Komentarze Finexo
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Finexo (zwany również nazwą: finexo.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Finexo jest naprawdę polecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Finexo ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to finexo? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy to jest regulowane?

✅ Finexo wspomina będąc częścią: STRAT Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina swoją siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

❌Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Uwaga: Finexo jest brokerem nieregulowanym. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Finexo, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Klasyczne, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt $ 1.000, podstawowe wprowadzenie na rynek, bonus do 10%.

Konto klasyczne: minimalny depozyt $ 5.000, zaawansowane wprowadzenie na rynek, bonus do 20%, sesja na żywo, sygnały transakcyjne, e-booki.

Konto Srebrne: minimalny depozyt $ 20.000, zaawansowane wprowadzenie na rynek, premia do 40%, zaawansowana sesja na żywo, sygnały transakcyjne, e-booki, elastyczne spready i swapy.

Konto Złote: minimalny depozyt $ 50.000, pełny pakiet edukacyjny, bonus do 75%, zaawansowana sesja na żywo, elastyczne sygnały transakcyjne, e-booki, spready i swapy, brak opłat za wypłatę.

Konto platynowe:  pełny pakiet edukacyjny, nielimitowane sesje live z głównym analitykiem, długoterminowy biznes plan, indywidualny plan zarządzania ryzykiem i pieniędzmi, niższe spready i swapy, brak opłaty za wypłatę, pełny pakiet instrumentów, szkolenie z psychologii rynku, znaki, coroczny zjazd operatorów.

 

Rodzaje kont Finexo
Rodzaje kont Finexo

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie Finexo oferuje to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Finexo udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Finexo
Strona internetowa Finexo

Finexo zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, słowniczek, trochę informacji o oferowanych produktach, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Finexo 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: finexo.io

📞Numer telefonu: + 442031481481

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Finexo. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Finexo

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Finexo jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się również w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, z drugiej strony, szukając opinii o Finexo, znajdujemy wiele, że są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. ❌

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV Finexo do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2021 dodano CONSOB Finexo do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z listopada 2021 r.

 

Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Finexo? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

22 komentarze do «Finexo: Ocena i komentarze»

 1. Niebo odpowiedź

  Przechwycony przez Bitcoin, oszukany 250 € Era, przeniesiony do Finexo .io i Webtrader.Finexo .io, skontaktuj się z obsługą klienta Emily tf. 35796980891 i Asesora Yolanda tf. 35796210122, inne tf. prosząc o większy dochód pieniężny 441133284154 -

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hello Heaven, właściciele i pracownicy tego brokera muszą iść do więzienia, wszyscy wiedzą, że oszukują ludzi, wszyscy są wspólnikami. Dzięki za komentowanie Finexo. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Edu odpowiedź

  Witam,

  Moja matka również została oszukana z Finexo .io. Absolutnie wszystkie twoje pieniądze zostały skradzione.
  Wykorzystali fakt, że nie miała pomysłu, by ją oszukać i wyciągnąć z niej wszystkie pieniądze. Ponadto Anydesk i Teamviewer zainstalowały go, aby sterować telefonem komórkowym. Bardzo późno dowiedziałem się o wszystkim, co się dzieje, a potem zobaczyłem, że ta firma znajduje się na liście chiringuitos finansowych CNMV.

  Od dwóch dni jestem w Gwardii Cywilnej, denuncjując go i przekazując wszystkie informacje, jakie mam na ich temat. Powiedzieli mi, że jeśli znajdę więcej osób oszukanych, porozmawiam z nimi, ponieważ policja może przekazywać informacje o różnych przypadkach, a tym samym wymusić większą siłę.

  Napisz na forum.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Edu, właściciele i pracownicy tego brokera muszą iść do więzienia, wszyscy wiedzą, że oszukują ludzi, wszyscy są wspólnikami. Dzięki za komentowanie Finexo. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Manuel Sanchez Sanchez odpowiedź

  Przechwycony przez Bitcoin Era, przeniesiony do Finexo .io i Webtrader.Finexo .io, skontaktuj się z obsługą klienta Emily tf. 35796980891 i Asesora Yolanda tf. 35796210122, inne tf. prosząc o większy dochód pieniężny 441133284154

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Manuel, właściciele i pracownicy tego brokera muszą iść do więzienia, wszyscy wiedzą, że oszukują ludzi, wszyscy są wspólnikami. Dzięki za komentowanie Finexo. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. INTS_1 odpowiedź

  finexo to oszustwo!

  laderony, kłamcy, manipulatorzy, zasługują na wszystkie te przymiotniki. W moim przypadku powiedziałem im, że nie mam dużo pieniędzy, że inwestuję właśnie dlatego, że mam długi i polecili mi pożyczyć pieniądze od każdego (w moim przypadku głupio, od znajomych i rodziny), którzy chcieliby odzyskam go w nadmiarze, w momencie chęci wycofania się Po prostu mi nie pozwalają, wymyślają tysiąc różnych wymówek i teraz jestem w punkcie, w którym nawet nie odpowiadają na moje wiadomości

  Jestem zdesperowany, nie wiem, co jeszcze mogę zrobić, teraz mam mniej pieniędzy niż wcześniej, nie obchodzi ich, że mam kłopoty, moi doradcy teraz, gdy wysłałem im wiadomości, nie odpowiadają już na moje wiadomości

  PROSZĘ NIE DAĆ SIĘ ZWIEDZIĆ TEJ GRUPIE ZŁODZIEI, PROSZĘ WYSŁUCHAĆ KOMENTARZY, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ, NIESTETY WSZYSTKIE KOMENTARZE SĄ PRAWDZIWE; FINEXO TO GRUPA CYBER ZŁODZIEJÓW

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj INTS_1, właściciele i pracownicy tego brokera muszą iść do więzienia, wszyscy wiedzą, że oszukują ludzi, wszyscy są wspólnikami. Dzięki za komentowanie Finexo. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Manuel Sanchez Sanchez odpowiedź

  Depozyt Finexo .io € 250 nie anuluje mojego konta ani nie zwraca depozytu, prosiłem o to kilka razy, jest to oszustwo i uważam tę firmę za oszukańczą, zgłosiłem władzom hiszpańskim w komisarzu

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Manuel, dziękuję za komentowanie Finexo. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. BElen Guerrero odpowiedź

  Są denuncjowani w całej Europie, teraz przyszła kolej na hiszpański regulator CNMV, więzienie dla tych oszustów jest bliskie

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj BElen Guerrero, dziękuję za komentowanie Finexo. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Luisa C., odpowiedź

  To złodzieje, złodzieje proszą o pieniądze w kryptowalutach, potem nie pozwalają na wypłatę

  Bądź ostrożny z programem ANYDESK lub TEAMVIEWER, te programy mają dawać dostęp do twojego komputera, jest to bardzo niebezpieczne, szczególnie w rękach złodziei takich jak Finexo, zmuszają cię do zainstalowania tego programu pod wymówkami, że nauczą cię, jak skorzystaj z platformy, lub że będą uczyć, ale z tym jest to jak dawanie kluczy do domu (komputera) nieznajomemu, a także oszustowi. Jeśli to zrobisz, nie narzekaj, że zostałeś oszukany

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Luis C, dziękuję za komentowanie Finexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Sergio odpowiedź

  Moja sprawa jest jak MOI. Zapisałem się na bitcoin profit, natychmiast do mnie zadzwonili i zaczęli prosić o informacje i pieniądze bez wyjaśnienia, jak to działa. Różnica polega na tym, że byłem głupi i wysłałem im 250 euro. Teraz nie mogę ich odzyskać, ciężko mi się z nimi skontaktować, a kiedy to zrobię, zniechęcają mnie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sergio, dziękuję za komentarz na temat Finexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Rafael odpowiedź

  Po wielu telefonach Guerin jest w stanie mnie przekonać i zostałem oszukany 500 euro, Finexo jest
  prawdziwe oszustwo i że agenci nie powinni tam inwestować.
  Myślę, że te kryptowaluty na Rodos są dziś równie oszustwem… ..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rafael, dziękuję za komentowanie Finexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 10. moi odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim, dla mnie.. w moim przypadku zrobiłem rekord w zysku bitcoin, kompletnie fałszywą stronę, która wspomina o tym, aby zostać milionerem z bitcoinem, że zarobisz nie wiem ile tysięcy euro DZIENNIE z mała inwestycja ... potem rejestrujesz się w celu uzyskania zysku w bitcoinach i odsyła Cię do FINEXO .IO

  Potem te brzydkie osoby dzwonią do Ciebie non stop codziennie, aby powiedzieć Ci, że założysz konto, że zarobisz dużo pieniędzy... Na szczęście tak szybko do mnie zadzwonili (prawie natychmiast), że wzbudziło we mnie podejrzenia i byłam z moim siostrzeńcem , z jego pomocą szukaliśmy informacji o finexo i znaleźliśmy ten i inne blogi, które mówią o finexo ... i cóż, dzięki Wam odkryłem ich brak regulacji i cóż, nie są bezpieczną firmą

  Bardzo dziękuję za twoją pracę i za poświęcenie czasu na ostrzeżenie przed tymi oszustami ... na pewno oszukają wiele osób, miałem szczęście

  Mam nadzieję, że moje doświadczenie z tą firmą Ci pomoże

  Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Moi, bardzo dziękuję za pisanie, mamy nadzieję, że pomożemy wielu ludziom i zapobiegniemy oszustwom, uwielbiamy otrzymywać te wspierające komentarze, takie jak twoje, dziękujemy za motywację.

   Pozdrowienia.

 11. Cristian odpowiedź

  Nie mogę wypłacić pieniędzy, robią mi wiele wymówek, nie wiem jak im powiedzieć, co mam zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Cristian, dziękuję za komentowanie Finexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *