Komentarze na temat Finaxis

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Finaxis, jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy naprawdę poleca się Finaxis do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Finaxis… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Luksemburgu, choć jeśli to prawda, powinien być regulowany przez luksemburski regulator finansowy, co wydaje się mieć miejsce, co każe nam wątpić w jego prawdziwą lokalizację.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wielokrotnie wspomina o byciu regulowanym brokerem, ale nigdy nie podaje numeru regulacji ani regulatora, który go reguluje, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że Finaxis oferuje, zauważamy, że oferuje 6 różnych rodzajów kont: konto startowe, konto progresywne, konto New Horizon, konto klasyczne, konto Investor Power i konto Finansist. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Załóż konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD, handel mikro lotami, stałe lub zmienne spready, menedżer konta osobistego, darmowe sygnały ...

Konto postępu: Minimalny depozyt początkowy 500 $, handel mikrolotami, stałe i zmienne spready, osobisty menedżer konta, darmowe sygnały na jeden miesiąc, gwarancja konta ...

Konto Nowy Horyzont: minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, handel mikrolotami, stałe i zmienne spready, osobisty menedżer konta, bezpłatne sygnały na jeden miesiąc, zapewnienie konta, ekskluzywny program szkoleniowy ...

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, handel mikrolotami, stałe i zmienne spready, osobisty menedżer konta, sygnały VIP, zapewnienie konta, ekskluzywny program szkoleniowy, premia depozytowa, menedżer ryzyka ...

Konto Mocy Inwestora: minimalna wpłata początkowa 5.000 $, handel mikrolotami, stałe i zmienne spready, osobisty menedżer konta, seminaria VIP, sygnały VIP, gwarancja konta, ekskluzywny program szkoleniowy, premia za wpłatę, menedżer ryzyka, e-booki, analityk VIP ...

Konto finansisty- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, handel mikrolotami, stałe i zmienne spready, osobisty menedżer konta, seminaria VIP, sygnały VIP, zapewnienie konta, ekskluzywny program szkoleniowy, premia depozytowa, menedżer ryzyka, zaawansowana technika kontroli ryzyka, ekskluzywny program szkoleniowy, Analityk inwestycyjny VIP ...

Rodzaje kont Finaxis
Rodzaje kont Finaxis

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że Finaxis oferuje: MT4.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Finaxis udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Finaxis
Strona internetowa Finaxis

Finaxis zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia na temat produktów oferowanych przez Finaxis, wiadomości o wydarzeniach finansowych i analizach, wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, naprawdę niewiele więcej niż to ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Finaxis

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: finaxis.io/en/

Número de teléfono: +34-95-404-87-61, +44-203-807-45-64

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena Finaxis <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Finaxis jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: nie wspomina, do jakiej firmy należy, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, jest nieuregulowanym brokerem, gdy szuka innych recenzji lub ocen dotyczących Finaxis, znajdujemy głównie oceny negatywne.

Z tych powodów uważamy, że Finaxis nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja sierpień 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) wydał ostrzeżenie przed Finaxis.

Aktualizacja wrzesień 2019: CSSF (Luksemburski Regulator Finansowy) wydał ostrzeżenie przed Finaxis.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Finaxis? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

98 komentarze do «Finaxis: Ocena i komentarze»

  1. kwiat arupo odpowiedź

    Witam, myślę, że to doskonała strona internetowa. wielkie dzięki przyjaciołom.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.