCZĘŚCIE

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Panie X, Najlepszą rzeczą jest stworzenie platformy dla osób dotkniętych przez First Financial Banc i utworzenie grupy WhatsApp, aby uzyskać jak najwięcej informacji i odkryć ich prawdziwą lokalizację, z której dzwonią, aby zgłosić je do odpowiednie organy.

   Pozdrowienia.

 17. X odpowiedź

  WITAJ DZISIAJ JESTEM BARDZIEJ ZAINTERESOWANY, INNA OSOBA ZADZWONIŁA DO MNIE, KTÓRA ZOSTAŁA OSZKODZONA.

  OSZUST ,,,,,,,,, PIERWSZY BANK FINANSOWY ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, SĄ NIEKTÓRE OSZUSTW ,,,,,,, ,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, STOP.

  JEŚLI TO ZDARZYŁO SIĘ CIEBIE LUB JEŚLI CHCESZ INFORMACJE O TYM GENTUZA MY TLF: 669 77 09 11.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witam Panie X, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy znasz jego aktualną lokalizację? Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 18. X odpowiedź

  H0LA PUTAS ESTAFADORAS ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, WCZORAJ NAZWAAM SIĘ BANK, FIRMA PIERWSZY FINANSOWY BANK ESTATA ,,,,,,,,,,, STOP STOP OSZUSTW ,,,, STOP ………………… OSZUST ………… .STOP.

  Smutna reklama została zakomunikowana i powiedziała mi, że to mój nowy doradca i ma mniej światła w finansach niż mój pies, mówi mi, gdzie się odwrócił?, więc odgadnij ze szklaną kulą, bo po 4 doradcach nie ma tej zapłaty KURWA POMYSŁ.
  Z DRUGIEJ STRONY MÓWIĘ MU, ŻE CHCĘ ZAINWESTOWAĆ W IBEX 35, A ON KAŻE MI ZADZWONIĆ DO MNIE ZA 10 MIN I NIE ZADZWONI, BO NIE SĄ UREGULOWANE.
  Pokorni i pracowici ludzie tacy jak ty i ja, którzy nie odbierają nam zdrowia ani złudzeń, najlepsze co możesz zrobić, to włożyć pieniądze do banku i zostawić tych wszystkich oszustów, bo możesz się zrujnować, pozdrawiam dobrych ludzi i donośnie posyłasz ich do gówna,
  obecny…………………………………………………………

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć X, dzięki za komentarze. Masz e-maile, numery telefonów, nazwiska doradców?

   pozdrowienia

 19. Aitana odpowiedź

  Witam, chciałem wiedzieć, dlaczego dzwonią do mnie z pierwszego banku finansowego, kiedy po prostu zadzwoniłem z prośbą o informacje o świecie inwestycji w kryptowaluty, z bardzo rzadkich numerów w Londynie, Holandii, Genui… itd.
  Mówiąc mi, że otworzył konto, kiedy wszedłem na stronę i nie widziałem tego w życiu, po prostu zostawiłem swoje imię, numer i adres e-mail, nie rozumiem. Jeśli ktoś może mi pomóc, proszę…. Mój email to [email chroniony] Dziękujemy !!!!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Aitana, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

  • litość odpowiedź

   Aitana, to samo mi się przydarzyło, musi być tak, że twoje dane pojawią się na jakiejś stronie osób zainteresowanych inwestycjami, więc dzwonią do ciebie z innych krajów, a także telefonów krajowych i wszystkie są firmami, które chcą twoich pieniędzy, odpowiedz i powiedz im że otworzyłeś już jeden licznik i zainwestowałeś (więc zostawią cię w spokoju). Z mojego doświadczenia radzę nie dać się złapać i jeśli chcesz zainwestować, dobrze się wcześniej poinformuj o firmie. Zostałem oszukany przez firmę First Financial Banc, zainwestowałem i gdy chciałem wypłacić pieniądze, nie odpowiedzieli...

  • X odpowiedź

   Witam Aitana, te z pierwszego banku finansowego to oszuści, najlepiej zgłosić, mój numer telefonu 669770911, pozdrawiam

 20. Amanda odpowiedź

  Jest oszustwem w każdej regule. W ciągu dwóch tygodni zostałem oszukany na 100.000 XNUMX euro.
  To prawdziwe reklamy, które grają na ludzkiej wrażliwości.
  STATUS WEBTRADER to DEMO.
  Między nami wszystkimi możemy powstrzymać ten tłum.

  Do dziś ci z was, którzy włożyli pieniądze do tego baru na plaży, rezygnują z nich za zgubione i nie wchodzą już ani grosza. Zadzwonią do ciebie, mówiąc, że aby uratować zainwestowane pieniądze, musisz włożyć więcej pieniędzy, ale to tylko kolejne kłamstwo. Będziesz nadal tracić więcej pieniędzy, zwracając uwagę na to GENTUZA.

