✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Recenzje Finaz.io

Analiza na Finaz.io

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Finanse.io, To około Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Finaz.io do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Finaz.io ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Finaz.io jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Finaz.io wspomina o byciu częścią Finance.io Ltd.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Wyspy Marshalla.
 • ❌ Jeśli przeanalizujemy jego bezpieczeństwo, zauważymy, że Finaz.io nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Finaz.io jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowanych przez Finaz.io, w tym przypadku widzimy, że oferuje 4 różne konta:

 • Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $250, codzienny raport i badania, handel na komputerach i urządzeniach mobilnych, samouczki wideo. 
 • Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $3.000, codzienny raport i badania, handel stacjonarny i mobilny, samouczki wideo, standardowy stały spread 3 pipsy dla EUR/USA, seminaria internetowe i seminaria. 
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $15.000, codzienny raport i badania, handel stacjonarny i mobilny, samouczki wideo, standardowy spread 3 pipsy ustalony dla EUR/USA, webinaria i seminaria, dyrektor generalny kont, wiadomości i sygnały SMS. 
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $50.000, codzienne raporty i badania, handel stacjonarny i mobilny, samouczki wideo, standardowy spread 3 stałe pipsy dla EUR/USA, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, wiadomości i sygnały SMS, codzienna analiza Premium, obsługa klienta Premium.

La platforma do działania którego Finaz.io używa to: Webtrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Finaz.io udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Finaz.io
Strona internetowa Finaz.io

Finaz.io zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: glosariusz, e-booki, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Finanse.io

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa:finaz.io
 • 📞Numer telefonu: +4 (420) 808-99233
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Finaz.io. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Finanse.io

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Finaz.io jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zapoznaniu się z tą firmą radzimy zachować ostrożność: (1) jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), (2) uważamy, że została ustanowiona w celu pobierania pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i majdan. (3) Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur. (4) Poza tym brak regulacji (jest to firma nieregulowana).


W kilku słowach: Bądź bardzo ostrożny z tego typu firmami. nie polecamy.

UWAGA!: w lutym 2022 CNMV dodano do Finaz.io do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie AFM z lutego 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

[identyfikator demokracji=”1329″]

 

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

18 komentarze do «Finaz.io: Ocena i komentarze»

 1. Augustyn odpowiedź

  Witaj, miałem negatywne doświadczenia z firmą handlową chiamata Finaz.io (myślę, że ktoś poczuł rozmowę); Mówię, że mój dokument zawsze jest potwierdzony przez firmę, która zarządza handlem online i jest regulowana, ale w tym przypadku jestem naiwna i która dotarła do późnego troppo questa Finaz.io truffava i clienti tworząc platformę all'apparenza senza trucchi, ma in realtà false in quanto non permetteva di dominante il capitale accumulato. All'inizio ho versato 250 euro, poi attratto dai guadagni conseguiti sono arrivato a depositare grzywna do 10000 euro. Purtroppo, kiedy zwyciężyłem w mojej stolicy moje hanno risposto, co nie było możliwe, ponieważ warunki mojego kontraktu były niedozwolone: ​​spróbuj sobie wyobrazić, jak mój syn czuł się dopo essere stato truffato di circa 20000 euro. Wskazówka, permettetemi, wracam, aby dać ją wszystkim badaczom handlu: prima di versare soldi sul proprio account documentatevi bene sull'affidabilità della società e soprattutto se è regolamentata.
  Ps Volevo aggiungere: il finanziario que seguiva si chiama (così mi ha detto) Emily Benson, una Signora alla quale (legege questo mio commento) vorrei dire di vergognarsi delle vergognarsi delle vergognose che commette di guada danre will only zapłać za to i mam nadzieję, że dzień odpowie na właścicieli dinanzi alla giustizia divina.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Agostino, dziękuję za pisanie o Finaz .io. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Naomi odpowiedź

  Io sono stata attirata przez tel e ho messo 250, poi ho fatto alcune operazioni chiuse w pozytywnym, ho messo 2000. Nie zrezygnuj z indagato w społeczności. Kiedy menedżer konta mi ha chiamato gli ho detto tutte le perplessità: che non rendono i soldi, perchè mi chiedevano doc e bolletta, e mi ha risposte che è per antiriciclaggio e permissiona che non storiclando denaro, e chi dice di nn aver riavuto i soldi è perchè nie nakazał tutta la documentazione. Zaproszono mnie do wpłacenia 300€ prova prova, dopo zobaczcie mandat i dokument oraz premię 300. Teraz jest oczywiste, że jestem gotów zainwestować w strategię, czy nie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Naomi, czasami dają ci część pieniędzy, abyś mógł zaufać, ale jeśli poprosisz o całość, nie dadzą ci jej. Dziękujemy za komentowanie Finaz .io. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. niemiecki odpowiedź

  DZIEŃ DOBRY FINAZ. IO TO WIELKIE OSZUSTWO JAK DOM, JAK BUDYNEK

  ZOSTALI OD MNIE OBRADZIENI I NIE ZWRACAJĄ MOICH PIENIĘDZY, ZAINWESTOWAŁEM BARDZO DUŻĄ KWOTY I BARDZO M PIENIĄDZE, MIŁY JUŻ WIELE DNI I NIE DAJĄ MI ŻADNEGO ROZWIĄZANIA, TO POTWIERDZA MOJE NAJGORSZE PODEJRZENIA

  PROSZĘ POZNAJ CZAS NA BADANIE TEGO RODZAJU FIRM PRZED WPŁACIEM PIENIĘDZY, SĄ FIRMAMI DUCHOWYMI, KTÓRE SĄ ZDECYDOWANE DO OBRANIA OSÓB BEZ WIEDZY O INWESTYCJACH TAKICH JAK JA I PRAWDOPODOBNIE JAK WIELE INNYCH

  LEPSZE PIENIĄDZE, ŻEBY WYKORZYSTAĆ JE Z PRZYJACIÓŁMI LUB WYJŚĆ W WYCIECZKĘ Z RODZINĄ, PONIEWAŻ WSZYSTKICH PIENIĄDZE WYSŁANYCH DO FINAZ NIGDY NIE BĘDZIESZ MÓGŁ WYPŁACIĆ

  PEWNO, ŻE JEŚLI JESTEŚ KLIENTEM FINAZ, POWIEDZIE CI, ŻE NEGATYWNE KOMENTARZE POCHODZĄ Z KONKURSU LUB ŻE SĄ FAŁSZYWE, MÓWIĄ TO MNIE, ALE NIE WIERZ MI ANI NIM, PO PROSTU SPRÓBUJ WYPŁACIĆ PIENIĄDZE A TY ZOBACZ, ŻE NIGDY NIE POZWOLI CI, DAJĄ TYSIĄC WYMÓWEK, BO NIE MOŻNA WYCOFAĆ

  WRESZCIE NIE ZAPOMNIJ, ŻE SĄ ZŁODZIEJAMI

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć niemiecki, dziękuję za pytanie o Finaz .io. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Xavier odpowiedź

  Chciałem zainwestować w kryptowaluty i finaz.io wyszedł w wyszukiwarce, zarejestrowałem się, włożyłem 250 euro, a kilka tygodni później chcieli, żebym wpisał 3000 euro i wtedy powiedziałem im, że muszę odzyskałem początkowe 250 €, a później uzyskałem 3000 € dochodu. Nadal nie zwrócili mi ani grosza, wysłałem im wiele wiadomości z żądaniem moich pieniędzy, a oni nawet mi nie odpowiadają. To oszustwo i nic ci nie zwracają. Zgłoszę ich do Gwardii Cywilnej i mam nadzieję, że zablokują ich przestępczą działalność.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Javier, mam nadzieję, że masz szczęście, ale to nie jest takie proste. Nie wysyłaj dokumentacji, nie zwracają pieniędzy. Dziękujemy za pytanie o Finaz .io. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Carlos Alberto odpowiedź

  Dzień dobry Po tygodniu zadzwonili do mnie i powiedziałem, że chcę wypisać się z platformy, która poprosiła mnie o szereg dokumentacji. Rachunek za prąd, przed i za DNI, to samo prawo jazdy, w tym moja karta debetowa, obie strony zakrywające numery, aby potwierdzić, że jestem właścicielem konta. To zabawne, ponieważ nie proszą o nic, aby wpłacić pieniądze, ale aby je zdobyć, proszą o wszystko. Zapytałem komisariat policji, a oni powiedzieli mi, żebym oddał pieniądze za zgubione i boję się przekazać im całą tę dokumentację na wypadek, gdyby otworzyli rachunki z moją dokumentacją. Czy ktoś zwrócił Twoje pieniądze z tej platformy lub mógł je wypłacić?To jest moje pytanie.
  Poniżej znajdują się numery telefonów do firmy:
  +44 330 153 2115, + 44 1803 86 52 39, + 44 1865 778599, + 44 121 449 7321, + 44 20 7229 7998
  W tej wersji jest strona, która umieszcza to:
  finaz .io/legal/przeciwdziałanie praniu pieniędzy/#/
  W jednej sekcji mówi, że nie akceptuje transakcji gotówkowych (a mnie o to poproszono). Znajduje się w części pisemnej w części WDROŻONE PROCEDURY. To czyni mnie bardzo podejrzliwym co do jego sprzeczności.
  Mój brat, który jest programistą, powiedział mi, że prawdziwa siedziba znajduje się na Islandii, ale może to być przemiennik sygnału, a jego rzeczywistej lokalizacji nie można było poznać, co ze swojej strony czuję, że jest w Chinach.
  Wielu pihisn przyszło do mnie z powodu problemu z kryptowalutami, kiedy go nie mam, a to z powodu problemu z tą stroną. Tak więc propaganda wprowadza w błąd, podaję dwa linki, pod którymi kliknij, aby do mnie zadzwonić. Nie klikaj tego, ale nazywają cię hahaha. Przekażę ci to teraz:
  yuanpaygroup .org / pl / (strona haka kryptowalut Eyuan) 16:29
  rdl.epaycomfort .com / (strona płatności) 16:40
  Jeśli się zgodzisz, zadzwonią do Ciebie z platformy, gdy zrobisz te dwie rzeczy. Więc mój brat powiedział mi, że ta strona została stworzona od listopada 2020 r. i powiedział, że ma historię od 2013 r. hahaha.
  Pytam ponownie, czy jest ktoś, kto odzyskał stamtąd pieniądze, umieszczając dokumentację weryfikacyjną =?????????????? Mam 200 euro i chciałbym je odzyskać. Mam nadzieję, że te informacje okazały się pomocne i daj mi znać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Carlos, nie wysyłaj dokumentacji, nie zwracają pieniędzy. Dziękujemy za pytanie o Finaz .io. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Carlos Alberto odpowiedź

