Komentarze końcowe

W tej sekcji przeanalizujemy brokera karny (zwany także finotive.net), jest brokerem Forex, kryptowalut, kontraktów terminowych i CFD. Czy naprawdę poleca się Finotive do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Finotive ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: jest finotive ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: VT Group Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Finotive, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Klasyczne, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, wprowadzenie na rynek podstawowy, bonus do 10%, sesja na żywo.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, zaawansowane wprowadzenie na rynek, bonus do 20%, sesja na żywo, e-booki, sygnały transakcyjne.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 20.000, podstawowe wprowadzenie na rynek, premia do 40%, zaawansowane sesje na żywo, e-booki, osobisty biznesplan, elastyczne spready i swapy, sygnały transakcyjne.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, pełny pakiet edukacyjny, premia do 75%, zaawansowane sesje na żywo z głównym analitykiem, osobisty biznes plan, indywidualny plan zarządzania ryzykiem i pieniędzmi, elastyczne spready i swapy, brak opłaty za wypłatę, instrumenty handlowe.

Konto platynowe: pełny pakiet edukacyjny, nielimitowane sesje live z głównym analitykiem, długoterminowy biznes plan, indywidualny plan zarządzania ryzykiem i pieniędzmi, niższe spready i swapy, brak opłaty za wypłatę, pełny pakiet instrumentów, szkolenie z psychologii rynku, sygnałów, roczna konwencja operatorów.

Rodzaje kont Finotive
Rodzaje kont Finotive

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferty Finotive są: nie wymienione, podobno używają a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Finotive udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona Finotive
Strona Finotive

Finotive zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: różne wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, teksty informacyjne, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat karny 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: finotive.net

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzowaliśmy Finotive. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona karny <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? karny jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Finotive znajdujemy wiele negatywnych i zabawnych na temat to pośrednik. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Finotive jest ściśle powiązany z Finexyka, broker o złej reputacji, który został już ostrzeżony przez FMA (Austria) i FSMA (Belgia).

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano FMA (Austria) karny do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z maja 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV karny do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CySEC karny do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CySEC z października 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Finotive? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Finotive: Ocena i komentarze»

 1. Roberto odpowiedź

  Dzień dobry, nie chcesz dawać mi pieniędzy, proszę o nie od miesiąca, czy jest coś, co mogę zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Roberto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Finotive. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.