  Proszę przestań !!!!!!!! NIE SŁUCHAJ TEGO CHIRINGUITO LUB INNYCH WIELU, KTÓRZY DZIAŁAJĄ Z CAŁKOWITĄ ŚWIEŻOŚCIĄ !!!!!!

  Moim oszustem była NICOLE STEINER. Jeśli ktoś pozostanie z nią w kontakcie, byłbym wdzięczny za przesłanie mi wiadomości. Nie mogę się z nią skontaktować. W osa nadal jest online, ale ja już dla niej nie istnieję.
  Mam nadzieję i mam nadzieję, że sprawiedliwość postawi każdego na swoim miejscu.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Amanda, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 21. X odpowiedź

  Witam i niefortunne dni, najpierw zwracam się do skromnych i pracowitych ludzi, którzy na co dzień walczą o utrzymanie swojej pracy, aby przybyli bezużyteczni, ci, którzy o finansach wiedzą mniej niż mój pies i nie chcą wiedzieć o swoich pieniądzach, dobre dla oni są jak monopoli, gra, która również jest sfałszowana i tylko oni wygrywają.

  WIADOMOŚĆ OSTRZEGAJĄCA PRZED TYM CHUSMA: PIERWSZE BANKÓW FINANSOWYCH = ZOSTAWIĄ CIĘ WOLNE, A JEŚLI OTRZYMASZ TWOJE CC, BĘDZIESZ BYŁ ZAPLANOWANY PIENIĄDZE ,,,,,, KTÓRE WTEDY TRUDNOŚCI FINANSOWE SPRZEDAJĄ ……… .. MY TLF : 669 77 09 11, prąd.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć X, dziękuję za informacje na temat First Financial Banc.

   pozdrowienia

 22. Amalia odpowiedź

  Wszystko, co posiadali, zostało skradzione moim rodzicom. Nawet twój plan emerytalny.

  Nie dają zysku. Widzisz, jak rosną zyski na koncie, które nie jest twoje i nigdy nie będzie. Nie możesz mieć tych pieniędzy, a jeśli przyjdzie ci do głowy, aby poprosić ich o wypłacenie ci części świadczeń, odmawiają i znikają.

  Grają, abyś uwierzył, że wygrałeś, ale poproś o wygraną, a zobaczysz, co się stanie.

  Moi rodzice mają biedne arkusze i codzienne arkusze rzekomych korzyści, które mieli, i nadal nie rozumieją, co się stało.

  Poprosili o część zasiłków na pomoc bratu, a następnego dnia ponieśli straty i powiedziano im, że muszą wpłacić więcej pieniędzy na pokrycie tych strat, albo stracą swoje pieniądze.

  W to właśnie grają. Istnieją tysiące oszukanych. Niszczą życie i całe rodziny.

  Twoja reklama, Elisabeth. Pieniądze, które ukradł, to 6 cyfr. Zaczęli od 250 euro, potem 1000 euro, aż zostali z niczym. Żaden plan emerytalny już nie. Nie wiem, jak możesz zrobić coś takiego dwóm staruszkom.

  • X odpowiedź

   WITAJCIE DZIĘKUJĘ AMALIA, ZADZWOŃ DO MNIE ZROBISZ MI PRZYSŁUGĘ, MOJA TLF 669 77 0911, JESTEŚMY TU POMÓC, POZDROWIENIA, jak widzisz twarzą, nie tak jak żyjesz, pijawki, naprawdę wszyscy jesteśmy w tym samym łódź, pozdrowienia .

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Amalia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 23. X odpowiedź

  PRZESTAŃ, PRZESTAŃ, PRZESTAŃ

  DLA DOBRYCH LUDZI, KTÓRZY ZAUFALI OSZUSTROM JAK ,,,,,,,,,, PIERWSZY BANK FINANSOWY.
  TE TYLKO ZABEZPIECZAJĄ TWOJE PIENIĄDZE I ODEJDĄ, KIEDY NIE MASZ WIĘCEJ, gówno ich to obchodzi co się z tobą dzieje to więcej inwestujesz w DEMO, grę dla dzieci, że twoje pieniądze są prawdziwe i jedyne będą cię skłamać, nie pozwól im połączyć się z twoim komputerem przez Any DESK, JESTEŚ MARTWY, JEŚLI ZROBISZ,
  UWAGA: NIE ZWRÓCISZ PIENIĘDZY, JEŚLI MASZ WĄTPLIWOŚCI, ZADZWOŃ DO MNIE 669770911, SZCZĘŚCIE I NIE DAJ SIĘ ZWIEDZIĆ.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć X, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc.

   pozdrowienia

 24. X odpowiedź

  TO JEST DLA TAKIEJ MARII SUAREZ LUB TAKIEJ WIARY, CO SIĘ DZIEJE, ŻE JESTEŚ JAKIŚ OSZUSTW ????

