Komentarze Finexro

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Finexro (zwany także finexro.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Finexro jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Finexro. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Strongex Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze i w Wielkiej Brytanii (nie jest zarejestrowany w żadnym z miejsc)

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker, to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Finexro, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Premium. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, Relationship Director (Okres próbny), Central Trading Daily Newsletter (Okres próbny), Central Trading Premium Signals (Okres próbny), Prywatna Akademia Handlu 1 do 1 (1 Sesja), Standardowa Prowizja.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, Relationship Director, Central Trading Daily Newsletter, Central Trading Premium Signals, 1 do 1 Private Trading Academy (3 sesje), Standardowa prowizja.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 50.000, Relationship Director, Central Trading Daily Newsletter, Central Trading Premium Signals, 1 do 1 Private Trading Academy (4 sesje), Prywatne sesje Trading (2 na miesiąc), Dostęp do Event Room (1 na miesiąc), powiadomienia o handlu przez SMS, w górę do 10% rabatu w prowizji.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, Relationship Director, Central Trading Daily Newsletter, Central Trading Premium Signals, 1 do 1 Private Trading Academy (8 sesje), Prywatne sesje Trading (4 na miesiąc), Dostęp do Event Room (2 na miesiąc), powiadomienia o handlu przez SMS, w górę do 25% rabatu w prowizji.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250.000, Relationship Director, Central Trading Daily Newsletter, Central Trading Premium Signals, 1 do 1 Private Trading Academy (16 sesji), Private Trading Sesje (8 w miesiącu), Dostęp do Event Room (4 w miesiącu), Powiadomienia SMS o handlu, do 50% zniżki na prowizję, usługi VIP.

Rodzaje kont Finexro
Rodzaje kont Finexro

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania jakie Finexro oferuje to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Finexro udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Finexro
Strona internetowa Finexro

Finexro zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wiadomości, kalendarz ekonomiczny, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Finexro |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: finexro.com

Número de teléfono: +442038076932 | 442080893035

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Finexro <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Finexro jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, dodatkowo szukając opinii o Finexro Znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano FCA Finexro do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ na marzec 2021 z FCA

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV Finexro do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ na kwiecień 2021 z CNMV

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano FSMA (Belgia) Finexro do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ na maj 2021 z FSMA

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano AMF (Francja) Finexro do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z maja 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Finexro? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Finexro: Ocena i komentarze»

 1. Piotr odpowiedź

  Zostałem oszukany, wpłać 900 USD, a teraz nie mogę ich wypłacić, to oszustwo, nie otwieraj tam swojego konta

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pedro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Finexro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.