Komentarze na temat rezerw finansowych

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rezerwy finansowe (zwany także financereserves.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy firma Finance Reserves jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Rezerw finansowych. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Plus500UK Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: UK.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że twierdzi, że jest regulowany przez FCA, ale te dane są całkowicie fałszywe.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Finance Reserves, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, Dźwignia do 1:20, Senior Account Manager, Opłaty od zysków 10%, Maksymalna oczekująca premia handlowa 5.000 $, Sygnały handlowe, Bonus powitalny do 20%.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, Dźwignia do 1:40, Senior Account Manager, Comiesięczny zwrot gotówki, Opłaty od zysków 10%, Maksymalna zaległa premia handlowa 10.000 40 USD, Sygnały handlowe, Plan zarządzania pieniędzmi, Bonus powitalny do XNUMX%, codzienne przeglądy rynku.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, dźwignia do 1:60, menedżer konta Expert, miesięczny zwrot gotówki, 9% opłaty za zysk, maksymalny oczekujący bonus handlowy 60.000 60 $, sygnały transakcyjne, plan zarządzania pieniędzmi, bonus powitalny do XNUMX%, codzienne przeglądy rynku.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250.000, dźwignia do 1: 100, Top account manager, miesięczny zwrot gotówki, 7% opłaty za zysk, maksymalny oczekujący bonus handlowy 200.000 80 $, sygnały transakcyjne, plan zarządzania pieniędzmi, bonus powitalny do XNUMX%, codzienne przeglądy rynku.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 500.000, Dźwignia do 1: 150, Account Manager (specjalne wyposażenie), miesięczny zwrot gotówki, opłaty od zysków 5%, maksymalna kwota 600.000 120 $ bonusu handlowego, sygnały handlowe, plan zarządzania pieniędzmi, bonus powitalny do XNUMX%, codzienne przeglądy rynku.

Rodzaje kont rezerw finansowych
Rodzaje kont rezerw finansowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Finance Reserves to: platforma Rezerwy finansowe.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Finance Reserves udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Rezerwy Finansowe
Strona internetowa Rezerwy Finansowe

Finance Reserves zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: wyjaśnienie podstaw, sekcja edukacyjna, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Rezerwy finansowe |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: finanse.com

Número de teléfono: +34930301442 (Hiszpania) | +44124390006 (Wielka Brytania) | +61242032460 (Australia) | +6436695890 (Nowa Zelandia) | +31850271715 (Holandia) | +41224246500 (Szwajcaria) | +43720360795 (Austria)

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Rezerwy finansowe <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rezerwy finansowe jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po krótkiej analizie zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to całkowicie nielegalny broker, który manipuluje danymi w celu podszywania się pod regulowanego, wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ujawnia numeru rejestracyjnego. Widzieliśmy również, że należy do Plus500UK, firmy, która została ukarana grzywną przez Financial Services Authority za podejrzane manewry. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2020 dodano FCA (Anglia) Rezerwy finansowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FCA z grudnia 2020 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano FCA Rezerwy finansowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia A️ FCA ze stycznia 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano FSMA (Belgia) Rezerwy finansowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FSMA ze stycznia 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FRCM? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Rezerwy finansowe: ocena i komentarze»

 1. Liam odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Liam, dziękuję za napisanie o rezerwach finansowych. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.