  Co za wstyd i sposób na dotknięcie jajek, PIERWSZY FINANSOWY BANK ,,,,,, OSZUSTRZY I ŻYCIE I NIESMACZENIE DLA WSZYSTKICH WSZYSTKICH ,,,,,, MOJA TLF TU JEST TO 669770911., Zaproszę Was na kilka piw ,

  DLA CZCI, POKORNYCH I PRACUJĄCYCH ,,,,,,,, POWIEDZ MI ,,,,,, POROZMAWIAJ Z TWOIM BANKIEM A KIEDY DZWONIMY NA NUMER I SPRZEDAJĄ CI COŚ, CZEGO NIE WIDZISZ WYRAŹNIE ,,,,, ODDYCHAJ 10 RAZY, POROZMAWIAJ TO DO KOGOŚ O ZAUFANIE I ROZKAZUJESZ, ABY WZIĄŁ PRZEZ DUPĘ, W DZIEŃ, KTÓREGO LOTERIA DO CIEBIE MÓWI,

  PIERWSZY BANK FINANSOWY, TIA SĄ JAK VIVORAS I GENTUZA, KTÓRZY NIE WIE JAK PRACOWAĆ.
  TLF: 669770911. prąd.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć X, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz e-maile, z których skontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 25. X odpowiedź

  cześć i obudź się. jeśli spotkamy się i połączymy siły, żeby ci oszuści już nie pracowali i spali w więzieniu, czyli tam, gdzie powinni, mój numer telefonu: 669770911. Mam na myśli bary finansowe, zwłaszcza First Financial Bank, niektórych oszustów.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć X, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 26. PAQUI odpowiedź

  Hola!
  To samo przydarzyło mi się na początku, ale później rozmawiałem z moim brokerem, który pomaga mi stopniowo odzyskać utraconą inwestycję.
  Więc nie mam od nich żadnych skarg.
  Myślę, że można im zaufać.

  Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Paqui, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc, mimo że miałeś dobre doświadczenia z tą firmą, Zalecamy nie inwestować z nimi, ponieważ First Financial Banc jest nieuregulowanym brokerem z siedzibą w krajach takich jak Saint Vincent i Grenadyny, naszym zdaniem jest to bardzo niebezpieczne.

   pozdrowienia

  • X odpowiedź

   Cześć Paqui i inni tacy jak ty, oddaj swoje pieniądze, jest coś jeszcze, są OSZUSTWAMI.
   Z drugiej strony powiedz mi, ile wygrałeś, ponieważ on jest ADEMO i jesteś częścią jego gry, jedyną rzeczą jest to, że twoje pieniądze są prawdziwe, a jego fałszywe, za każdym razem. Że oddadzą ci wszystko, zobaczysz, jak tego nie dostaniesz. mój telefon 669770911

  • DORA odpowiedź

   PIERWSZY FINANS, LA DULCE CLAUDIA JEST BARDZO OSTROŻNA HARPIĄ, JEST WIELKIM OSZUSKIEM, GDY DOKONASZ INWESTYCJI, ZACHĘCAJĄ ZGŁASZAJĄC DOMNIEMANE ZYSKI, NASTĘPNIE DZWONI DO CIEBIE CIĄGLE MÓWIĄC, ŻE ZACIĄGASZ POŻYCZKĘ, KTÓRĄ ZAPŁACISZ JEŚLI PRÓBUJESZ WYPŁACIĆ SIĘ, A JEŚLI CHCESZ ZOSTAWIĆ COŚ ABY KONTYNUOWAĆ DZIAŁANIE, MUSISZ JE WEJŚĆ PONOWNIE, TAKA CLAUDIA TO CINIC, OSZUST, WSZYSTKIE KOMENTARZE ZGODNE.
   A PÓŹNIEJ CIĘ SZALĄ, DŁUGĄ, ŻE DOCHODY JUŻ TO WYKONAŁY I NIGDY NIE NADCHODZĄ, A POTEM, KIEDY WPUSZCZASZ JĄ Z ANYDEZ, NURZY TWOJE KONTO, TO JEST HARPIĄ.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj DORA, jesteś na czas, aby odzyskać swoje pieniądze, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z First Financial Banc, możesz odzyskać swoje pieniądze, nie przestawaj próbować, porozmawiaj z naszym CZATEM, to profesjonaliści. Nigdy nie wysyłaj niczego tym oszustom, zabiorą WSZYSTKO.
    Aby pomóc Ci dzielić się wszystkim, co chcesz tutaj, aby uniknąć przyszłych oszustw i oszustw ze strony wielu brokerów.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

 27. Wiara odpowiedź

  Witam,
  Zainwestowałem w First Financial Banc 1000 euro i od pierwszego dnia otrzymałem zyski.
  Doradcy są bardzo przyjaźni i gotowi do pomocy.
  Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Pierwsza wpłata, którą złożyłem w marcu.

  • alba odpowiedź

   Cześć Wiara
   Ja też zacząłem w marcu tak jak ty. Bardzo podoba mi się praca w tej firmie, moja doradczyni Nicole jest najlepsza, pomaga mi we wszystkich rzeczach, których nie rozumiem, kto jest twoim doradcą?

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Alba, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc, chociaż masz dobre doświadczenia z tą firmą, zalecamy, abyś nie inwestował w nią od tego czasu, First Financial Banc jest nieuregulowanym brokerem z siedzibą w krajach takich jak Saint Vincent i Grenadyny, naszym zdaniem jest to bardzo niebezpieczne.

    pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Faith, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc, mimo że masz dobre doświadczenia z tą firmą, Zalecamy nie inwestować z nimi, ponieważ First Financial Banc jest nieuregulowanym brokerem z siedzibą w krajach takich jak Saint Vincent i Grenadyny, naszym zdaniem jest to bardzo niebezpieczne.

   pozdrowienia

 28. Paqui odpowiedź

  Z Firstfinancial bank straciłem 6250 euro w niecały miesiąc.
  Co tydzień oszukują cię do inwestowania, aby odzyskać to, co straciłeś, a następnie myją ręce i zostawiają cię leżącego, gdy stracisz wszystko.

  • Symbol zastępczy dla Maria Suarez odpowiedź

   Cześć Paqui,
   Bardzo mi przykro, że straciłeś pieniądze, mnie spotkało to samo. Na początku przegrałem, ale po radach doradcy finansowego udało mi się odzyskać te pieniądze, a także zarobiłem 2000 euro w ciągu 2 tygodni dzięki inwestycjom w surowce. Mój doradca bardzo mi pomógł i codziennie mu dziękuję, mimo że potrzebowałem pieniędzy i dokonałem wypłaty. Myślę, że w przyszłości znów będę pracować z tą firmą.
   Pozdrowienie,
   Maria

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Maria, czy możesz nam podać imię i nazwisko, adres e-mail i numer swojego doradcy? Jak powiedzieliśmy innym osobom, które skomentowały swoje doświadczenia z First Financial Banc, Zalecamy nie inwestować z nimi, ponieważ First Financial Banc jest nieuregulowanym brokerem z siedzibą w krajach takich jak Saint Vincent i Grenadyny, naszym zdaniem jest to bardzo niebezpieczne.

    pozdrowienia

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Asensio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o First Financial Bank, brzmi naprawdę źle.

     pozdrowienia

     • Asensio

      Witam, mogę Ci powiedzieć, że nie odpocznę tak długo, jak będę żył i poza moim pieprzonym ludzkim życiem, ludzie tacy jak Ty uświadamiają sobie te późno... H, P, potrafią spokojnie żyć bez myślenia o problemach i ekonomii trudności, dają im to samo, co dzieje się z tobą. Proszę, jeśli znasz kogoś, kto mi się przydarzył, jak ja, nie wahaj się z tymi oszustami.

      Powiesz mi pozdrowienia i życzę powodzenia i pomyślisz, że życie daje nam kolejną szansę.
      Jennifer Jenssen, Chief Margarret, Admin Emily Jones, SCAMMERS.

     • Polecani brokerzy Autor postu

      Witaj Asensio, bardzo dziękuję za wszystkie te informacje o First Financial Banc, jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.

      pozdrowienia

   • Amanda odpowiedź

    Cześć Maria,

    Czy możesz nam powiedzieć, kto jest Twoim brokerem? Dlaczego może pomóc nam wszystkim innym?

   • Jinebrets odpowiedź

    María Suarez, albo to przypadek, albo jesteś tą samą osobą, która zadzwoniła do mnie reprezentując Capital FX. Jeśli jesteś tą samą osobą, nie jesteś inwestorem, jesteś traderem, który nie chciał odpowiedzieć na moje pytanie o to jak zlokalizowałem dane mojego konta, telefonu itp... Myślę, że należysz do grupy, która jest poświęcony przekonaniu nas, że jesteśmy ofiarami oszustwa, aby handlować z Tobą. Obróciłbym to lepiej, wszyscy należycie do tej samej grupy FFB, w której wymieniane są dane

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Paqui, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z First Financial Banc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *