✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy, że firma EZInvest Czy jest to firma bezpieczna czy nierzetelna.

Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego! Na końcu recenzji znajdziesz naszą opinię.

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy ważny szczegół i badamy główne cechy, które musimy wziąć pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja. Jak bezpieczny jest EZInvest?

Podstawowe informacje

🌐 WWWEZInvest.com
🏠 spółka*EZ Invest
⚖️. RozporządzenieRegulowane przez FSCA
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaEZInvest
📌 AdresRepublika Południowej Afryki
🕑 Wiek witrynyStrona zarejestrowana w: grudzień 2002
Typ spółkiBroker akcji, towarów, kryptowalut i indeksów

O nas: EZInvest jest własnością EZ Invest

Lokalizacja: Jeśli spojrzymy na lokalizację EZInvest, broker znajduje się w Republice Południowej Afryki.

Jeśli chodzi o lokalizację i firmę, do której należy broker, broker ten dostarcza nam wszystkich niezbędnych informacji, abyśmy mogli przeprowadzić pełną analizę.

Czym jest EZInvest?

Po przeprowadzeniu analizy strony internetowej firmy możemy to stwierdzić EZInvest to: Broker Akcji, Towarów, Kryptowalut i Indeksów.

Rodzaje kont

Po przeanalizowaniu strony internetowej EZInvest zaobserwowaliśmy, że oferuje ona: 3 różne typy kont! W zależności od rodzaju historii, spready (pipsy), dźwignia finansowa, stop out, czy będziesz mieć dedykowanego menedżera konta, jak duży jest bonus powitalny, swap i inne są różne.

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Brąz$250
srebrny$5.000
złoto$25.000
Platyna$50.000
Diament$100.000

Informacje w sieci

Witryna EZ Invest
Strona internetowa EZ Invest

Tutaj pokazujemy zrzut ekranu strony internetowej EZ Invest, która jest „EZInvest.com„. Do schwytania doszło w Października 2023 r.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Po przeprowadzeniu analizy serwisu:

– Znaleźliśmy następujący numer telefonu: +27 212 047 996 – +27 212 048 664

– Znaleźliśmy następujący e-mail: [email chroniony] - [email chroniony]

*Regulamin EZInvest

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️ w jakiej znajduje się ta firma i doszliśmy do następującego wniosku:

EZInvest Jest to broker z Republiki Południowej Afryki, opowiada nam o swojej sytuacji regulacyjnej, mówimy o brokerze regulowanym.

Firma wyraźnie wspomina, że ​​jest spółką regulowaną przez FSCA.

???? Wycena końcowa EZInvest ????

Jak widać, przeprowadziliśmy szczegółową i pełną analizę najważniejszych cech EZInvest i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Broker ma siedzibę w Republice Południowej Afryki.

Rozporządzenie: jest spółką regulowaną przez FSCA.

Bezpieczeństwo: Na poziomie bezpieczeństwa w momencie przeprowadzania analizy uważamy, że mamy do czynienia z firmą bezpieczną.

Skargi lub złe komentarze: Jest to firma o bardzo czystej reputacji.

***Otwarte Konto. Zauważyliśmy, że broker oferuje prezent dla nowych klientów. Móc otwórz swoje konto tutaj.

EZInvest wyróżnia się jako wiodący broker z Afryki Południowej, a jego niezachwiane zaangażowanie w bezpieczeństwo funduszy swoich klientów jest podstawowym filarem jego filozofii biznesowej. Firma niestrudzenie dąży do zapewnienia światowej klasy platformy transakcyjnej, która jest jedną z najszybszych i najbardziej wydajnych dostępnych obecnie. Koncentracja na doskonałości technologicznej nie tylko zapewnia płynność transakcji, ale także odzwierciedla zaangażowanie EZInvest w satysfakcję i sukces swoich klientów.