  No właśnie włożyłem 200 euro i czytając komentarze poszukam więcej informacji na ten temat. Włożyłem pieniądze na emisję cyfrowego EYUAN, ale teraz mówią mi, że nie można kupić tej kryptowaluty. Poszukam więcej informacji na kolejnych stronach. Metoda płatności jest bardzo rzadka, cała dokumentacja, o którą proszą, a zwłaszcza pośpiech, jaki mają za wszystko. W piątek podobno zadzwonił do mnie stamtąd pracownik. Poszukam więcej informacji na ten temat i jak zobaczę coś dziwnego to dostanę stamtąd pieniądze, jeśli to będzie jasne. Nadal nie rozumiem, w jaki sposób witryna z artykułami opiniotwórczymi umieszcza link do tej strony, wiedząc, że jest to nieuregulowana platforma.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos Alberto, gdzie widziałeś reklamę? Dziękujemy za pytanie o Finaz .io. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Carlos Alberto

    Cześć dobranoc. Wczoraj myślałem, że nie dokonałem zakupu, ale zrobiłem. Dzisiaj próbowałem w moim banku ING DIRECT anulować emisję pieniędzy, ale nie mogę tego zrobić, ponieważ nie jest to transakcja pieniężna. Motyw, który działa jak oszuści, którzy nie pozwalają ci myśleć. Poza tym jest to strona, na której brakuje wielu akcji i zezwalają one tylko na operacje w ciągu dnia, a kwestia EYUAN to haczyk, do którego można zadzwonić.
    Do tego, co idziemy, na moim telefonie jest sekcja wiadomości, a ja dostałem taki, który mówił, że jest regulowany przez chiński rząd, i podałem link, a następnie link do strony i w tej chwili zadzwonili do mnie na mojej komórce Z Anglii. Mam dwa numery telefonów z Anglii i jeden z innych krajów. Jutro postaram się stamtąd wypłacić moje 200 euro.
    Jest to bardzo słaba strona, na której jest niewiele akcji i typowych na indeksach, materiałach, walutach do wprowadzania wpisów intraday.
    Jutro powinni zadzwonić do mnie o 12 rano, czy polecacie nagrać rozmowę? Zapiszę numer telefonu.
    Myślę, że przejdę od Eyuan do dupy hahahaha. Jutro o 09:00 postaram się uratować moje pieniądze. Czy mogę jutro podać numery telefonów?

   • Polecani brokerzy

    Witaj Carlos Alberto, Tak, możesz nagrywać, a także pytać o kwestie regulacyjne. Dziękujemy za pytanie o Finaz .io. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Carlos Alberto

    Dobrze, rozmawiałem z przyjacielem, który jest policjantem od oszustw i dobrze mi doradził. Najpierw zamierzam zgłosić ten problem, aby nie używali mojej dokumentacji do otwierania innych kont i aby wszyscy powinni to zrobić. Potem powiem, że po rozprawieniu się z nimi nie przestali wysyłać mi fishin lub oszukujących stron, mówiąc, że dotknęli mojej rzekomej strony z bitcoinami.
    Mam bardzo dobrego znajomego komputerowego, który kazał mi przekazać mu szereg rzeczy, aby dowiedzieć się, gdzie są wszyscy, skąd działają, ich siedziba itp.
    Widziałem, że na stronach z ocenami platform są osoby, które wypowiadają się o nich bardzo pozytywnie, a z pseudonimu i sposobu mówienia wynika, że ​​są opłacani lub sami. Musisz o nich mówić na wszystkich forach i zostawiać ich jako oszustów.
    Musimy tylko przedstawić się sporej liczbie osób dotkniętych ich twarzą i dać im dobry wosk pokutny. Ostatnią rzeczą jest żart.
    To, co z nich mam, przekażę tobie. Wszystkiego najlepszego

   • Polecani brokerzy

    Witaj Carlos Alberto, wszelkie informacje, które otrzymasz, będą bardzo przydatne w powstrzymaniu tych oszustw. Dziękujemy za pytanie o Finaz .io. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Nico, dziękuję za pytanie o Finaz .io. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *