Komentarze na temat Finetero

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Finetero (zwany także finetero.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Finetero jest naprawdę polecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Finetero ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to dobrze? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: FINPLEX GROUP LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Finetero, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Premium. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt € 5.000, Doradca Klienta (okres próbny), Codzienny biuletyn Trading Central (okres próbny), Central Trading Signals (okres próbny), Prywatna akademia handlowa 1 do 1 (1 sesja), Trading Commission Standard .

Konto Srebrne: minimalny depozyt € 10.000, Relationship Manager, Trading Central Daily Newsletter, Signals Trading Central (okres próbny), Prywatna akademia handlowa 1 do 1 (do 3 sesji), inwestycje Finetero, Trade Commission Standard.

Złote konto Gold: minimalny depozyt € 50.000, Relationship manager, codzienny biuletyn Trading Central, Signal Trading Central, prywatna akademia handlowa 1 do 1 (do 4 sesji), prywatne sesje tradingowe (2 sesje miesięcznie), dostęp do sali eventowej (1 wydarzenie miesięcznie), powiadomienia handlowe przez SMS, inwestycje Finetero, Rozporządzenie Komisji Handlu, prowizja handlowa (do 10% rabatu).

Konto Platynowe: minimalny depozyt € 100.000, Relationship manager, codzienny biuletyn Trading Central, Signal Trading Central, prywatna akademia handlowa 1 do 1 (do 8 sesji), prywatne sesje tradingowe (4 sesje miesięcznie), dostęp do sali eventowej (2 wydarzenia miesięcznie), powiadomienia handlowe przez SMS , Inwestycje Finetero, Rozporządzenie Komisji Handlu, prowizja handlowa (do 25% rabatu).

Konto premium: minimalny depozyt € 250.000, Relationship manager, codzienny biuletyn Trading Central, Signal Trading Central, prywatna akademia handlowa 1 do 1 (do 16 sesji), prywatne sesje tradingowe (8 sesji miesięcznie), dostęp do sali eventowej (4 wydarzenia miesięcznie), powiadomienia handlowe przez SMS , Inwestycje Finetero, Rozporządzenie Komisji Handlu, prowizja handlowa (do 50% rabatu), usługi VIP.

Rodzaje kont Finetero
Rodzaje kont Finetero

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania jakie Finetero oferuje: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Finetero udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Finetero
Strona internetowa Finetero

Finetero zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Finetero |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: finetero.com

Número de teléfono: 442080893464 | 442080897716

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Finetero. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Finetero <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Finetero jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Finetero, znajdujemy wiele negatywnych i zabawnych na temat to pośrednik. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV Finetero do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano AMF (Francja) Finetero do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z maja 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano FSMA (Belgia) Finetero do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z lipca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 BaFin dodano do Finetero do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z lipca 2021 r. ⚠️

 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Finetero? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

9 komentarze do «Finetero: Ocena i komentarze»

 1. Alberto odpowiedź

  oszukali mnie dużo pieniędzy,
  Chcę znaleźć inne osoby w takiej samej sytuacji, aby złożyć skargę grupową
  dziękuję bardzo
  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alberto, możesz odzyskać swoje pieniądze, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Finetero. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 2. Paweł odpowiedź

  Chciałbym wiedzieć, czy są osoby, którym udało się wypłacić pieniądze, to dla mnie niemożliwe

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Paul, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Finetero. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć BRUNO, możesz odzyskać swoje pieniądze, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Finetero. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

   • Miguel Angel odpowiedź

    Całkowite oszustwo. Włożyłem 250 euro i wszystko było obietnicami i udogodnieniami. Podobno wszystko iluzja i fantazja. Pani z Wielkiej Brytanii dzwoni do Ciebie i wszystko tłumaczy i mówi, że zarządza Twoim portfelem i zobaczysz, jak rosną Twoje pieniądze. Za dwa miesiące mam na koncie 1090 euro… Wszystko podobno idealne. Ale kiedy wyjmę moje 250 euro, aby mieć je z powrotem i kontynuuję działalność z resztą zarobionych pieniędzy, wszystko jest ciszą. Nikt do mnie nie dzwoni, nikt nie odpowiada na moje e-maile, a pani, która dzwoniła do mnie co trzy dni, aby przekonać mnie do wpłacenia 10.000 250 euro, nie zadzwoniła ponownie. Po prostu oszustwo. Wkładasz pieniądze i nigdy więcej ich nie zobaczysz. XNUMX € Dają mi trochę tyle samo, ale nie chcę, żeby ktokolwiek inny wpadł w tę pułapkę. Musisz je zgłosić!

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Miguel Angel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Finetero. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *