Pierwsze komentarze Cryptominera

W tej sekcji przeanalizujemy brokera First Cryptominer (zwanego również firstcryptominer.com), jest brokerem kryptowalut. Czy naprawdę warto zainwestować w First Cryptominer? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat First Cryptominer. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wzmianki będące częścią: nie wymienione.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​opiera się na: twierdzą, że znajdują się w Wielkiej Brytanii, ale aby to było prawdziwe, powinno mieć angielskie przepisy, a z tego, co widzieliśmy, nie jest to uregulowane, uznamy te dane za nieprawdziwe.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez First Cryptominer, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Plan Srebrny, Plan Złoty i Plan Diamentowy. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Srebrny plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50, natychmiastowe wypłaty, 10% zysku.

Złoty plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, natychmiastowe wypłaty, 40% zysku.

Diamentowy plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, natychmiastowe wypłaty, 200% zysku.

 

Pierwsze typy kont Cryptominer
Pierwsze typy kont Cryptominer

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty First Cryptominer to: nie jest wymieniony na stronie internetowej, prawdopodobnie korzysta z własnej platformy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które First Cryptominer udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Pierwsza strona Cryptominera
Pierwsza strona Cryptominera

First Cryptominer w rzeczywistości nie zapewnia pomocy ani zasobów handlowcom ani interesariuszom.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Pierwszy kryptominer |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: firstcryptominer.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Pierwszy kryptominer <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma First Cryptominer jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po obejrzeniu tego wszystkiego zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker, który NIE jest regulowany i nie wiemy, kto i skąd działa, szukając opinii o Pierwszy kryptominer Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o First Cryptominer? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Pierwszy Cryptominer: ocena i komentarze»

 1. Lautaro odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Mówię ci z własnego doświadczenia, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Lautaro, dzięki za napisanie o First Cryptominer. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.