Komentarze FGS Markets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera o nazwie FGS Markets, broker Forex. Broker jest częścią Preseplio Limited, która z kolei jest częścią Preseplio Limited Trust. Broker ma baza w Nikozji, stolicy Cypru. Broker jest Zarejestrowany przez CYSEC na Cyprze.

Broker ma swoją stronę internetową tylko w języku angielskim i rosyjskim, zwykle nie napisalibyśmy recenzji o tym brokerze, ponieważ nie ma strony internetowej w języku hiszpańskim / hiszpańskim, ale ze względu na różne otrzymane e-maile zdecydowaliśmy się to zrobić, ponieważ najwyraźniej mają klientów w krajach hiszpańskojęzycznych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Zwykle w tej części analizy firmy analizujemy różne rodzaje kont, które oferuje swoim klientom, ale zauważyliśmy, że ma tylko jeden rodzaj konta, konto rzeczywiste. Niektóre z jego funkcji to: klienci otrzymują samouczki wideo, dedykowany opiekun konta, ceny w czasie rzeczywistym, bezpłatne wskazówki i porady, wiadomości rynkowe i sygnały.

Więcej specyfikacji dotyczących różnych typów kont można zobaczyć na poniższym obrazku (chociaż jest w języku angielskim):

Rodzaje kont FGS Markets
Rodzaje kont FGS Markets

Te platformy do obsługi które broker oferuje to: MetaTrader 4 i WebTrader.

Teraz przejdziemy do analizy różnych zasobów i pomocy, które broker oferuje swoim klientom i traderom.

Strona internetowa FGS Markets
Strona internetowa FGS Markets

Analizując pomoc i zasoby, które FGS Markets zapewnia swoim klientom, zauważamy, że zapewnia takie zasoby, jak: objaśnienie różnych aktywów, z którymi można operować i ich działanie oraz filmy edukacyjne, ale wydaje się, że nie działają one w czas napisania tej analizy. Należy zauważyć, że wszystkie informacje, zasoby i strona internetowa są w języku angielskim lub rosyjskim.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o FGS Markets

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.fgsmarkets.com

Número de teléfono: +44 203 150 0204 i +44 203 150 0682

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją broker FGS Markets jest niezawodny, ale musi być obsługiwany z CARE Dlaczego? Chociaż nie otrzymaliśmy ani nie znaleźliśmy negatywnych lub pozytywnych komentarzy na temat brokera w Internecie, broker nie jest regulowany (ale zarejestrowany, co nie jest tym samym), co nigdy nie jest dobre.

Aktualizacja z maja 2018 r.: Ze względu na wielokrotne komentarze klientów wyrażających negatywne doświadczenia z tą firmą, oprócz tego, że jesteśmy firmą NIEREGULOWANĄ, nie polecamy FGS Markets.

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Rynki FGS utrzymuje bliskie relacje z Nexamarkety y Akcje20, brokerzy o bardzo złej reputacji i z kilkoma skargami przeciwko nim.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

Co myślisz o FGS Markets? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

83 komentarze do «Rynki FGS: ocena i komentarze»

 1. informacje o oszustwie odpowiedź

  Rozumiem, że są oni częścią grupy brokerów, nexamarkets również stocks20.com, fgs markets i simpletrade.

  Publikują oferty pracy, z tego telefonu rekrutują osoby +52 55 6256 2959 i [email chroniony] y [email chroniony] Robią to pod nazwą aktywnych finansowych niektórych rzeczy, które oferują „Wynagrodzenie 8,000 XNUMX pesos (meksykańskie) miesięcznie + premie. - Miejsce pracy Av. Paseo de la reforma. Wysłali oferty kilka dni temu, więc wiem, że ci złodzieje są aktywni.

  W ofercie pracy umieścili również:

  - Telefon wykonawczy

  Powiązane są też nazwiska pozornie pracowników tej firmy:

  Daniela Clorio - Koordynator ds. Zasobów Ludzkich w Active Finance - https://www.linkedin.com/in/daniela-clorio-10007510b/

  Elizabeth Acosta - Koordynator ds. administracyjno-finansowych w Active Finance - https://www.linkedin.com/in/elizabeth-acosta-212690125/

  Z pewnością ktoś może udzielić nam więcej informacji, ale osoby dotknięte chorobą znajdują się podobno w Mexico City, w okolicy alei Paseo de la Reforma, chociaż nie udało mi się potwierdzić tych informacji.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam, Twoje informacje są doskonałe !!!Dziękujemy za komentowanie na FGS Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Franco Campos odpowiedź

  Dziękuję za pomoc w odzyskaniu moich pieniędzy, byłem bardzo zadowolony, że moje obciążenie zwrotne zabrało pieniądze z rąk rynków fgs i zwróciło mi je, jestem bardzo wdzięczny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Franco, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Atenas odpowiedź

  Ja też padłem ofiarą tych nieszczęśników, najpierw jak Marcelo „Some nazwisko”, który zaczął mnie plątać dając dobre zyski i tym samym wpadać w pułapkę, kiedy zacząłem więcej inwestować, powiedzieli mi, że grozi mi utrata wszystkiego i że Powinienem powiększać pieniądze na swoim koncie i tak co tydzień, w końcu nie miałem już więcej pieniędzy do wpłacenia i straciłem 17,000 3 $ ...> <. Zadzwonili do mnie około 2000 miesiące po tym, jak wyzdrowiałem lub coś takiego, aby pomóc mi odzyskać trochę tego, co straciłem ... i bardzo głupio wróciłem z 6 dolarów, kiedy zobaczyłem, że nie osiągam zysku, ja zamknąłem „operacje”, aby nie stracić ponownie wszystkich pieniędzy, więc po zamknięciu operacji poprosiłem o moje pieniądze i minęło około XNUMX miesięcy i nadal mi ich nie zwrócili. Sprawdzam, co mogę zrobić, aby odzyskać WSZYSTKO, co straciłem, a przynajmniej coś, CONDUSEF już mi powiedział, że nie mają informacji o takiej firmie. Myślę, że bardzo ważne jest, aby rozmawiać z ludźmi o tego typu firmach, aby nie istniały i rzucić biznes na przeklęte!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ateny, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FGS Markets, wszystko, o czym wspomniałeś, jest naprawdę smutne… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Pozdrowienia.

   • Ateny Medellín

    Cóż, wymień tylko Marcelo, który najpierw mi „doradzał”, a potem pewnego Santiago Hernández, od Marcelo usunąłem jego numer telefonu, ale z Santiago Hernández mam telefon komórkowy, z którym rozmawiałem na WhatsApp. Ale potem napisałem do niego i oczywiście zostawia mnie w zasięgu wzroku, wysłałem e-maile do wsparcia FGS Markets, ale nigdy mi nie odpowiedzieli. W rzeczywistości, kiedy po raz pierwszy wysłałem im wiadomość e-mail z groźbą zgłoszenia ich do CONDUSEF, Santiago wysłał mi wiadomość przez WhatsApp, że chce ze mną porozmawiać, powiedziałem tak, a on nigdy do mnie nie zadzwonił, jeśli zadzwonię do niego, nie nie odpowiadam.

   • Ateny Medellín

    Aha i znalazłem ich, ponieważ dzwonili do mnie kilka razy, nie mam pojęcia, skąd wzięli moją komórkę

   • Polecani brokerzy

    Witaj Ateny, dzięki za informacje na temat rynków FGS, brzmią bardzo niepoważnie.

 4. Juan Carlos odpowiedź

  Nie wiem jak znaleźli mój numer telefonu komórkowego, dzwonili do mnie wiele razy i zawsze odmawiałem, ale pewnego dnia ktoś mi powiedział, że zarobię dużo więcej niż na lokacie bankowej i zacząłem od 1,000 zł , generował lepsze wyniki, kazali mi zainwestować więcej pieniędzy
  Największą głupotą, jaką kiedykolwiek zrobiłem, jest zainwestowanie pieniędzy w FGS Markets
  Kiedy skontaktowali się ze mną po raz pierwszy, gdy zapytałem ich, czy są regulowani przez CONDUSEF, powiedzieli tak, oszukali mnie, kiedy zapytałem, czy to bezpieczne, powiedzieli tak, również mnie oszukali
  Przez jakiś czas pracowałem z Santiago Hernandezem, który nalegał, żebym zainwestował więcej pieniędzy, poprosiłem o pożyczkę w Banamex na ponad 450 tys. pesos
  Jakiś czas później powiedział mi, że musi jechać w podróż, ale że zostanę z "doświadczoną" osobą, Miguelem Caballero, który spowodował dla mnie stratę ponad 900 tysięcy pesos, wszystkie zainwestowane pieniądze , a wszystko dlatego, że nie wstawił zamków jako stop loss i pozwolił opaść marży
  Pan. Izraelu, że będzie dla mnie plan naprawczy, nigdy nie widziałem ani grosza z tego
  Obecnie mam dług w Banamex na ponad 500 tys. pesos i nie mam ani jednego pesos z mojego rozliczenia 26 lat pracy
  Są ludźmi pozbawionymi skrupułów i nie przejmują się niczym, co ludziom wyrządzają
  Będę nadal rozpowszechniał to wśród wszystkich brokerów i będę kontynuował współpracę z moim prawnikiem, który spotyka się z tym z PGR, ponieważ jest to niedopuszczalne
  Nie rozumiem, dlaczego rząd Meksyku pozwala tym oszustom na dalsze oszukiwanie tak wielu ludzi, że tracimy wszystkie nasze pieniądze i oszczędności

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan Carlos, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FGS Markets, czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? To naprawdę żałosne, o czym wspominasz, naprawdę szkoda. Może powinieneś się skontaktować CNBV, meksykański regulator finansowy.

   Pozdrowienia.

  • CHRISTOBAL M odpowiedź

   JUAN BUENA TARDE MAM SYTUACJĘ BARDZO PODOBNĄ DO CIEBIE CZY MOŻESZ NAM WSPARĆ JAKI E-MAIL MOGĘ NAPISOWAĆ?
   POZDROWIENIA Z MEKSYKU

 5. Cezar Maj odpowiedź

  Całkowite OSZUSTWA !! Złe doświadczenie

  Oto powody mojego doświadczenia

  Nie mają biur w Meksyku
  Za bardzo upierają się przy wstrzykiwaniu kapitału na konto.
  Sprawiają, że otwierasz pewne podstawowe operacje, dzięki czemu zyskujesz pewność siebie i widzisz pewne dodatnie saldo
  Sprawiają, że otwierasz bardziej agresywne operacje, przez co tracisz CAŁY kapitał
  NIGDY nie pozwalają ci wypłacić ani jednego peso $, mają tysiące wymówek i przywożą cię tam i z powrotem
  Nazywają cię „odzyskiwaniem konta”, abyś mógł wnieść więcej kapitału, aby móc odzyskać to, co zostało utracone
  A jeśli tak… historia się powtarza…!

  Uważaj na rynki FGS, pomyśl 2 razy, zanim rzucisz odmowę w ten sposób ...!

  W moim przypadku straciłem wszystkie swoje 5-letnie oszczędności! Około 500,000 XNUMX pesos !!

  Pozdrowienie!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj César, dziękuję za informacje o FGS Markets, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z tobą dzieje… Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera?… Opowiedz nam więcej o swoim doświadczeniu.
   Pozdrowienia.

 6. Angie odpowiedź

  No właśnie, włożyłem trochę pieniędzy i w miesiąc już podwoiłem, jak chciałem dokonać wypłaty, wyszli nie wiedząc, co się dzieje, więc mieli mnie na miesiąc i jak poprosiłem o kolejną, nic się nie stało , faktem jest, że po dwóch dniach w ogóle nie było pieniędzy, wymówek i pretekstów mnożą, oczywiście dzwonili do mnie w sprawie ryzyka, żebym mógł ponownie wpłacić kapitał, ale szczerze mówiąc, nie mają wiarygodności, bo nigdy nie mogłem wycofać peso z tego co zainwestowałem, teraz dochodzę do reklamacji , ale nawet nie wiem jakie są ich obowiązki, mam kopię wszystkiego, ale to straszne doświadczenie, fatalna obsługa klienta i wygląda na to, że bardzo dobrze ułożyli razem numer, ale to oszustwo, NIE WYRZUCAJ PIENIĘDZY, lepiej wydaj je na to, co im się podoba

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Angie, przede wszystkim bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z FGS Markets, bardzo nam przykro z powodu Twojej sytuacji i życzymy powodzenia… Na wypadek, gdybyś pamiętał, jak znalazłeś FGS Markets w pierwsze miejsce?

   Pozdrowienia.

 7. Czip Cheto odpowiedź

  Bądź ostrożny z FGS Markets, zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia w inwestycjach tego typu jak ja jestem nowicjuszem. Zacząłem z nimi współpracować 3 miesiące temu i ze względu na ich telefoniczny nacisk, obserwowali mnie przez około 3 miesiące, podając przykłady tego, co mogę zyskać dzięki niektórym operacjom lub możliwościom akcji firmy. W sumie zachęcono mnie 1000 USD do startu i wszystko szło dobrze, mój trader, który był podobno w Londynie, przyjazny i wszyscy zaczęliśmy działać przez telefony. Pamiętnik powiedział mi co robić a czego nie robić, głównie był to forex i niektóre towary, zacząłem dużo zyskiwać na saldzie (około 60% w pierwszym miesiącu), nagle trader był bardziej agresywny w operacjach i zaczął szybko stracić to, co miałem, zadzwonili do mnie z „Ryzyka”, aby powiedzieć mi, że jeśli nie wstrzyknę więcej kapitału, mogę stracić wszystko, co osiągnęliśmy, więc wstrzyknąłem kolejne 1000 USD, aby „ocalić” konto. Zacząłem odzyskiwać coś w Saldzie z wzlotami i upadkami, wiele operacji Forex z małymi zyskami i kilka operacji z towarami ze sporymi stratami… gdy zobaczyłem, że coś jest „tabelkami” postanowiłem dokonać wypłaty 500 USD przetestować konwersję na gotówkę na moim koncie debetowym w Meksyku. Właśnie kiedy poprosiłem o wypłatę, przynieśli mi tam iz powrotem, że jutro zostało, ponieważ płatności dla klientów były bardzo nasycone. W ciągu tych 8 dni, kiedy prosiłem o gotówkę, trader wykonał 3 lub 4 operacje, które zostały utracone, a ja zostałem z niczym na Saldzie i oczywiście bez mojej gotówki. Pytałem przed operacją, czy to nie wpłynęło na mój proces przejścia na emeryturę, ale zawsze mówią nie, że „to normalne”, że „wszystko w porządku” itp… Dziś dzwonili do mnie z okolic” Capital Recovery” z mową zmianą strategii, zmianą tradera, z podwójnymi bonusami itp… ale w końcu jest po to, żebym mógł włożyć więcej pieniędzy (kolejne 2000$ usd) czego oczywiście nie zrobię ze względu na Cierń, aby nie tracić na operacjach, jeśli nie, aby nigdy nie zobaczyć gotówki, o którą prosisz. To jest strategia, aby zdobyć więcej pieniędzy od klientów i sprawić, by stracili swój kapitał, Broker nigdy nie straci. Zastanów się więc dwa razy i dokładnie zbadaj schematy przyciągania kapitału tych brokerów.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj "Cheto Chip", bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z FGS Markets, prawda to wstyd o czym wspominasz, ale coś powszechnego wśród brokerów bez regulacji ... Z tych powodów zawsze zalecamy współpracę z należytą spółki regulowane z historią.

   Pozdrowienia.

 8. Vlad odpowiedź

  Jak się masz Cóż, myślę, że zgadzamy się w wielu sprawach, bardzo często do ciebie dzwonią, to, co z tobą rozmawiają, brzmi dobrze, wygrana-wygrana. I tak, zaczynasz wygrywać w prostych rzeczach, które możesz zrobić sam. Ale nie mają strategii, tak naprawdę nie mają nic przeciwko utracie pieniędzy. Mówią też, że to normalne, nazywają Cię „Ryzykiem” twierdząc, że stracisz wszystko, co musisz odkupić równie silnym depozytem, ​​aby utrzymać rynek, w rzeczywistości robią to po to, abyś nadal miał konto z im, skoro inwestycja już straciła i lokata ma kontynuować na rynku, żeby „zobaczyć”, czy coś „odzyska”… Miesiąc temu zachowanie rynku było zbyt gwałtowne, ale uniknęli utraty wszystkiego, ale tak jest Warto było. Dziś tracę swoje oszczędności z 4 lat, może to niewiele, ale dla mnie gdyby… 7,000 XNUMX USD zostało.
  Potem dzwonią do ciebie z „Odzyskiwania”, to ta sama historia, pytasz ich o ich biura itp., a oni mówią, że nie mają obowiązku dawania ci danych ani dowodów.
  Jak mówi EDGAR DIAZ… „Na tej ostatniej inwestycji zaczynasz tracić”. Ponieważ mają brokera z większym kapitałem, inwestują bardziej agresywnie, niezależnie od zachowań rynkowych. Zanim zainwestujesz, zastanów się dwa razy, nie daj się ponieść emocjom, bo to twoja praca. Jeśli nie wiesz o zachowaniach na rynku, ucz się. Nazwiska, na które możesz natknąć się, Erick (broker, nigdy mi nie odpowiedział), Juan Perez (brzmi fikcyjne, jest odzyskiwaniem konta, palantem), Alan (według niego śledzi twoje przelewy, nigdy nic nie zrobił) Tak nie pamiętam imienia dziewczyny, ani rzekomego szefa, który jest bezużyteczny ... Dbaj o swoje aktywa, ich nie obchodzi, pozdrawiam!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Vlad, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z FGS Markets, szkoda, że ​​straciłeś oszczędności w tej firmie ...

 9. CARLOS MANUEL CALDELAS ALDANA odpowiedź

  Nie wiem, skąd wzięli mój kontakt, żartem jest, że dałem im możliwość bez sprawdzania wszystkiego, co tutaj komentują, aby zobaczyć, z jakiego banku jest ich konto, adres lokalny, doradca jakąś prawdziwą tożsamość itp. Żart polega na tym, że radzili mi zarabiać na operacjach i nagle z tych samych operacji, które doradzali, straciłem cały kapitał, a oni już nie odpowiadają ani nic, są OSZUSTWEM w całym tego słowa znaczeniu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carlos, naprawdę szkoda, że ​​wspomniałeś o FGS Markets, bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z tą firmą.

   Pozdrowienia.

 10. Jorge Ortiz odpowiedź

  To Oszustwo nie wchodzi. Zapytać:

  Kto zarządza strategią inwestycyjną (zapytaj o nazwiska)
  Gdzie są biura
  Jak operujesz pieniędzmi i czyją zarejestrowaną instytucją jest konto bankowe?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.