Jako dodatkowy gest w stronę swoich użytkowników, EZInvest uruchomił atrakcyjną promocję dla tych, którzy już dziś zdecydują się na dołączenie do platformy. Oprócz oczywistych korzyści w postaci bezpieczeństwa i wydajności, firma pragnie wyrazić swoją wdzięczność, oferując ekskluzywne prezenty tym, którzy zarejestrują się w okresie promocyjnym. To wyjątkowa szansa dla inwestorów poszukujących nie tylko bezpiecznego środowiska finansowego, ale także dodatkowych korzyści zwiększających ich doświadczenie inwestycyjne.

Firma szczyci się tym, że jest zaufanym liderem w świecie inwestycji, a jej zaangażowanie w przejrzystość, uczciwość i obsługę klienta znajduje odzwierciedlenie w każdym aspekcie jej działalności. Tak więc, jeśli szukasz nie tylko niezawodnego brokera, ale także wyjątkowej możliwości maksymalizacji swoich zysków, rozważ dołączenie do EZInvest i doświadcz różnicy, jaką oferują pod względem bezpieczeństwa, szybkości i ekskluzywnych nagród. Nie przegap tej okazji i odkryj wszystko, co EZInvest ma do zaoferowania Twoim celom finansowym!

Otwarte Konto

Recenzja wideo EZInvest

Nasza wideorecenzja brokera EZInvest

aktualizacje

Wiadomości o EZInvest:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2023W tej chwili nie mamy zbyt wiele więcej wiadomości na temat spółki.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”5313″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z EZInvest.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez EZInvest

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić EZInvest

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę, a z jakiegoś powodu chcesz złożyć skargę, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy EZInvest to oszustwo – czy to oszustwo?

NIE! EZInvest jest doskonałym brokerem.

Czy EZInvest jest firmą godną zaufania?

Wierzymy, że EZ Invest to jedna z najlepszych dostępnych obecnie opcji inwestycyjnych.

Jak mogę otworzyć konto? Czy oferujecie jakieś promocje lub prezenty?

Aktualnie mają promocję dla nowych klientów, tutaj możesz się zarejestrować i zadać im pytanie bezpośrednio. Skorzystaj z nowej promocji!

Jak odzyskać pieniądze z EZInvest?

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze z EZInvest, wystarczy się z nimi skontaktować, poprzez wsparcie poprowadzą Cię do wypłaty kapitału.

Jak zgłosić EZInvest?

Jeśli masz jakiekolwiek skargi na tego brokera, możesz napisać do niego na poparcie ich strony internetowej, zapraszamy również do pozostawienia komentarza w tej recenzji.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

39 komentarze do «EZInvest: opinia i komentarze – Czy to oszustwo?»

 1. Amancio odpowiedź

  Al empezar, tenía mis reservas, pero ahora veo que estoy en buenas manos. Son muy profesionales y me siento seguro. ¡Gracias por todo!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola Amancio, gracias por tu comentario sobre EZInvest. Cualquier información adicional que puedas proporcionar será de gran utilidad para nuestros usuarios.

   Jeśli posiadasz więcej szczegółów na temat spółki, będziemy wdzięczni za udostępnienie ich, szczególnie jeśli uważasz, że mogą one pomóc innym inwestorom.

   Pozdrowienia.

 2. Salvador odpowiedź

  Dziękuję bardzo za recenzję. Inwestuję u nich od kilku miesięcy i moje zyski są doskonałe.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Salvador, dziękuję za komentarz na temat EZInvest. Wszelkie dodatkowe informacje, które możesz podać, będą pomocne dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej szczegółów na temat spółki, będziemy wdzięczni za udostępnienie ich, szczególnie jeśli uważasz, że mogą one pomóc innym inwestorom.

   Pozdrowienia.

 3. Luisa Vargasa Gonzaleza odpowiedź

  Witam Pedro, jak się masz? Pytanie, kilka dni temu wszedłem na Twoją stronę, aby dowiedzieć się o tej firmie, ale jeśli się nie mylę, była ona w trakcie prac konserwacyjnych i przeglądałem inne strony o platformie Ezinvest. Na nich odniesienie nie był zbyt pozytywnie nastawiony do tej firmy i było wiele skarg na nią. Dlatego pytam czy polecacie inwestowanie w tę firmę i czy jest ona w 100% godna zaufania. Ufam, że badania, które prowadzicie, które widzę, są bardzo profesjonalne w swoich badaniach . Dziękuję

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luis, zwykle nie polecamy żadnego konkretnego brokera, ale możesz przeczytać recenzję i komentarze, które na ich temat zrobiliśmy: EZINVEST.

   Pozdrowienia.

 4. Marcin M. odpowiedź

  Dziękuję za wiadomości, jestem z ezinvest od ponad miesiąca i prawda jest taka, że ​​jest to bardzo prawidłowe leczenie i bez żadnych skarg! Wręcz przeciwnie, gorąco je polecam.

  pozdrowienia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Martín, dziękuję za komentarz na temat EZInvest, każda informacja jest bardzo pomocna dla naszych użytkowników.

   Jeśli masz więcej informacji na temat firmy, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom w inwestowaniu w tę firmę.

   pozdrowienia

 5. Jose Bastias odpowiedź

  Dzięki tej analizie udało mi się odzyskać kapitał. Błogosławieństwa dla wszystkich!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jose, świetnie!!!, cieszymy się, że piszesz, cieszymy się z Twojego wielkiego osiągnięcia, radzimy zachować ostrożność, jeśli myślisz o inwestowaniu, przeszukaj brokerów przed zdeponowaniem pieniędzy, umieść ich nazwę w naszej wyszukiwarce i możesz przeczytać ich recenzję i komentarze.

   W przypadku innych osób, których to dotyczy, porozmawiaj z CHAT, aby odzyskać pieniądze lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Możesz rzucić okiem na nasz ranking rekomendowanych brokerów 2023 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 6. Alejandra Trejo odpowiedź

  Kilka miesięcy temu rozmawiałem z Fabianem Hidalgo, pokazał mi jak inwestować i dał mi bardzo dobry plan pracy.
  Mogę wspomnieć, że bez żadnego problemu miałem dobre wyniki, co najmniej ponad 100% reinwestycji miesięcznie, a wypłaty, z którymi nie mam problemu, docierają do mojego bbva

  Jeśli zamierzasz pracować z doradcą, poszukaj Fabiana Hidalgo, jest bardzo dobry. Punktualny i ma sposób na łatwe zrozumienie rzeczy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alejandro, dzięki za komentarz na temat EZInvest, wszelkie informacje są bardzo pomocne dla naszych użytkowników.

   Jeśli masz więcej informacji na temat firmy, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom w inwestowaniu w tę firmę.

   pozdrowienia

  • arghux odpowiedź

   Dzień dobry, czy masz dane kontaktowe Fabiána Hidalgo?Czy możesz mi przesłać jego dane kontaktowe?

  • Rigoberto Montiel rozdz odpowiedź

   Cześć! Alejandro Trejo… nadal są w….brokerze EZinvest….dokonałeś wypłat…

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Rigoberto, możesz przeczytać recenzję i komentarze naszych użytkowników na ich temat tutaj: EZINVEST.

    Pozdrowienia.

  • Rigoberto Montiel rozdz odpowiedź

   Aleksander; Powiedzieli Ci, skąd wiem, że możesz otrzymać na swoje konto BBVA kwotę przekraczającą 3000 USD.

 7. John odpowiedź

  Dzień dobry, muszę wiedzieć, czy pan Noe Miranda Ruiz jest brokerem EZinvest

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juan, rozumiem, że chcesz zapytać, czy jest jednym z jego analityków lub doradców, ale nie wiemy, musisz skontaktować się z jego działem wsparcia lub obsługi klienta, aby zweryfikować te informacje.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *