Komentarze na temat rynków Experia

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynki Experia (zwany także experimarkets.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Experia Markets jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Experia Markets ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to Experia Markets? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o przynależności do: Experia Markets Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Experia Markets, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: konto standardowe, bezpłatne konto wymiany i konto platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, średni spread 0.0 - 0.8 pipsa, minimalna/maksymalna wielkość transakcji 0.01 - 100 lotów, dźwignia do 1:30 (detal) - 1:500 (profesjonaliści), dozwolony skalping, dozwolony EA, dozwolony hedging, prowizja 3.5 $ za 100.000 XNUMX $ w obrocie .

Darmowe konto wymiany: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, średni spread 1.0 - 1.2 pipsa, minimalna/maksymalna wielkość transakcji 0.01 - 100 lotów, dźwignia do 1:30 (detal) - 1: 500 (profesjonaliści), dozwolone skalpowanie, dozwolone EA, dozwolone hedging, bez prowizji.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, średni spread 1.0 - 1.2 pipsa, minimalna/maksymalna wielkość transakcji 0.01 - 100 lotów, dźwignia do 1:30 (detal) - 1: 500 (profesjonaliści), dozwolone skalpowanie, dozwolone EA, dozwolone hedging, bez prowizji.

.

Rodzaje kont Experia Markets
Rodzaje kont Experia Markets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Experia Markets to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Experia Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Experia Markets
Witryna Experia Markets

Experia Markets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, najnowsze wiadomości, informacje o produktach oferowanych przez Experia Markets, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Rynki Experia |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa:  experiamarkets.com

Número de teléfono: + 1929-230-1181

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Experia Markets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Rynki Experia <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynki Experia jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, a jego siedziba znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju do dokonywania inwestycji (Saint Vincent i Grenadyny). Szukasz więcej recenzji i informacji na temat Rynki Experia Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : Dzięki wiadomościom od klientów udało nam się zweryfikować, że Rynki Experia jest ściśle związany z JC Capital Markets, nikczemnego brokera, który oszukał dużą liczbę osób.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Rynki Experia do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 r. FCA oskarżyła Rynki Experia do klonowania i wykorzystywania danych z rzeczywiście regulowanej firmy. FCA oskarża Experia Markets o podszywanie się pod fałszywie regulowanego brokera. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z lipca 2021 r

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Experia Markets? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

139 komentarze do «Experia Markets: ocena i komentarze»

 1. Gilberto Galeas odpowiedź

  Witam, jestem z Ekwadoru, też zostałem oszukany, skontaktowała się ze mną dziewczyna z kolumbijskim hasento, dopóki wszystko dobrze nie zdeponowałem. Później. Reszta. Sytuacja. Nie odpowiadają ani wiadomości. Żadnego tekstu, żadnych dźwięków, nic. Do tej pory nic nie wiadomo. Od nich.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gilberto, dzięki za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu sprawiają, że to wygląda, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: Rynki Experia

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Alonso odpowiedź

  To, co musisz zrobić w tego typu firmach, to udać się na policję i zgłosić je, a także do organów nadzoru finansowego w twoim kraju, każdy kraj ma organ nadzoru finansowego, tam też musisz złożyć skargę, w przeciwnym razie wielu innych będzie nadal zostać oszukanym, to sposób na zamknięcie biznesu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alonso, dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe Pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu to pokazują, a na końcu mówią ci, że je zgubiłeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 3. Menażka odpowiedź

  WYPŁATA MOICH PIENIĘDZY 5,25.55 DOLARÓW

  WITAJCIE I ZAINWESTOWALIŚMY W FIRMĘ EXPERIA MARKETS, KTÓRĄ DAJEMY IM DO WSPÓŁPRACY Z DORADCĄ Nicol Salas, a o której nigdy nic nie zrobiliśmy, była po to, abym mogła przesłać mi wszystkie instrukcje, abym mógł wykonać operacje i zamknij je, ale minęły 3 miesiące i jeszcze nic i gdy chcę wypłacić pieniądze, mogę tylko stwierdzić, że prośba się powiodła, ale pieniądze nigdy nie docierają, gdy kontaktuję się z doradcą, nie odpowiada , nie zostawia mnie na widoku nic więcej, chcę rozwiązania chcę na emeryturę kapitał, że tym razem mam tylko 5,25.55 zł

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Billy, dzięki za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, Pieniądze nie polegają na tym, że wprowadzają je na rynek, tylko sprawiają, że to wygląda, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 4. Walter odpowiedź

  Złodziej Andrés Salinas, zostałem oszukany w Ekwadorze, nie daj się nabrać na jego kłamstwa za każdym razem, gdy prosi Cię o coraz więcej pieniędzy, a gdy chcesz dokonać wypłaty, prosi o zapłacenie podatków za przelew, nie pozwól temu złodziejowi ukraść cię.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Walter, dzięki za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu to pokazują, a na końcu mówią ci, że je zgubiłeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Edwin Ortiz odpowiedź

    Rosmery, skąd jesteś? Właśnie zostałem oszukany. Wcześniej tu nie wchodziłem. Jestem w potrzebie. Tak jak ja, czytałem, że niektórzy odzyskali to, co zostało utracone. Jak mogę to zrobić. Proszę, jak mam się z tobą komunikować, aby wiedzieć, jak coś zrobić?

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Edwin, dzięki za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu to pokazują, a na końcu mówią ci, że je zgubiłeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 5. LUB SCHWARTA odpowiedź

  Panowie informują Was, EXPERIA MARKETS może być bardzo zabezpieczona umowami, które zmuszają nas do podpisania, ale zamierzamy zdemontować ich biura i operacje międzynarodowe. Są za kilka dni od przeszukania w ich biurach w Peru, mamy wszystkie nazwiska ich dyrektorów, a CEO JUDIO LUB SCHWARTZ nie będą nawet mogli wsiąść do samolotu i odlecieć. Dzięki wszystkim, którzy współpracowali z informacjami, mają już kilka skarg do departamentu cyberpolicji w Peru. Ten, kto śmieje się ostatni, śmieje się lepiej !!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wkładają pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że je straciłeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Marco ticlayauri Chavarria odpowiedź

   Zostałem również oszukany przez pana Marcosa Torresa z Experia Markest, proszę, potrzebuję twojej pomocy.

 6. Alessandra odpowiedź

  Zostałem oszukany przez tych gości z experia markes, dowiedzieliśmy się już, że ich biura znajdują się w PERU avenida nicolas perola w lima peru, pracują z nimi kilku Argentyńczyków i Wenezuelczyków. Są teraz badani przez cyberpolicję
  Twoi doradcy finansowi dzwonią z biura w Panamie, które wkrótce otrzyma adres.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alessandro, nie wierz w nic, nie wpadaj w pułapkę podatkową, nie istnieją, wszystko co wysłałeś zostanie skradzione, a to, co wyślesz w nadmiarze, również zostanie skradzione. Dzięki za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieścić pieniądze na rynku, oni tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 7. Egnar uratowany odpowiedź

  Próbowali mnie oszukać, ale odzyskałem wpłacone pieniądze za 250.00 USD, ale nie dokonałem wpłaty bankowej, ale zrobiłem Paypal - PuntoXpress, SA de CV

  Ale zostawiam ci informacje, abyś schwytał tych ludzi.

  Informacje kontaktowe :

  Suit 305, Griffith Corporate Center skrytka pocztowa 1510, Beachmont Kingstown, Saint Vincent i Grenadyny
  Telefon: +44 203-129-3397
  E-mail: [email chroniony]
  Strona internetowa: experiamarkets .com

  Telefon 2: +1 (347) 515-2210
  Andrés Salinas.

 8. radamel escobar odpowiedź

  Dzień dobry pani o nazwisku Villafuerte dzwoni do mnie z ekwadorskiego numeru, aby przekonać mnie do zainwestowania 500 dolarów, wywiera na mnie dużą presję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj radamel, potrzebujemy kogoś, kto powie nam, gdzie się znajdują, ich prawdziwe biura. Dzięki za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieścić pieniądze na rynku, oni tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Jorge Aguinda odpowiedź

    Zostałam oszukana przez Nicolle Salas, Andres Salinas to oszuści, udają dobrych ludzi, przekonują cię, aż cię oszukają, wpadłem w ich napad 😡

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Jorge, potrzebujemy kogoś, kto powie nam, gdzie się znajdują, ich prawdziwe biura. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni nie wkładaj pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

    • Jose odpowiedź

     Brat napisz na FORUM, ja też mam kontakt z Nicolle Salas iw tej chwili jesteśmy w środku bałaganu. Dobrze by było, gdybym z wami porozmawiał i podzielił się tym doświadczeniem!

  • Marisol Denia Solano odpowiedź

   NIE RÓB TREMENTALNEGO BŁĘDU... WPŁATUJESZ 500 LEUGO, PROSZĄ O WIĘCEJ I WIĘCEJ, UWODZĄC CIĘ WIĘKSZYMI ZYSKAMI. NIE MA ŻADNEGO MAGICZNEGO BIZNESU, KTÓRY ZWRÓCI CI 200% JAK JĄ MALOWANE. KOGOŚ, KTÓRZY MIESZKAŁ W POBLIŻU TEGO OSZUSTWA, POWIEDZI, ŻE TO WIĘCEJ NIŻ 10000 500 USD W KILKU WPŁATACH. JEŚLI PRZYCZYNOWO ZAINWESTOWAŁEŚ JUŻ TE 500$, NIE DAJ IM WCIĄGAĆ CIĄGLE, ZGUB TE XNUMX I ZABLOKUJ JE!, WTEDY NADCHODZI WIĘCEJ I WIĘCEJ EMOCJONALNYCH ZMIAN. Poważnie NIE CHCIAŁBYM BYĆ Z NIM TO, CO STAŁO SIĘ Z NAMI, TO NAJGORSZE NA ŚWIECIE I WIĘCEJ, KIEDY TAK WYSIŁKU ZBIERAŁEŚ TE PIENIĄDZE NA PRZYSZŁOŚĆ. TO BOLI POWAŻNIE

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Marisol, wszystko, co wysłałeś, zostanie skradzione, a to, co wyślesz za dużo, również zostanie skradzione. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni nie wkładaj pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

    • Oscar Jacome odpowiedź

     Dobranoc, zainwestuj 250$ z Jade Ramos z targów doświadczeń, potem zadzwonił do mnie Eduardo Castillo, bardzo mnie naciska, żebym zainwestował 500$ w jabłko według niego, będę miał stały miesięczny 111$ jeśli te 500 są niepewne

     • Polecani brokerzy

      Cześć Oscar, nie wierz w nic, wszystko, co wysłałeś, zostanie skradzione, a to, co wyślesz za dużo, również zostanie skradzione. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni to robią nie wkładaj pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
      Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

 9. Oszukany inwestor odpowiedź

  To oszuści, którzy wykorzystują ludzi. Nie inwestuj w tego brokera, chcą tylko ukraść, ten Jade Ramos to złodziej, który żyje z kradzieży. Andrés Salinas to sukinsyn, który po prostu chce okradać ludzi. Nie dać się oszukać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Inwestorze, potrzebujemy kogoś, kto powie nam, gdzie się znajdują, ich prawdziwe biura. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni to robią nie wkładają pieniędzy na rynek, tylko sprawiają, że wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Cristian Jordan odpowiedź

   Witam, zainwestowałem 900$ w experia markets i zgodnie z moją inwestycją już urosło do 4346$ a jutro muszę już wypłacić wpłatę, ale proszą mnie o zaliczkę w wysokości 12.5$… ich nazwy ludzie, którzy się ze mną skontaktowali, to Diana Galvez i Andres Salinas… co mam zrobić?

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Cristian, wszystko, co wysłałeś, zostanie skradzione, a to, co wyślesz za dużo, również zostanie skradzione. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni nie wkładaj pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 10. Alex Ventura odpowiedź

  Dzień dobry chcę uzyskać informacje i opinię o Brokerze Admiral Brokers, którzy dzwonią do mnie i naciskają, aby otworzyć konto

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alex, z pewnością są to piraci i udają Admiral Markets, czy masz witrynę?Zrobimy priorytetową recenzję tego brokera, aby ostrzec potencjalnych oszustów.

   Pozdrowienia.

 11. ALEXANDRA odpowiedź

  DOŁĄCZMY DO WSZYSTKICH OSZUSTW TYCH NIESZCZĘŚLIWYCH, KTÓRZY ŻYJĄ Z KRADZIEŻY, ZGŁOŚMY ICH, DAJMY JEDYNYM GŁOSEM, W USA SĄ TWARDE PRAWA DLA TYCH OSZUSTW, MARTIN OCAMPO, MUSI IDŹ DO PIEKŁA, KRADZIEJĄC PIENIĄDZE LUDZIE I WIERZYMY, ŻE JEST TRUDNY KOSZT, ŻE INWESTYCJA JEST DOKONANA, MUSZĄ BYĆ W WIĘZIENIU I WYMAGAĆ ZWROTU PIENIĘDZY PRZEDSTAWICIELA. WYKONAJMY GŁOS PROTESTU W KAŻDEJ AMBASADZIE KRAJÓW, KTÓRE NAS OSZKODZILI. CIE, KTÓRZY SĄ Z EKWADORU UNAMONOS

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ALEXANDRO, potrzebujemy kogoś, kto powie nam, gdzie się znajdują, ich prawdziwe biura. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni nie wkładają pieniędzy na rynek, tylko sprawiają, że to wygląda, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Cristian Jordan odpowiedź

   Witam, zainwestowałem 900$ w experia markets i zgodnie z moją inwestycją już urosło do 4346$ a jutro muszę już wypłacić wpłatę, ale proszą mnie o zaliczkę w wysokości 12.5$… ich nazwy ludzie, którzy się ze mną skontaktowali, to Diana Galvez i Andres Salinas… co mam zrobić?

  • Jose odpowiedź

   Witaj Alexandra, zgadzam się dołączyć w tym celu, chciałbym się z tobą skontaktować, aby podzielić się doświadczeniem i zaplanować, co zrobić, aby odzyskać pieniądze

 12. Jessica Quinchuela odpowiedź

  Witam, jestem Jessica, w tej chwili jestem z experiamarket i proszą mnie o wpłatę dolarów 2000. Mężczyzna, który się ze mną skontaktował, to Andres Salinas. Proszę o pomoc w uzyskaniu informacji.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jessico, zamierzają go ukraść, nie zwrócą, są OSZUSTWAMI, nie wysyłają pieniędzy. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni nie wkładaj pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • cesar juarez odpowiedź

   Cześć Jessica, są 100% oszustami, na pewno powiedzą Ci to, co powiedzieli nam wszystkim, którzy nas oszukali, „nie pożałujesz, zobaczysz”, jeśli nie chcesz inwestować na giełdzie , za posiadanie pieniędzy zapłacimy Ci miesięczną ratę lub procent, wymyślą, że z inwestycją, którą zamierzasz zrobić, wygenerujesz świetny biznes, ale powiedzą Ci o działaniach takich jak google, netflix, toyota, Facebook itp., aby zainwestować w biznes, prawdopodobnie otworzą platformę, na której sprawią, że uwierzysz, że zdeponowane pieniądze idą w górę. ale nigdy nie pokażą Ci swoich twarzy, ponieważ są podłymi oszustami, którzy chowają się za aplikacją Skype, a jeśli w dowolnym momencie będziesz chciał wypłacić zyski, powiedzą Ci, że musisz zapłacić podatki od całkowitej wypłaty do USA i Twój kraj pochodzenia, ale NIGDY NIE WYŚLĄ PIENIĘDZY Z TWOJEJ INWESTYCJI, PONIEWAŻ SĄ PO PROSTU OSZUSTWAMI, uważaj na to, będą przekazywać Cię od jednego doradcy do drugiego, aby wywierać na Ciebie presję, abyś kontynuował wpłacanie pieniędzy, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ, po co wysyłać pieniądze komuś, kogo nie znasz? gorzej niż kraj, w którym NIE MIESZKASZ, Twoje pieniądze są Twoim bogactwem, dbaj o nie, a jeśli zdecydujesz się zainwestować w biznes NIGDY NIE INWESTUJ W COŚ, CZEGO NIE WIESZ, JAK JEST OBSŁUGI, EXPERIA MARKETS jest taka sama jak JC CAPITAL MARKETS LTD, SCAMMERS, nie podawaj ani numeru karty, ani dowodu osobistego, ani daty ważności, ani niczego w tym rodzaju, są to oszuści, mówimy ci z nas, którzy już przeszli gorzkie doświadczenie wysyłania naszych pieniądze i oszukany, pozdrawiam

 13. Iwan Prieto odpowiedź

  Dobry wieczór, czy Gerson Villegas kontaktuje się ze mną z Wielkiej Brytanii, aby wpłacić mu 400 dolarów na inwestycje w kryptografów, którzy mi doradzają?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ivan, to OSZUST, nie wysyłaj pieniędzy. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni nie wkładaj pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 14. fiorella gil mantilla odpowiedź

  Dobranoc mieli rację, oszukali mnie tych cholernych, ale musimy się zjednoczyć, aby je zatopić, pomóż mi, kto może zobaczyć, skąd dzwonią, aby je zlokalizować i zgłosić. Namierzyłem połączenie i opuszcza New York Bronw Street, ale jestem nie jestem pewien, napisz do mnie na FORUM, abym zrobił całą donosę i uwięził tych zrodzonych ze zła

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Fiorella, numery pochodzą z VOIP i mogą być w dowolnym kraju, co nie oznacza, że ​​jest to Twoja prawdziwa lokalizacja, podatek to sztuczka, aby ukraść więcej pieniędzy, są OSZUSTWEM, spróbuj odzyskać swoje pieniądze. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni to robią nie wkładaj pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Ekwador oszukał odpowiedź

    Skontaktowali się ze mną w tej sprawie # 1929-230-1181, ale nie wiem, jak to działa, ale może również pojawić się jako lokalny # z twojego kraju, w moim przypadku jestem z Ekwadoru, rzekomy Jade Ramos skontaktował się ze mną bardzo uważny i wszystko nalegało na mnie przez cały tydzień. Umieją oszukiwać, no nie wiem czy zorientował się, że nie, mógłby dostać ode mnie więcej pieniędzy, ale po tym, jak przelał 1 $, nie odezwał się ponownie, oczywiście najpierw rozmawiał ze mną o doradcy finansowym, on zmusił mnie do aktywacji konta na rynku Xperia, dokonałem płatności na rzecz JC Capital LTD za pomocą mojej karty kredytowej. Chociaż znają banki wszystkich krajów. Nawiasem mówiąc, dziewczyna miała kolumbijski akcent. Poza tym otworzyłem konto MT300, poprosili mnie o przesłanie zeskanowanego identyfikatora, podpisanej umowy, potwierdzenia opłacenia karty, vouchera, NIE INWESTUJ W XPERIA MARKETS LUB JC CAPITAL LTD SĄ OSZUSTW. Nigdy ci nie odpowiadają

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Scammed, to OSZUSTWO, spróbuj odzyskać swoje pieniądze. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni to robią nie wkładają pieniędzy na rynek, tylko sprawiają, że wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

  • Viviana Rios odpowiedź

   Witaj Fiorela, ważne byłoby, aby powiedzieć, w jaki sposób się z tobą skontaktowali, nazwiska doradców i ich sposób działania na oszustwa, oferty składane przez oszustów z rynków experia, myślę, że pomogłoby to innym zapobiec oszustwom i podstępowi, z którym zazwyczaj działają i zastraszają. Oszuści Experia Markets są tacy sami jak JC Capital Markets, wkrótce spadnie na nich sprawiedliwość.

   • Ekwador oszukał odpowiedź

    Przekazują to # 1929-230-1181
    Jeśli do ciebie zadzwonią, nie dawaj im możliwości mówienia, ponieważ otaczają cię kłamstwami. Pewna Jade Ramos zadzwoniła do mnie z kolumbijskim akcentem, bardzo uprzejma, pomocna, uważna. W ciągu 1 tygodnia przekonał mnie do inwestowania, dokonałem wpłaty w JC Capital LTD 26 kwietnia 300 $. Następnie wyślą Ci wiadomości na mail, że musisz wysłać kopię dowodu osobistego, podpisaną umowę. Ciężko przez to przejść. Bardzo się wstydzę z rodziną.

  • Marisol Denia Solano odpowiedź

   Jeśli to prawda, zrobili mi to samo. Niejaki Martin Ocampo zadzwonił do nas z Experia Markets do Boliwii, zdradzili mojego chłopaka za dużo pieniędzy i nie wiemy co robić, jesteśmy zdesperowani. Jeśli ktoś chce się dołączyć, żeby coś zrobić.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Marisol, wszystko, co wysłałeś, zostanie skradzione, a to, co wyślesz za dużo, również zostanie skradzione. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni nie wkładaj pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

    • Oszustwo rynków experia odpowiedź

     Oszukali mnie w ten sam sposób, zostałem wezwany natarczywie po tym, jak ten rzekomy doradca powiedział mi, że powinienem zainwestować więcej, jeśli chcę osiągnąć zysk, powiedziałem im, że nie mogę, a oni bardzo nalegają na to, co kazałem im wycofać moją inwestycję, a teraz przychodzą mi powiedzieć, że nie mogę się wycofać lub że muszę poczekać trzy miesiące, jeśli chcę wypłacić pieniądze, chcę je odzyskać tak, jak to robię

     • Polecani brokerzy

      Witaj Scammed, dzięki za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu to pokazują, a na końcu mówią ci, że je zgubiłeś, i zatrzymują je.

      Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

  • Joseph odpowiedź

   Witam Fiorella, jestem również zainteresowany złożeniem reklamacji i żądaniem zwrotu pieniędzy i zrekompensowania nam szkód, wyraźne oszustwo. Napisz na FORUM. Mój przyjaciel i ja zostaliśmy oszukani na Experia Markets

 15. Sergio Alexander Humpire Flores odpowiedź

  Witam, zainwestowałem też swoje pieniądze w Experiamarkets, skontaktowała się ze mną dziewczyna, Fernanda Duarte, powiedziała mi wszystko świetnie i złożyła depozyt i dała mi doradcę o imieniu Martin Ocampos, zaproponował mi zainwestowanie w Teslę i nie miał kwoty pieniądze w tamtym czasie, potem przestał ze mną rozmawiać i zadzwonił do mnie pewien Pablo Anderson i powiedział, żebym zainwestował w Pfizera i zaakceptował, a potem inny Pablo zadzwonił do mnie, mówiąc, że Pablo Anderson popełnił błąd i został zwolniony i że to będzie mój doradca, wygenerował na moim koncie sumę 5000 dolarów i kiedy dokonałem wypłaty wysłał mi formularz wypłaty 3000 dolarów i powiedział mi, że muszę zapłacić podatek jego kraju w wysokości 560 dolarów i pewnie go zapłaciłem, potem powiedział mi, że muszę zapłacić podatek w wysokości 18% mojego kraju i też zapłaciłem ... Potem zadzwonił do mnie niejaki Jaime Vega Santana i powiedział mi, że pan Pablo pomylił się z wieloma kontami i że polecił mam zapłacić polisę i że zrobię kaucję w wysokości 250 dolarów więcej i zapłacę .. Wtedy przysłał mi Jaime Vega Santana Dostałem kupon i następnego dnia zablokowałem kontakty i nic o tym nie wiedziałem ... Poszedłem do doradcy i powiedział mi, że moje pieniądze są w moim kraju itp. ... Ale już im nie wierzę. .. Wiem tylko, że powinienem był wcześniej poinformować się, aby zapłacić tyle. Źle się czuję, bo zainwestowałem pieniądze w liceum tam, gdzie się uczę, a teraz jestem winien…. Pomóż mi, chcę tylko odzyskać zainwestowane pieniądze, a nie zyski, które mogę dać ci zrzuty ekranu ze wszystkimi informacjami. Pomóż mi proszę, nie wiem co robić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sergio, oni zmyślają, podatek to sztuczka, aby ukraść więcej pieniędzy, są OSZUSTWAMI, spróbuj odzyskać swoje pieniądze. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni to robią nie wkładaj pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • JANELLY odpowiedź

   Witam Sergio i wszystkich tych, którzy myślą, aby zainwestować w tę oszukańczą firmę Experia Markets, to, co mówimy, nie jest kłamstwem, przeżyliśmy najbardziej udręczone chwile, kiedy wysyłamy pieniądze tym nieznajomym, plagom naszego społeczeństwa, które nigdy nie pokazują swoich twarze na Skype, Że pewien Jaime Vega z kobiecym głosem nabiera pewności siebie, każą ćwiczyć na MT4 w demie, ale nigdy nie pozwolą Ci wypłacić pieniędzy, które później zainwestujesz, ponieważ rozpraszają Cię szczepionką FITZER lub JHONSON I JHONSON lub BITCOIN też wyjaśniają, jak kupować i sprzedawać, ale to jest część oszustwa, ZARABIAJ SWOJE ZAUFANIE, abyś po jego zdobyciu uwierzył, że jeśli zamierzasz zainwestować swoje pieniądze, zarabiając tysiące dolarów. bardzo dobrze znają banki w każdym kraju, ponieważ tam otrzymują depozyty, które robimy, ale możesz oszczędzić sobie udręki, NIE INWESTUJĄC Z NAMI, PONIEWAŻ SĄ TAJNI OSZUSTWO, OSZUST OD STOPY DO GŁÓW, mocny dowód ich oszustwa , jest to, że łatwo jest przelać, ale trudno im wpłacić, ponieważ pieniądze są tylko dla nich, naciskają na ciebie, abyś wpłacił coraz więcej, ale w końcu tego nie zrobią.

  • Noah Alberto Aparicio Dziewczyny odpowiedź

   Jeśli jest to firma nieregulowana, co świadczy o mniejszej wiarygodności, w ramach jej analizy i aby wiedzieć, jaki rodzaj firmy jest regulowany, abym mógł inwestować i mieć pewność, że nie zostanie oszukany, znajdzie się taka, która będzie mogła wspomnieć?

  • Marisol Denia Solano odpowiedź

   Zrobili nam dokładnie to samo. Zapłacili podatki, ubezpieczenie i teraz proszą o kolejny podatek, różnica jest taka, że ​​to było dużo pieniędzy, bo spotkali kogoś, kto nie zna się na finansach i miał silną potrzebę. Jestem z Boliwii, jeśli ktoś miał ten sam problem, możemy połączyć siły.

   • Marco ticlayauri Chavarria odpowiedź

    Niejaki Martín Campos i Marcos Torres są plagą, musimy ich strzec

 16. Mike odpowiedź

  Witam, jestem w tym nowy, właściwie zupełnie nie znam tematu. Moim pomysłem jest wejście na kurs i poznanie koncepcji, gdzie i jak inwestować. Otrzymałem telefony (929-230-1181) i e-maile ([email chroniony]), od Experia Markets, aby rozpocząć inwestowanie. Ale nie chcę wchodzić w rzeczy, o których nie mam pojęcia, jak działają.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mike, dzięki za pisanie, ale jeśli chcesz nauczyć się prowadzić webinarium z poważnym brokerem, a nie z tymi oszustami, poszukaj na przykład jednego z Plus500 lub innego brokera, który ma dobre regulacje europejskie lub amerykańskie.

   Pozdrowienia.

   • Cristian Jordan odpowiedź

    Witam Marisol Denia Solano, ja też jestem z Boliwii i dałem się nabrać na oszustwa Andresa Salinasa.. z jakiej części Boliwii jesteś? Połączyć siły

 17. lody odpowiedź

  Witam, chciałbym wiedzieć, jak radzi sobie broker opcji iq, polecacie go?
  Rynki Experia to oszustwo. bądź bardzo ostrożny

 18. Laura odpowiedź

  Dzień dobry przyjaciele, również zostałem oszukany przez tego Marcosa Torresa

  nie inwestuj na rynkach experia, to oszustwo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Laura, spróbuj odzyskać swoje pieniądze, dzięki za komentowanie na Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw , operacje nie są prawdziwe. Nie wypuszczają pieniędzy na rynek, po prostu to pokazują, a na końcu mówią, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Olger odpowiedź

    Nazywam się pewna Ximena Guzmán na żywo: .cid.ea3a441a48729eaf
    I numer alarmowy złodzieja na żywo: .cid.f6cfa7bd6d4fc85 Marcos Torres.
    Wprowadzili mnie w czystą historię, że muszę dokonać większego depozytu i uzyskać większe zyski, na co się nie zgadzałem, potem oszust Marcos Torres dzwonił do mnie codziennie i wysyłał mi wiadomości na Skype, musiałem płacić podatek od zysków tak szybko, jak to możliwe, w przeciwnym razie moje pieniądze zostaną wypuszczone do stanu Nowy Jork. Na co zgodziłem się myśląc o uzyskaniu zysków. Kiedy już zapłaciłem podatek, nie odpowiedział mi ponownie, po czym wysłał mi wiadomość, że muszę anulować kolejny podatek w kraju.Oszukali mnie. Experia Markets i wszyscy na tej platformie to oszuści… nie inwestuj tam, stracisz pieniądze, które tak bardzo nas kosztują, większość z nas będzie szukać zysku i skończy w długach.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Olger, potrzebujemy kogoś, kto powie nam, gdzie się znajdują, ich rzeczywiste biura. Dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, oni to robią nie wkładaj pieniędzy na rynek, tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 19. Gabriel Muñoz odpowiedź

  Dzień dobry, ten broker dzwonił do mnie około 10 razy Alndia, żeby zainwestować 500 dolarów, że dali mi doradcę finansowego, że mogą zarządzać moim kontem i takie rzeczy ,,, uwierz mi, że byłem zainteresowany, prawie upadłem i po prostu zacząłem szukać komentarzy sam Niespodzianka to oszuści, dziękuję, uratowali mnie pod koniec miesiąca, zgodzili się do mnie zadzwonić ze wszystkim, co tam przeczytałem, po prostu mówię nie

 20. Antonio Reyesa odpowiedź

  Witam dobry wieczór. Jestem Antonio 29 marca, zarejestrowałem się na rynkach experia, wpłacając 250 usd, w których doradzał mi Santiago DelVecchio, mówiąc, że doradca skontaktuje się ze mną w sprawie szkolenia z inwestycji na giełdzie, do tej pory nie miałem odpowiedzi, możliwe Wspomnij, że moja początkowa inwestycja wydaje się być w platformę Experi Markets, możesz mnie poinformować, co się dzieje lub jaka jest procedura uzyskania szkolenia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Antonio, spróbuj odzyskać swoje pieniądze, dzięki za komentowanie na Experia Markets (są to ci sami Oszuści z JC Capital Markets), ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą uzyskać jak najwięcej pieniędzy kłamstwa, operacje nie są prawdziwe Nie wypuszczają pieniędzy na rynek, po prostu się nimi chwalą iw końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Maria, spróbuj odzyskać swoje pieniądze, dziękuję za komentarze na Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą uzyskać jak najwięcej pieniędzy kłamstwa, operacje nie są prawdziwe Nie wypuszczają pieniędzy na rynek, po prostu się nimi chwalą iw końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Tanya odpowiedź

   Witam, skąd chcesz wiedzieć, jak cię oszukałem? Zainwestowałem, a on był moim doradcą, po tym, jak to zmienili, powiedzieli mi, że mogę wypłacić moje zyski, ale muszę zapłacić podobno 11% moich zysków, aby móc wypłacić to są 2 tys.zł i mam wątpliwości czy je zapłacę czy nie bo według mnie zarobiłem już 17 tys.zł co podobno mogę je wszystkie wypłacić tak długo jak zapłacę podatek waszego kraju

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Taniu, zmyślają, podatek to sztuczka, aby ukraść więcej pieniędzy, są OSZUSTWA, spróbuj odzyskać swoje pieniądze, dzięki za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker jest oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że ty przegrali i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 21. Liliana odpowiedź

  Zaraz dostanę pieniądze i zapłaciłem podatek, moim doradcą jest Marcos Torres, bardzo dobry człowiek, nie dyskredytujmy bez pewności. jestem fiorella

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Liliana lub Fiorella lub Experia Worker (czyli kim naprawdę jesteś). Jesteś tak głupi, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, co mówisz. Absurdem jest to, że za wypłatę pieniędzy ktoś musi zapłacić podatek. Sztuczka, którą wymyślają Experia Markets, polega na zapłaceniu podatku, aby ukraść więcej pieniędzy, a następnie, jeśli wpadniesz w pułapkę płacenia tego podatku, NAWET NIE PŁATĄ CI !!!

   Pozdrowienia.

 22. John odpowiedź

  Witam, próbowałem wejść na platformę experiamarkets.com do sekcji klienci i otrzymuję, że strona nie działa Chciałbym wiedzieć, czy ktoś inny związany z experia markets zdarzył się tak samo, wygląda na to, że zamknął stronę jako stało się z jc Capital Markets.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, bardzo możliwe, że znikną ze wszystkimi pieniędzmi, dzięki za komentowanie na Experia Markets (są tymi samymi OSZUSTAMI JC Capital Markets), ten broker to Oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą dostać jak najwięcej pieniędzy z kłamstwami. Operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu to pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Andrea odpowiedź

    WITAM, JESTEM ANDREA, CHCĘ WIEDZIEĆ, CZY KTOŚ, KTÓRZY ZAINWESTOWAŁ W TĘ FIRMĘ, ZAPŁACIŁ PODATK O KTÓRY ŻĄDA WYPŁATY, A PO ZAPŁACIU POWIEDZIAŁ IM, BO MAM NAZWĘ MONICA ROBLES I JEDNA JAK MUSZĘ WPŁAĆ PRZELEW MOICH ŚRODKÓW NA MOJE KONTO BANKOWE MAKSYMALNIE W 3 DNI, INACZEJ WSZYSTKIE MOJE ŚRODKI, KTÓRE POSIADAM W TEJ FIRMIE ZOSTANĄ UTRACONE, NIE WIEM CZY ZROBIŁBYM TO DZIĘKUJĘ ZA POMOC

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Andrea, spróbuj odzyskać swoje pieniądze, dziękuję za komentarze na Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą uzyskać jak najwięcej pieniędzy kłamstwa, operacje nie są prawdziwe Nie wypuszczają pieniędzy na rynek, po prostu się nimi chwalą iw końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

  • Tanya odpowiedź

   client.experiamarkets .com / en / login Zostawiam Ci link do strony Nie mam problemu z wejściem, ale dostęp do strony w języku angielskim Ja też zainwestowałem i mogę się wycofać, ale martwię się, bo proszą mnie o zapłatę i podatek od moich zarobków Czyli 2 tysiące dolarów, żeby mogli uwolnić moje pieniądze i tym samym móc wypłacić Mam dylemat.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Taniu, podatek to sztuczka, aby ukraść więcej pieniędzy, są OSZUSTWA, spróbuj odzyskać swoje pieniądze, dzięki za komentowanie Experia Markets (są to te same Oszuści JC Capital Markets), ten broker to OSZUSTWO, nie wyślij im pieniądze Chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że stracone, a oni go zachowują. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 23. Fiorella odpowiedź

  Ci cholerni ludzie oszukali mnie pewnego Jade Ramos udając dobrych ludzi i wpadłem w ich pułapkę, moim tak zwanym doradcą jest niejaki Marcos Torres i teraz proszą mnie o 560 dolarów na wypłatę moich rzekomo zarobionych pieniędzy, to wywołało łzy bo im zaufałem, bardzo mnie skrzywdzili, skończyły mi się oszczędności i jestem strasznie przygnębiony, nie daj się nabrać na tych oszustów

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj fiorella, bardzo możliwe, że znikną ze wszystkimi pieniędzmi, dzięki za komentowanie na Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą dostać jak jak najwięcej pieniędzy z kłamstwami. Operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu to pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 24. RODRIGO odpowiedź

  WITAJCIE, POTRZEBUJĘ TWOJEJ POMOCY, CHCĘ WIEDZIEĆ, CZY KTOŚ, KTÓRZY ZAINWESTOWAŁ W TĘ FIRMĘ, ZAPŁACIŁ PODATK O KTÓRY ŻĄDA WYPŁATY, A PO WYPŁACENIU POWIEDZIAŁ, BO MAM NAZWĘ MONICA ROBLES I PROSZĘ ŻEBY UPŁACIĆ MONICA ROBLES UPRZEKAŁA MI, ŻE PRZELEWAM MOJE ŚRODKI NA KONTO MAKSYMALNIE 3 DNI, INACZEJ WSZYSTKIE MOJE ŚRODKI, KTÓRE MAM W TEJ FIRMIE STRACIŁBYM, NIE WIEM, CZY ZROBIŁBYM TWOJE PROSIMY O POMOC

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj RODRIGO, jest to część oszustwa, tak, wiele osób zapłaciło i NIC też nie zwróciło, postaraj się jak najszybciej wycofać płatność i nie wysyłaj im więcej pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie InvestMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, ten broker jest ściśle powiązany z 24option, innym brokerem o złej reputacji, który oszukał setki ludzi.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/investmarkets-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Jeśli chcesz zobaczyć bardziej niezawodne opcje, spójrz na ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 25. M odpowiedź

  Proszę, pomóż mi odzyskać pieniądze od tego brokera "experiamarkets", zapewnię wszystko, czego potrzebujesz, ale pomóż mi proszę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj M, dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe Pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu to pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 26. Renzo odpowiedź

  Witam, również zostałem oszukany przez Monikę Robles, nie wierz w to, co mówi, ona tylko chce, abyś dawał im pieniądze i dalej dawał im pieniądze, proszę nie wierz w ich oszukiwanie. Z drugiej strony piszę na twoją stronę, aby pomóc mi odzyskać utracone pieniądze, a oni mi nie odpowiadają, proszę o pomoc, aby móc odzyskać część moich pieniędzy, proszę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Renzo, dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu sprawiają, że to wygląda, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 27. Juan Mantari odpowiedź

  Nie wierz w to, co jest wskazane, że firma oszustwa nie jest regulowana i nie podaje wszystkich poprawnych informacji, ponieważ jak tylko zapłacisz, otrzymasz każdy koszt za każdą operację i zwiększysz dochód pieniędzy, nie radzę ci wierzyć w te firm

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dzięki za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu sprawiają, że to wygląda, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 28. José Carlos odpowiedź

  złodziej stephan martinez

  Chcę moje pieniądze!

  nie ufaj tym postaciom, są złodziejami !! oszuści !! 👮👮👮 Wszyscy powinni być uwięzieni za kratkami 🚨🚨🚨

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, dziękuję za komentarz na temat Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu sprawiają, że to wygląda, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 29. teresa odpowiedź

  Zostałem oszukany, że wysłali mi tyle informacji, że myślałem, że mnie ukradli, a potem kazali mi inwestować więcej i więcej Powiedziałem im, że nigdy więcej złodziei, szczurów, daję im pieniądze, które straciłem, mam nadzieję, że im to pomoże i nie ufają te wybuchy złodziei

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Tereso, nie dawaj im swoich pieniędzy, to twoje. Dzięki za pytanie o Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieścić pieniądze na rynku, oni tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 30. Alejandra odpowiedź

  Cześć! Ja też zostałem oszukany przez tych panów, otworzyłem konto realne w MT4 i jakby to były operacje, które mi tam powiedzieli, ale i tak proszą mnie o zapłacenie podatku za wypłatę pieniędzy
  Czy istnieje możliwość odzyskania mojej inwestycji?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alejandra, podatek to też kłamstwo, w końcu zawsze wszystko tracisz. Dzięki za pytanie o Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieścić pieniądze na rynku, oni tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 31. Cesar Gonzalez odpowiedź

  Witam, dobry wieczór, nazywam się Cesar Gonzalez, mam u niego konto. Przydarza mi się to samo, co przydarzyło się innym ludziom, teraz chcę wypłacić pieniądze, a oni mówią mi, że muszę zapłacić podatek, aby wywieźć pieniądze z Nowego Jorku. Melissa Rodrigues otworzyła moje konto, a moim doradcą był Step an Martinez, który zmusił mnie do zamknięcia konta, więc zadzwoniłem do niego, aby zgłosić. Potem zadzwoniła do mnie dziewczyna o imieniu Mónica Robles i zapytała, jakie kroki powiedziała mi, że ćwiczyła konto i kazała mi wpłacić 250 dolarów, a teraz, gdy chcę wypłacić 13000 dolarów, mówi mi, że muszę wpłacić 1625 dolarów podatku. mówi mi dzisiaj, dlaczego z nią jest w kontakcie. Co radzisz mi zrobić? Dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj César, podatek to też kłamstwo, w końcu zawsze wszystko tracisz. Dzięki za pytanie o Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieścić pieniądze na rynku, oni tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 32. Alfred odpowiedź

  Witam, kontaktuje się ze mną Esteban Marroquin z tej firmy, przekazał mi informacje takie jak rodzaj menbrezji i powiedział mi, że sam mogę zarządzać moją inwestycją i że przez 6 miesięcy doradca z meta4 nauczy mnie o handlu i że on dałby mi podwójną inwestycję jako prezent startowy, ale ponieważ nie było to jasne z wypłatą i wpłatą, nie można teraz wyjaśnić, myślałem, że jest podobny do etoro, rozumiem, ponieważ dzięki za wszystkie informacje prawie upadłem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alfredo, cieszymy się, że pomogliśmy, uratowałeś się przed bardzo złymi doświadczeniami,

   Pozdrowienia.

 33. cesar juarez odpowiedź

  Witam, jestem Cesar i zostałem oszukany przez tego Brokera, z upartą kobietą o imieniu FERNANDA DUARTE, nakłania cię do wpłaty minimalnej opłaty w wysokości 250 dolarów, jeśli nie masz 350 dolarów, po wejściu mówią, że daje bonus powitalny, automatycznie podwajający depozyt, doradca JAIME VEGA o kobiecym głosie zapewnia, że ​​jego obowiązkiem jest sprawić, abyś zarabiał pieniądze, na platformie sprawiają, że wierzysz, że twoje pieniądze rosną jak piana, ale czyli tylko na ekranie i nigdy w praktyce nie pozwalają mu się wycofać, po czym tydzień później powiedzieli mi, że inwestują w teslę, liczba tych oszustów to 19292141189, które twierdzą, że są z nowojorskiej giełdy, nigdy nie pokazywali swojej twarzy na skype, ukrywają swoją prawdziwą Maskę za ekranem, na miejscu rozmów skontaktował się ze mną człowiek nazwiskiem Martin Ocampo, przekonując mnie do zainwestowania większej ilości pieniędzy, gdy później poprosiłem o wypłatę zarobków, stawiali przeszkody na mnie, mówiąc, że muszę wpłacić 11% podatku Jedziesz do Stanów Zjednoczonych, on razem z oszustką Melissą Rodriguez, nie pozwalają na wypłatę, dzięki Bogu czytałem komentarze innych oszukanych ludzi, którzy stracili dużo pieniędzy płacąc rzekome podatki, wtedy powiedziałem im, jeśli to to prawda, że ​​jest pewna suma pieniędzy... dlaczego nie odliczą od 6 dolarów, a resztę odeślą? Powiedział mi, że nie jest to polityka firmy EXPERIA MARKETS, więc łatwo było zinterpretować, że było to dobrze uzbrojone oszustwo, było oczywiste, że próbowali mnie zastraszyć do dokonania większych płatności, ale ja odrzuciłem ich wprost, ci złodzieje z Experia Markets Są tacy sami jak JC CAPITAL MARKETS, mogłem to zweryfikować w depozycie, który zrobiłem przez bank, i mogłem poszukać obfitych informacji, by w końcu rozpoznać, że to jacyś podli oszuści którzy chcą tylko zdeponować pieniądze, ale tracisz je, gdy masz do czynienia z nieznajomymi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Cesar, dzięki za pytanie o Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu sprawiają, że to wygląda, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 34. Wilmer odpowiedź

  Dobry wieczór chłopcze, rozmawiam o targach experia Jest młoda kobieta, która udaje Natalię, myślę, że jest z obsługi klienta, ale nęka mnie, dzwoniąc i pisząc do mnie na WhatsApp o tym, kiedy dokonam inwestycji. Na początku powiedział mi o depozycie w wysokości 500 $, kiedy powiedziałem mu, że nie mam takiej kwoty, którą inni operatorzy handlowi mogliby dokonać wpłaty w wysokości 250 $, została ona obniżona do tej kwoty, która dała mi premię w wysokości 250 $ do handlu. myślę, że chce mnie oszukać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Wilmer, dzięki za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu to pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 35. Santiago odpowiedź

  Najgorsza rzecz do zainwestowania w tego brokera, oszukali mnie, żebym zainwestował 2500$, wygenerował 1800$ a do wypłaty stawiają wiele przeszkód, trzeba płacić podatki, żeby wypłacić pieniądze i w końcu nic.
  Piszą do Ciebie codziennie, dzwonią do Ciebie i nalegają, abyś zainwestował więcej.
  Nie inwestuj tutaj, już straciłem pieniądze, a teraz staram się je odzyskać. (kiedyś będą musieli zapłacić za wszystkie szkody, które wyrządzają ludziom)

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Santiago, dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe Pieniądze nie są. Wprowadzają je na rynek, po prostu sprawiają, że to wygląda, a na koniec mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 36. Carlos odpowiedź

  Wszystko, co mówią, jest kłamstwem, manipulują informacjami, u mnie szło bardzo dobrze i nie rozumiem powodu roszczenia innych lub czy są to prawdziwe konta lub czy ta strona pochodzi od regulatora

  - WYKRYTO FAŁSZYWY KOMENTARZ, NAPISANY PRZEZ PRACOWNIKA LUB WŁAŚCICIELA BROKERA -

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, WIEMY, ŻE KŁAMASZ, ale nadal dziękujemy za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw , operacje nie są prawdziwe. Nie wypuszczają pieniędzy na rynek, po prostu to pokazują, a na końcu mówią, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 37. Esteban odpowiedź

  Experia Brokers Ltd
  Numer referencyjny: 821589
  Witam dobrze, chodzi o to, że poprosiłem ich o FCA i przekazali mi, że mówią, że są regulowane i wysłali je do mnie, wejdź na stronę FCA, a jeśli wyjdą, polecają mi inwestować więcej lub nie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Esteban, Experia Brokerzy Ltd jest z Wielkiej Brytanii i jest regulowana, ale jest firmą ubezpieczeniową, ale Experia rynki To jest tak zwane KLON, to firma stworzona w celu podszywania się pod drugiego i tym samym oszukiwania inwestorów, to jest jak kopie tanich torebek, które ludzie bez papierów sprzedają ci na kocu na ulicy, wyglądają jak prawdziwe torby, ale nie są takie same. przepraszam za twoją sytuację, ale dziękuję za komentowanie Experia Markets (są to te same JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje są nieprawdziwe Nie wypuszczają pieniędzy na rynek, po prostu je pokazują, a na koniec mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 38. Ube. odpowiedź

  Dzień dobry przyłączam się również do roszczeń przeciwko tym oszustom, czytając ich komentarze, moje doświadczenia z doświadczeniem były bardzo podobne. Jestem bardzo zdenerwowany, ponieważ nie mogę wypłacić pieniędzy. Tobie to uniemożliwiają.

  Dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami, uratowały mnie od dawania więcej pieniędzy, otworzyły mi oczy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ube, przepraszamy za twoją sytuację, ale dziękujemy za komentowanie na Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą uzyskać jak najwięcej pieniędzy kłamstwa, operacje nie są prawdziwe, nie wypuszczają pieniędzy na rynek, po prostu to pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 39. Katarzyna Garcia odpowiedź

  Zła obsługa, mój nieustraszony analityk nie pomaga mi w nauce.
  Przed dokonaniem kolejnej inwestycji poprosiłem o wypłatę 150 $, aby się upewnić, ale jej nie otrzymałem.
  Przestań inwestować w te szczury i sępy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Katherine, przepraszamy za twoją sytuację, ale dziękujemy za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą uzyskać jak najwięcej pieniędzy kłamstwa, operacje nie są prawdziwe, nie wypuszczają pieniędzy na rynek, po prostu to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 40. Ligia Moreno odpowiedź

  Witam, dzień dobry, wszedłem na konto zarządzane od ponad miesiąca, poprosiłem o wypłatę i już ją otrzymałem. Szkoda, że ​​słyszę komentarze, z mojej strony moje doświadczenie jest dobre, a przede wszystkim dlatego, że zawsze mam radę.
  Najważniejsze, że się uczę.
  — WYKRYTO FAŁSZYWY KOMENTARZ, ZŁOŻONY PRZEZ PRACOWNIKA BROKERA —

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ligia, WIEMY, ŻE KŁAmiesz, ale dziękujemy za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe. Nie wypuszczają pieniędzy na rynek, po prostu to pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś, i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 41. Jhefferson odpowiedź

  Ci oszuści są tymi samymi, co JC Capital Markets, którzy zmienili swoją nazwę. Niestety straciłem pieniądze z JC, a teraz dzwonią do mnie, mówiąc, że są kolejnym borkerem i że JC zniknął i nabyli portfel klientów. To ci sami oszuści. Nie wchodź !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jhefferson, dzięki za zapytanie o informacje na temat Experia Markets, ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wkładają pieniędzy do rynku, po prostu to widzą, a na koniec mówią ci, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 42. Nelson Enrique Palma Viana odpowiedź

  Witam, skontaktowano się ze mną, aby dokonać wpłaty na konto zarządzane, czy są one wiarygodne? potrzebuję pomocy mam rozmowy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nelson, dzięki za pytanie o informacje na temat Experia Markets, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wkładają pieniędzy do rynku, po prostu to robią i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 43. Nelson Enrique Palma Viana odpowiedź

  Witam, skontaktowano się ze mną, aby dokonać wpłaty, aby uczynić to konto zarządzanym

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nelson, dzięki za pytanie o informacje na temat Experia Markets, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wkładają pieniędzy do rynku, po prostu to robią i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 44. Paula odpowiedź

  targi Experii? raczej doświadczenie oszustwa

  Nieregulowany broker, a przede wszystkim SCAMMER

  wszystko, co wpłacisz, nie zobaczysz ponownie w swoim pieprzonym życiu

  powodzenia

 45. Horacio Cardona odpowiedź

  Kiedy z tobą rozmawiają, obiecują szybkie i tanie wypłaty, ale kiedy chcesz się wypłacić, zaczynają kręcić się tysiąc razy lub prawie nie odpowiadają.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Horacio, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w uzyskaniu informacji o Experia Markets, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc inne osoby inwestujące w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Fiorella odpowiedź

    W poniedziałek skomentowałem, że pewien jadeit i mój doradca Marcos Torres oszukali mnie, mój doradca zadzwonił do mnie bardzo uprzejmie, a system inwestycyjny był dla mnie jasny, mam zamiar wypłacić pieniądze i ponownie zainwestować tutaj, na rynkach experia, nie wiesz, co może się stać, jeśli nie zaryzykujesz, mój doradca bardzo mi pomaga, dziękuję i przepraszam.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Fiorella, z pewnością ci oszuści kazali ci pisać dobrze mówiąc, aby odzyskać pieniądze, nie daj się zmanipulować, to złodzieje. Dzięki za komentowanie Experia Markets (są to ci sami JC Capital Markets SCAMMERS), ten broker to oszust, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieścić pieniądze na rynku, oni tylko je pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/experia-markets-comentarios/
     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

    • YEREMI odpowiedź

     Witam FIORELA mam tego samego doradcę MARCO TORRES do dziś nie deponuje moich zarobków zrozumiałem że jestem oszukany rozmawiam z nim ponad 4 miesiące ale jak na razie mówi mi tylko że system ma problemy ale oni Zadzwoń tylko poproś o więcej pieniędzy, powiedz mi, jak zdecydujesz się zainwestować więcej, gdy zobaczysz, że prowadzą tego typu działalność.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *