Komentarze na temat FinoCapital

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FinoCapital (zwany także finocapital.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy FinoCapital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o FinoCapital ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to FinoCapital? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Lollygag Partners Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FinoCapital, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Easy Start, Konto Standardowe, Konto Tradera, Konto Kupca, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Easy Start: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, TWszystkie dostępne pary walutowe, bonus od depozytu do 25%, darmowe sygnały na 1 tydzień, 1 sygnał transakcyjny dziennie, handel mikrolotami, handel algorytmami, osobisty menedżer konta, podstawowe szkolenie.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, Adostęp do par walutowych i rynku towarowego, stałe i zmienne spready 15%, bonus od depozytu do 50%, regulacja dźwigni, 3 sygnały transakcyjne dziennie, handel mikrolotami, osobisty opiekun konta, zaawansowane szkolenia, konto ubezpieczeniowe 15%.

Konto tradera: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, TDostępne są wszystkie narzędzia, stałe i zmienne spready 30%, bonus od depozytu do 75%, regulacja dźwigni, 5 sygnałów transakcyjnych dziennie, handel mikrolotami, menedżer konta osobistego, seminarium internetowe dotyczące zarządzania ryzykiem, ubezpieczenie konta 30%.

Konto sprzedawcy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, TWszystkie dostępne narzędzia, 45% stałe i zmienne przedłużenie, bonus od depozytu do 100%, 10 sygnałów handlowych dziennie, indywidualny opiekun konta, osobisty analityk VIP, sygnały VIP dotyczące czasu pracy konta, ryzyko webinarów menedżerskich, ubezpieczenie konta 45%.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, wszystkie dostępne narzędzia, stałe i zmienne przedłużenie 60%, bonus od depozytu do 150%, 20 sygnałów transakcyjnych dziennie, indywidualny opiekun konta, osobisty analityk VIP, sygnały VIP na czas pracy konta, webinar zarządzania ryzykiem, ubezpieczenie konta 60%.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, wszystkie dostępne narzędzia, stałe i zmienne przedłużenie 75%, bonus od depozytu do 200%, 30 sygnałów transakcyjnych dziennie, indywidualny opiekun konta, osobisty analityk VIP, sygnały VIP na czas pracy konta, webinar zarządzania ryzykiem, ubezpieczenie konta 75%.

 

Rodzaje kont FinoCapital
Rodzaje rachunków FinoCapital (1)
Rodzaje kont FinoCapital
Rodzaje rachunków FinoCapital (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty FinoCapital to: platformy FinoCapital, MetaTrader y cTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FinoCapital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FinoCapital
Strona internetowa FinoCapital

FinoCapital zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: trochę informacji o firmie, wiadomości rynkowe, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat FinoCapital |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: finacapital.io

Número de teléfono: + 44 203 67 02 54

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję FinoCapital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona FinoCapital <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? FinoCapital jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po obejrzeniu tego wszystkiego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker, który nie jest regulowany, a jego siedziba znajduje się w kraju, który jest zbyt niebezpieczny do inwestowania (Dominika); szukając opinii na temat FinoCapital eZnaleźliśmy dużą liczbę negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CNMV Dobra stolica do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CONSOB Dobra stolica do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CMVM (Portugalia) Dobra stolica do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CMVM Ostrzeżenie z marca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano BAFIN (Niemcy) Dobra stolica do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BAFIN z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : FinoCapital wraz z FxCore y PoziomHandlu, są właściwościami Lollygag Partners Ltd, firma, która ma przeciwko niej dużą liczbę skarg z powodu dużej liczby popełnianych oszustw. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o FinoCapital? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

34 komentarze do «FinoCapital: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Delia, wszystko, co prześlesz lub wyślesz do FinoCapital, stracisz, jeśli chcesz odzyskać, możesz to zrobić z naszego CZATU lub z linku. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. Natalia odpowiedź

  Po prostu wyzywają mnie jako oszusta, kiedy to oni zatrzymali moje pieniądze.
  Nie zamierzam przestać, są to bardzo poważne oskarżenia i bez dowodu i mówiąc o moim osobistym zdrowiu, tutaj widzisz, jakimi są ludźmi.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Natalia, nie opublikowano nic z twoich danych osobistych, nie martw się, już wiemy, że ludzie z Finocapital to przestępcy, oszukują ludzi i kradną wszystkie ich oszczędności.

   Pozdrowienia.

 2. anonimowy odpowiedź

  NATALIA ROFES LEON TO BARDZO DUŻY OSZUST! OSZUSZAĆ LUDZI, KŁAMSZA O ICH ZDROWIU I KRADZIEŻY PIENIĘDZY! OSZUST!

 3. Natalia odpowiedź

  Nie przestają dzwonić do mnie, żeby wysłać im pieniądze, a ja już powiedziałem nie, mówią, że to płacą odsetki, Megan Benett, która odebrała moje pieniądze, obiecała mi przez swoich kolegów, że jeśli wyślę jej pieniądze, wyślij wszystko do mnie.
  Do desco ……….
  Mam zdjęcie TRAILERA Davida Sáncheza, ponieważ miał je na swoim profilu w wasap, ale nie wiem, jak je wysłać, teraz mają zablokowaną platformę i powiedzieli mi, że tworzą kolejną.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Natalia, wszystko co prześlesz lub wyślesz do FinoCapital stracisz, jeśli chcesz odzyskać możesz to zrobić z naszego CZATU lub z linku. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Natalia odpowiedź

  To oszuści, wciąż czekam, David Sánchez i Megan Benett, mam ich zdjęcia i dużo dokumentacji, zamierzam to wszystko zrobić.
  Całkowicie moja jest już stracona
  Nie wysyłaj pieniędzy, nie mają serca i są bardzo źle wypowiadani

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Natalia, wszystko co prześlesz lub wyślesz do FinoCapital stracisz, jeśli chcesz odzyskać możesz to zrobić z naszego CZATU lub z linku. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Natslia odpowiedź

   Zablokowali swoją stronę Finocapital, ale wciąż do mnie dzwonią…, .. pozwól mi zapłacić, a ja odmówiłem.
   Twoja strona jest ograniczona

 5. Antuan odpowiedź

  Wszystkim, którzy chcą zainwestować, patrzcie na komentarze, żadne pozytywne, mówią, że więcej mówi się o coca coli, nawet o BOGU, na początku bardzo uprzejmie, jak tylko powiedziałem, że chcę dostać 1000 euro, powiedzieli mi za co do diabła chcę dostać 1000 euro, nie tylko lekceważą, ale oszukują, powiedzieli mi, że zabrali 3 procent zysków, a potem chcą cię obciążyć 20 procent tego, co zarobiłeś, ja nic nie zapłaciłem, bo już jestem pewien, że niektórzy oszuści nie zwracają uwagi, nie inwestują Będą żałować 100 x 100 również to nie jest platforma regulowana, nie inwestuj, straciłem 7900 eur, nie inwestuj

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Antuan, dobrze zrobisz, aby nie wysyłać więcej pieniędzy, wszystko, co prześlesz lub wyślesz do FinoCapital, stracisz, jeśli chcesz odzyskać, możesz to zrobić z naszego CZATU lub z linku. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. MIGUEL odpowiedź

  to duże oszustwo jak budynek

  przyjaciele, dlaczego wszyscy się nie zjednoczymy i nie potępimy?

  wszyscy powinniśmy organizować się przeciwko tej grupie złodziei

  Jak mówią pozostałe komentarze na temat Finocapital, kiedy prosisz o wypłatę pieniędzy, złodzieje znikają !!!! PROFESJONALNI OSZUSTCY, TO JAKI SĄ !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj MIGUEL, wszystko co prześlesz lub wyślesz do FinoCapital stracisz, jeśli chcesz odzyskać możesz to zrobić z naszego CZATU lub z linku. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Erika marlene odpowiedź

    Witam, zabrali mi pieniądze, ponieważ podobno wygrałem dużą kwotę, ale musiałem dać im więcej pieniędzy, aby móc wypłacić tę, którą wygrałem, gdy poproszę ich o zwrot pieniędzy, traktują mnie źle i oni nawet mnie obraził, a to był człowiek o imieniu Javier i jak mogę odzyskać moje pieniądze?

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Erika, wszystko, co prześlesz lub wyślesz do FinoCapital, stracisz, jeśli chcesz odzyskać, możesz to zrobić z naszego CZATU lub z linku. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 7. Vania odpowiedź

  Finocapital to oszustwo, nie ufaj im. A jeśli mi nie wierzysz, kiedy dokonujesz inwestycji 250 €, pozwól jej rosnąć, a gdy masz około 1500 €, dokonaj wypłaty. Poproszą Cię o 20% pieniędzy, które chcesz wypłacić i nie pozwolą Ci odliczyć ich od wygranej. Kiedy wpłacisz 20% depozytu, możesz już czekać na siedząco, ponieważ pieniądze nigdy do Ciebie nie przyjdą.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Vania, lepiej nie próbuj, nie musisz dawać im 250, ale mimo to dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Jennifer, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 8. Reynado Pillco odpowiedź

  Nie ufaj firmie, wpłać 250 euro teraz, gdy chcę uzyskać korzyści, proszą mnie o 20 procent, aby mogli mnie wpłacić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Reynado, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Luis odpowiedź

    Witam Octavio, nazywam się Luis, wpłaciłem prawie 7,000 3 € w Finocapital i myślę, że mnie oszukali, pracowałem przez 20 miesiące z menedżerem i kiedy nadszedł czas na wypłatę pieniędzy, dzień wcześniej zadzwonili do mnie, mówiąc to mój menedżer był przedmiotem dochodzenia i musiałem zapłacić XNUMX%, aby móc wypłacić zarobiony kapitał, czy otrzymałeś od kogoś pomoc w odzyskaniu pieniędzy ???

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Luis, wszystko, co prześlesz lub wyślesz do FinoCapital, stracisz, jeśli chcesz odzyskać, możesz to zrobić z naszego CZATU lub z linku. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 9. Josue Choque Flores odpowiedź

  Jest to oszustwo, gdy prosisz o wypłatę, nie udzielają odpowiedzi na numery, które mają, a informują tylko dział finansowy i nigdy nie odbierają połączeń.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Josue, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 10. SF odpowiedź

  Dzień dobry, jestem z Niemiec. Oszuści i mają dużo rozgłosu w moim kraju. Zostałem oszukany. W momencie żądania mojej wypłaty proszą Cię o prowizję w wysokości 10% Twoich pieniędzy Z GÓRY! jeśli nie zostanie wpłacona z góry, PIENIĄDZE NIE BĘDĄ WYPŁACANE Z RACHUNKU DEPOZYTOWEGO!

  Minęły tygodnie odkąd obiecują, że mogę się wycofać i nie wyślą moich pieniędzy! OSZUST BETRUGGG !!!! OSZUSTWO!!!

  Wciąż czekam na moje pieniądze!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj SF, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie wyślą im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i wiedzą, że pozostają. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 11. Octavio odpowiedź

  Cześć miłego dnia…

  Zrobiłem wstępną wpłatę 250 ... do tej pory mam na koncie 7300 euro i proszą mnie o wpłatę 20% tej kwoty (zysk brokera), a następnie zamkną konto i obrócą pieniądze (7300 €) grożą mi z wyślij mi policję podatkową, jeśli nie dokonam płatności. Chcę tylko odzyskać moje 250 euro, ponieważ reszta pieniędzy mnie nie interesuje, ponieważ prawdopodobnie nie istnieje. Rozpocząłem już roszczenie o obciążenie zwrotne w moim banku, w którym dokonałem płatności początkowej ... ktoś, kto doświadczył takiej samej sytuacji?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Octavio, robią to wszystkim, są OSZUSTWAMI, ignorują groźby, są kłamstwami, nic nie zrobią, po prostu spróbuj cofnąć płatność tak, jak robisz teraz. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 12. drugi odpowiedź

  Nie polecam finocapital
  2700 € a zarobki 16205 900 CHCIAŁEM OBCIĄŻYĆ XNUMX € MECONTETARON
  że firma zamknęła się dla covi że melo dałby wszystko ale zanim musiał zapłacić mu 20%

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Segundo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 13. Jonathan Nikolas odpowiedź

  Korzystam z tej platformy już od 5 miesięcy i jak na razie jest dobrze! Zawsze w kontakcie z moim menedżerem, nigdy nie miałem problemu z wypłatą

  -----------------------
  Korzystam z tej platformy od 5 miesięcy i jak dotąd jest w porządku. Zawsze w kontakcie z moim przełożonym, nigdy nie miałem problemu z odbiorem

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Celia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FinoCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Jego baza znajduje się na Dominice, nie polecana.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *