Komentarze Fantex

W tej sekcji przeanalizujemy brokera fantex (zwany także fantex.co), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Fantex do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Fantex. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Felicity Group Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Fantex, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Klasyczne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Premium. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 250 USD / EUR, dźwignia do 1:30, natychmiastowa realizacja, zaawansowane wykresy, wszystkie rynki, ochrona przed ujemnym saldem, bonusy.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 20.000 USD / EUR, dźwignia do 1:30, natychmiastowa realizacja, zaawansowane wykresy, wszystkie rynki, ochrona przed ujemnym saldem, bonusy, dedykowany opiekun konta.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 50.000 USD / EUR, dźwignia do 1:30, natychmiastowa realizacja, zaawansowane wykresy, wszystkie rynki, ochrona przed ujemnym saldem, bonusy, dedykowany opiekun konta, sygnały.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy na życzenie klienta, dźwignia do 1:30, natychmiastowa realizacja, zaawansowane wykresy, wszystkie rynki, ochrona przed ujemnym saldem, bonusy, dedykowany opiekun konta, sygnały.

Rodzaje kont Fantex
Rodzaje kont Fantex

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Fantex to: Platforma Fantex Webtrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Fantex udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Fantex
Strona internetowa Fantex

Fantex zapewnia handlowcom lub zainteresowanym stronom następujące pomoce lub zasoby: wiadomości i analizy, wykresy na żywo, wyjaśnienie koncepcji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat fantex |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: fantex.co

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mailkontakt bezpośrednio ze strony.

>>> Ocena włączona fantex <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? fantex jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w kraju bardzo niepewnym dla tego typu działań (Dominika), dodatkowo szukając opinii o Fantexie znajdujemy wiele, które są negatywne i baw się dobrze na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : Fantex, Akcje Unii Union y Luksusowa inwestycja Są częścią firmy Felicity Group LTD, firmy oskarżanej o oszukanie wielu osób, o bardzo złej reputacji i ze skargami różnych organów nadzoru finansowego. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV fantex do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano BaFin (Niemcy) fantex do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z czerwca 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CONSOB fantex do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z sierpnia 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano BaFin Felicity Group LTD (spółka będąca właścicielem Fantex) do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z października 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Fantexie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

43 komentarze do «FANTEX: Ocena i komentarze»

 1. JEST odpowiedź

  ŻAŁAM, ŻE LUDZIE TAKI JAK KTÓRZY MÓWIĄ, ŻE MAJĄ IMIĘ LUNA REYES, SĄ ZDECYDOWANI OSZUSTWAMI, MNIE RÓWNIEŻ OSZKODZIŁ, CZUJĘ SIĘ BEZ MOCY, ŻE NIE MOGĘ NIC ZROBIĆ, ABY ODZYSKAĆ ​​UTRACONE PIENIĄDZE.
  FANTEX.CO TO OSZUST NIE WPADKUJ W TĘ PUŁKĘ.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć ISA, są złymi ludźmi i życie zwróci wszystkie szkody, które wyrządzili, używają każdej pułapki, aby ukraść od ciebie więcej pieniędzy. Porozmawiaj z naszym CZATEM aby mogli ocenić Twoją sprawę i podpowiedzieć jakie są możliwości odzyskania, jeśli ktoś może Ci pomóc w odzyskaniu to jest MYCARCHEBACK, FANTEX jest brokerem bez regulacji czyli jest to prosta firma z DOMINIKI. Dziękujemy za komentowanie FANTEX.

   Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: fantex

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Mary Veronica J. Rodriguez Cubas odpowiedź

  To samo przydarzyło mi się, zaczynałem od 250 dolarów i za każdym razem robiłem kolejne składki, kiedy prosiłem o wypłatę pieniędzy, musiałem płacić podatki, ciągle mnie nazywają, pewna Luna Reyes, teraz z innym nazwiskiem María Gonzales i udaje inny głos, śmieszny, oszust, zadenuncjowałem moje obciążenie zwrotne, śledzili ich proces i muszę czekać, dziękuję za widzenie mojej sprawy, jestem Verónica, mieszkam w Peru i ufam i mam nadzieję, że sprawiedliwość zostanie wymierzona… . Dziękuję Ci

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Mary Veronica, używają każdej pułapki, aby ukraść ci więcej pieniędzy. Porozmawiaj z naszym CZATEM aby mogli ocenić Twoją sprawę i podpowiedzieć jakie są możliwości odzyskania, jeśli ktoś może pomóc Ci odzyskać to jest MYCARCHEBACK, FANTEX jest brokerem bez regulacji czyli jest to prosta firma z DOMINIKI. Dziękuję za komentowanie FANTEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: fantex

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. AMPARO AGALOP odpowiedź

  OD WRZEŚNIA DO GRUDNIA 2021 WPŁATUJĘ 4.200 EURO (ZAWSZE PRZELEWEM) NA PLATFORMĘ FANTEX.CO. TWÓJ BROKER DAMSKA LUNA POWIADA MNIE O WZROSTU ZNACZĄCYCH ZARODKACH. POD KONIEC ROKU DZWONI DO MNIE INNY OPERATOR I MÓWI, ŻE JEŚLI NIE WPŁACIM 21% Z 13.000 21 EURO (KTÓRE TEORYCZNIE JUŻ ZAROBIŁEM) W LONDYŃSKIM BANKU, TO NIE MOGĘ WYPŁACIĆ TYCH PIENIĘDZY, A MUSZĘ TO ZROBIĆ PONIEWAŻ ROK OBROTOWY I RACHUNKI MUSZĄ BYĆ DO ZERA. NIE JESTEM W TYM JASNY, MÓWIĄ, ŻE DZIAŁAJĄ Z LONDYNU, (OBECNA UMOWA O PODWÓJNYM OPODATKOWANIU, I POWINNI MNIE WSTRZYMAĆ LUB ZGŁOSIĆ W HISZPANII, PONIEWAŻ JESTEM HISZPAŃSKIM REZYDENTEM), ALE FIRMA MA PODATKI ADRES NA DOMINIKI.. DZWONIĄ I PROSZĄ O WPŁACĘ JUŻ 30.000% Z 4.200 21 EURO. BROKER, KTÓRY DO MNIE DZWONI, MÓWI, ŻE FANTEX.CO ZAMKNIĘTY I ŻE MOJE PIENIĄDZE WCIĄŻ ZNAJDUJĄ SIĘ NA KONCIE W BANKU W NIEMCZECH. UPIERAM, ŻE NIE POSIADAM TYCH GOTÓWKI I PROSZĘ O WYPŁACENIE ZAINWESTOWANYCH XNUMX EURO I WCIĄŻ PROSZĘ O XNUMX% TEJ KWOTY. NIE UFAM W TYM NICZEGO. TY. CO MYŚLISZ??

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj AMPARO, nie płać 21%, to sztuczka, żeby ukraść więcej pieniędzy. Jeśli ktoś może pomóc Ci w odzyskaniu, to jest to MYCARCHEBACK, FANTEX jest brokerem bez regulacji, czyli jest to prosta dominikańska firma. Dziękuję za komentowanie FANTEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: fantex

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • AMPARO AGALOP

    WITAM! DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ. TAK, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ ​​PROMOCYJNE WIDEO NA YOU TUBE. MOJE IMIĘ PANI. NAZYWAŁA SIĘ LUNA REYES I BYŁA TĄ TĄ, KTÓRA PRZEKONAŁA MNIE DO PRZEKAZANIA 200 EURO, PO czym dzwoniła do mnie tak często i kazała mi zobaczyć, jak te 200 euro rosło na jej webtraderze. PONIEWAŻ DUŻO NAPRACOWAŁ, ABY PRZEKAZAŁEM WIĘCEJ PIENIĘDZY, PONIEWAŻ RYNEK BARDZO SKŁADAŁ SIĘ NA OSIĄGNIĘCIE DOBRYCH ZYSKÓW, A JA ODMÓWIŁEM, WYSŁAŁ MI POCZTĄ SWOJĄ LICENCJĘ JAKO BROKER I PRZYPUSZCZAL SIĘ LICENCJA FANTEX.CO
    ZACHOWAĆ SPOKÓJ. NO, NO POWOŁAŁEM SIĘ I NA PIERWSZY WPŁACIŁEM 2000 EURO WIĘCEJ A POTEM W GRUDNIU KOLEJNE 2000. ZAWSZE NASTAWIŁEM SIĘ NA WYKONYWANIE PRZELEWÓW DO BANKU W LONDYNIE I Z KTÓREGO PRZECHOWUJĘ PARAGON, (WSZYSTKIE DANE BANKU I ODBIORCY I NAGRAŁY W ROZMOWACH PRZEZ TELEGRAM Z WSPOMNIANYM BROKEREM) W DNIU 20 DZWONIĄ DO MNIE, ABY POPROSIĆ MNIE O 12% Z 2021 21 EURO, KTÓRE MIAŁO JUŻ NA KONCIE, KTÓRE JUŻ ZROBIŁEM. RÓWNIEŻ BEZ RABATU 13800 KTÓRE BYŁA MOJA INWESTYCJA (ZAPŁACIŁBYM PODATKI OD MOJĄ INWESTYCJĘ).
    PRZED MOJĄ ODMOWĄ WSKAZALI MI, ŻE STRACIŁM WSZYSTKO, PONIEWAŻ FANTEX ZAMKNIĘTY JAKO FIRMA
    POPROSIŁEM, BY ODDALI MI 4000 EURO I ZROBILI Z RESZTĄ, CO CHCESZ. Logicznie rzecz biorąc, WSZYSTKIE KOMUNIKACJA SIĘ ZAKOŃCZYŁA I TERAZ, OD POCZĄTKU STYCZNIA, WSPOMNIANY BROKER PONOWNIE KONTAKTUJE SIĘ ZE MNĄ, NAWOŁAJĄC DO WYPŁATY Z RACHUNKU, BO TAK NIE MOŻE BYĆ. POWIEDZIAŁ MI, ŻE JEST W USA KILKA MIESIĘCY I DLATEGO NIE WIEDZIAŁ, CO STAŁO SIĘ Z MOIM KONTEM. MÓWIĘ MU, ABY WYSYŁAŁ MI DANE Skąd chciałby, żebym je przesłał (CO OCZYWIŚCIE NIE ZAMIERZAM) I WYSYŁA MI TELEGRAMEM
    I OCH! NIESPODZIANKA NIE JEST JUŻ ODBIORCĄ FANTEX.CO TERAZ JEST COINBASE IRELAND Ltd.
    NUMER CTA EE737777000110673091. NUMER KATALOGOWY CBAEURJUNYPKXW. SWIFT/BIC LHVBEE22. NAZWA BANKU JAKO LHV Pank.
    KONIEC… JESTEM BARDZO MĄDRY, ALE ZOSTAŁEM OSZKODZONY. JUŻ W ICH CZASACH KONSULTOWAŁEM SIĘ I ZAWSZE MNIE MNIE MÓWIŁY, ŻE BOIĄ SIĘ OSZUSTWA I ŻE ODZYSKIWANIE PIENIĘDZY W TYCH SPRAWACH BYŁO MISJĄ NIEMOŻLIWĄ-

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj AMPARO, używają każdej pułapki, aby ukraść od ciebie więcej pieniędzy. Porozmawiaj z naszym CZATEM aby mogli ocenić Twoją sprawę i podpowiedzieć jakie są możliwości odzyskania, jeśli ktoś może pomóc Ci odzyskać to jest MYCARCHEBACK, FANTEX jest brokerem bez regulacji czyli jest to prosta firma z DOMINIKI. Dziękujemy za komentowanie FANTEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
    Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: fantex

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 4. Brit odpowiedź

  To oszuści, nigdy się nie wypłacisz, mówią ci, że musisz zapłacić procent, moim doradcą był pewien LUNA Reyes. wszystko jest fałszywe. Złodzieje gówna.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam brith, jeśli ktoś może pomóc Ci odzyskać to jest MYCARCHEBACK, FANTEX jest brokerem bez regulacji czyli jest to prosta firma z DOMINIKI. Dziękujemy za komentowanie FANTEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: fantex

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. GERSON odpowiedź

  ZDECYDOWANIE SĄ OSZUSTWAMI, ZBIERAJĄ TYLKO OD CIEBIE PIENIĄDZE, A NAJGORSZE ZE WSZYSTKIEGO JEST TO, ŻE WYRAŹNIE ZAROBIŁEŚ I GDY CHCESZ WYPŁACIĆ, PROSZĄ O WPŁACENIE 20% ZALICZKI, MIMO ŻE W ICH ZASADACH TEGO NIE MÓWI. POTEM ZNIKAJĄ I NIGDY PONOWNIE SIĘ Z NIMI POŁĄCZYĆ. NIE INWESTUJ SWOICH PIENIĘDZY W FANTEX .CO, TO CAŁKOWITE OSZUSTWO

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam GERSON, jeśli ktoś może pomóc Ci odzyskać to jest MYCARCHEBACK, FANTEX jest brokerem bez regulacji czyli jest to prosta firma DOMINICA. Dzięki za komentowanie FANTEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: fantex

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Gladys odpowiedź

  FANTEX TO OSZUSTWO, ABY WPŁACIĆ NAWET NA PLATFORMIE POJAWIA SIĘ TWOJE KONTO Z INWESTYCJĄ I PONOBIE DZIENNIE ROSNĄCE, A NASTĘPNIE DZWONIĄ, ŻE MUSISZ WYPŁACIĆ ZROBY, ALE ZANIM MUSISZ ZAPŁACIĆ PODATK I ŻĄDAJĄ CIĘ I KOŃCOWE NIC NIE ZNIKA TWOJEJ INWESTYCJI I JESTEŚ W FORMIE ZABLOKOWANYM UŻYTKOWNIKIEM SĄ ZŁODZIEJAMI Z FANTEXU ICH PRACOWNICY NICOL BELMONT GWARANTUJĄ, ŻE NIE ZAMIERZA CIĘ Oszukać, ŻE PRACUJĄ OD 15 LAT, ALE ONA JEST ZŁODZIEJĄ I KŁAMĄ GRUĆ W PIEKLE FANTEX ZŁODZIEJÓW

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Gladys, jest to nieuregulowany broker, czyli prosta firma DOMINICA. Dzięki za komentowanie FANTEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: fantex

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Luis odpowiedź

  Są oszustami. Złodzieje ...

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luis, wyjaśnij nam swoją sprawę. Nie ufaj Fantexowi, jest to nieuregulowany broker, czyli prosta firma DOMINICA. Dzięki za komentowanie FANTEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: fantex

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Genara Castro Lazo odpowiedź

  Fantex to scam przestępcy, nigdy nic ci nie oddają
  Uczestniczyły w mnie Luna Reyes, Linda Hernandez, Sara Miles, Miley Frey i powiedzieli mi, że radzimy sobie bardzo dobrze, są ekspertami w manipulacji
  Zostały już wydane z mojego kraju Peru!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Genara, Nie ufaj Fantexowi, jest to nieuregulowany broker, czyli prosta firma DOMINICA. Dzięki za komentowanie FANTEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: fantex

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. jackelina roxana leon vicente odpowiedź

  Witam, oszukali mnie, zadzwonili do mnie, aby zainwestować, a kiedy to zrobiłem i chciałem się z nimi porozumieć, nigdy mi nie odpowiedzieli, są oszustami, Fantex, jestem mamą z 4 dzieci i nie dbali o moją sytuację, jak chciałbym, żeby oddali mi pieniądze, żeby oddali im moje dzieci, zabrali mi chleb z ust moich dzieci i jestem zdesperowana tą sytuacją, że kradną od pokornych ludzi

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Jackelina, Nie ufaj Fantexowi, jest to nieuregulowany broker, czyli prosta firma DOMINICA. Dzięki za komentowanie FANTEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: fantex

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Juan s. odpowiedź

  są oszustami !!!! Jakiś pracownik fantexu, który powie nam prawdziwą lokalizację tych złodziei? zrujnowali mnie

  są zgodne z prawdą? NIE RÓB!! To złodzieje!! Czy można się wycofać NIGDY !!! są złodziejami!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Juan, Nie ufaj Fantexowi, jest to broker bez regulacji, czyli jest to prosta firma DOMINICA. Dzięki za komentowanie FANTEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/fantex-comentarios/

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Gabriela odpowiedź

   Na pytanie, czy odpowiedziały na ciebie dziewczyny z Wielkiej Brytanii lub dziewczyny z Doninicany?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.