Komentarze na temat rezydenta finansowego

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rezydent finansowy (zwany także finansamirezydentem.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Financial Resident naprawdę jest rekomendowany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Financial Resident ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to rezydent finansowy? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Szwajcarii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Financial Resident, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Ripple, Konto Ether, Konto Bitcoin i Konto Luksusowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Ripple: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, TMinimalna wielkość transakcji 0.01 lota, stałe spready od 0.5 pipsa, maksymalna dźwignia 1: 100, obsługa klienta przez telefon, osobisty menedżer konta, handel telefoniczny 24/5 i czat na żywo, gwarantowane Stop Loss, ochrona przed ujemnym saldem, wiadomości rynkowe i analizy, ekonomia kalendarz, handel centralny.

Konto eterowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 15.000, minimalna wielkość transakcji 0.05 lota, stałe spready od 0.5 pipsa, maksymalna dźwignia 1: 200, obsługa klienta przez telefon, osobisty menedżer konta, handel telefoniczny 24/5 i czat na żywo, gwarantowane stop loss, ochrona przed ujemnym saldem, wiadomości i analiza rynku, kalendarz ekonomiczny, handel centralny.

Konto Bitcoin: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, minimalna wielkość transakcji 1 lot, stałe spready od 0.5 pipsa, maksymalna dźwignia 1: 400, obsługa klienta przez telefon, osobisty menedżer konta, handel telefoniczny 24/5 i czat na żywo, gwarantowane stop loss, ochrona przed ujemnym saldem, wiadomości rynkowe i analizy, kalendarz ekonomiczny, handel centralny.

Konto luksusowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000.000, minimalna wielkość transakcji 1 lot, stałe spready od 0.5 pipsa, maksymalna dźwignia 1: 400, obsługa klienta przez telefon, osobisty menedżer konta, handel telefoniczny 24/5 i czat na żywo, gwarantowane stop loss, ochrona przed ujemnym saldem, wiadomości rynkowe i analizy, kalendarz ekonomiczny, handel centralny.

Rodzaje rachunków rezydenta finansowego
Rodzaje rachunków rezydenta finansowego

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Financial Resident to: platforma Finansowy sprzedawca internetowy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Financial Resident udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa dla rezydentów finansowych
Strona internetowa dla rezydentów finansowych

Financial Resident zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Rezydent finansowy 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: rezydent finansowy.com

📞Numer telefonu: + 442078801909 | + 442078801952

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Financial Resident. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Rezydent finansowy <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rezydent finansowy jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Po analizie zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma niezarejestrowana, nie pokazuje na swojej stronie internetowej żadnego rodzaju informacji prawnych, natomiast szukając informacji o Rezydent finansowy Napotkaliśmy negatywne recenzje i komentarze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano FCA Rezydent finansowy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z lutego 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CNMV Rezydent finansowy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z sierpnia 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o rezydencie finansowym? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

10 komentarze do «Rezydent finansowy: ocena i komentarze»

 1. Pepi odpowiedź

  REZYDENT FINANSOWY LUB JEGO BROKERZY OSZKODZILI MNIE 150.000,00 XNUMX €.
  NAZWY ; MÍA GARCÍA-ELLIE STEVENS

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pepi, dziękuję za komentarz na temat rezydenta finansowego. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pepi, co masz na myśli przez identyfikator? Dziękujemy za komentarz na temat rezydenta finansowego. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 2. Alberto Zapata Colome odpowiedź

  Zostałem oszukany, a ofiara żywicyencialresident.com na szczęście moja inwestycja wyniosła 250 euro, które następnego dnia zniknęła pani z e-mailem [email chroniony] że jak bardzo chcę odzyskać moje pieniądze, to nie ma sposobu, bo nawet nie raczą mi odpowiedzieć, szkoda, że ​​mogą być ludzie, którzy grają z pieniędzmi, które inni mają trudności z uzyskaniem

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alberto, dziękuję za pytanie o rezydenta finansowego. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 3. Jose odpowiedź

  Czy mogę wypłacić utracone pieniądze? Z góry dziękuję za rady, pozdrawiam serdecznie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dzięki za pytanie o rezydenta finansowego. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Kolor Alberto Zapaty odpowiedź

   Chciałbym skontaktować się z financialresident .com, aby zlokalizować i zgłosić je online i sądowo

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Alberto, dziękuję za pytanie o rezydenta finansowego. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *