W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Exness. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Exness oraz wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWexnesstechnologies.com
🏠 spółkaNie wymienione
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaExness
📌 Adres1, Siafi Street, Porto Bello, Office 401, Limassol, Cypr – Emancipation Boulevard Dominico F. „Don” Martina 31 – 9A CT House, 2nd Floor Providence, Mahe – Central Office Park, 257 Jean Avenue, Unit 4
Johannesburg

⚠️ Witryna Exness nie wymienia nazwy prawnej firmy, do której należy, a opublikowane adresy nie odpowiadają żadnej firmie finansowej. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Exness, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 2 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Standard$0

Informacje w sieci

witryna exness 1

Exness dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, kalkulatora aktywów, osobistych doświadczeń, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ocena końcowa Exness ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Exness.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Exnessie:

dataAktualizacja wiadomości
-Brak wiadomości w tej chwili

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Exnessie? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Exness.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Exness

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Exness

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Exness?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Exness to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Exness to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Exness jest niezawodny?

Nie. Exness nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Exness?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Exness?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «Czy Exness to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Albert odpowiedź

  oszust. Z tej firmy. Nigdy nie będziesz w stanie uzyskać ani wypłacić zainwestowanych tam środków. Zawsze sprzeciw wobec odstąpienia. Grzywny nie podlegają odliczeniu od salda konta. Zawsze wysyła cię, abyś sfinansował te kary nowymi pieniędzmi. Nawet o niczym tu nie myśl. Oszuści w białych kołnierzykach.
  @emily_diestrio_ly
  Konto telegramowe.
  Z siedzibą w Paryżu.
  Zarządzaj kontem EXENGLOBAL lub Exnesstechnologies.com. Z serwerem EXNESS Technologies Ltd.
  Instagram: https://instagram.com/emily_diestrio_ly? igshid=YmMyMTA2M2Y=

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Albert, dzięki za komentarz na temat Exness. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. PEDRO odpowiedź

  Jest tam ktoś!! Że możesz formalnie potępić tę SCAMMY Company I JEJ ZŁODZIEJE W BIAŁYCH KOŁNIERZACH. WŚRÓD NICH OSOBA AZJATYCKA (KOBIETA) Niebezpieczna ze względu na manipulację. KTO WSPÓŁPRACUJE Z TĄ FIRMĄ EXENGLOBAL I/LUB EXNESSTECHNOLOGIES. KTO SYMULUJE EXENESS. TWOIM SERWEREM OPERACYJNYM JEST EXNESS TECHNOLOGIES LTD. OGROMNI OSZUSTWA. STRUKTURA OPERACYJNA JEST DOBRZE ZMONTOWANA. Z ZEWNĘTRZNYM DORADCĄ Z AZJI. BIORĄC POD UWAGĘ SŁODKIE ŻYCIE W EUROPIE POCHODZENIA AZJATYCKIEGO I KANADY VANCOUVER. ZOSTAWIAM CI TE WSKAZÓWKI. ABY NIE DAĆ SIĘ ZASKOCZYĆ I Oszukać. „WSPANIAŁA MAFIA”. Proszą o DOKONYWANIE przelewów do powiązanych z nimi firm lub przyjaciół, aby wysłać ODPOWIEDNI USDT. JAKO DEPOZYT ​​NA RZECZ EXENGLOBAL LUB EXENESSTECHOLOGIES. UWAŻAJ. I robią to, ale fałszywie. WYSOKIEGO KALIBRU TYCH OSZUSTÓW.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj PEDRO, każda ofiara powinna złożyć skargę na policję i dodać skargi w różnych krajach, aby zostały znalezione i skończyły się w sądzie. SĄ OSZUSTAMI, WSZYSTKO JEST FIKCYJNE, OKRADAJĄ TYLKO LUDZI, KTÓRZY WPADAJĄ DO ICH SIECI, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z Wexness Banc. Ten broker SCAMS INWESTORZY y nie zwraca pieniędzyPo prostu go zatrzymuje, kradnie go nieostrożnym, których oszukują. Jeśli zapłacisz, nic nie zwrócą, jest to część tego samego oszustwa.

   POZYTYWNE OPINIE NIE SĄ PRAWDZIWE, ZOSTAJĄ WYSTAWIANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY SPRÓBOWAĆ POCZYNĄ SWÓJ BRUDNY WIZERUNEK SCAMMER BROKER.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Francisco odpowiedź

  Broker oszustów. Masz osobę z zewnątrz. Co się z tobą kontaktuje I zaprasza do operacji. I sprawia, że ​​zarabiasz pieniądze (fikcyjna). Z wpłaconymi prawdziwymi pieniędzmi. Ta osoba. Pochodzenia azjatyckiego. Zarobił dużo pieniędzy, oszukując użytkowników tej platformy. I nigdy nie będziesz mógł wypłacić swoich pieniędzy. To platforma lustrzana. I myślisz, że to firma Exeness. I tak nie jest. Używają tych samych logo i parametrów. Nakładają grzywny, certyfikaty, podatki i wszelkie sankcje o bardzo wysokim procencie, który waha się od 20% do minimum 8%. W różnych sytuacjach. (EXENGLOBAL .COM LUB EXNESSTECHONOLOGIES .COM). Musisz także dokonać przelewu z dziewiczymi pieniędzmi (Nowe). Nie z saldem dodatnim. (Nigdy). I nigdy nie będziesz mógł wypłacić swoich środków. Jeśli zainwestujesz 100 tys. Więcej zysków, tam pozostaną. Wszystkie transfery są RĘCZNE. NIC AUTOMATYCZNEGO. ZAWSZE Z (OBSŁUGA KLIENTA). I CO NAJMNIEJ RAZ W MIESIĄCU TWOJE KONTO ZNIKA. A TY KOMUNIKUJESZ SIĘ Z NIMI, A ONI WYŚLAJĄ CI LINK. KTÓRY OCZYWIŚCIE NIE JEST MT5, ale kontem lustrzanym. A aplikacja znika. (Oryginał). Z twojego systemu telefonii komórkowej. To bandyci o dużej mocy. To tłum. bardzo niebezpieczne

  UWAGA: https://www. exnesstechnologies .com, dodatkowo w tym LINKU WPISUJESZ SWOIM LOGINEM. A w sekcji przelewów wydaje się, że jest elektroniczna i blokują przelew, a później wysyłają przelew (obsługa klienta), notatkę z napisem (POWIADOMIENIE O ODRZUCENIU WYCOFANIA). A dodatkowo obniżają SALDO WYPŁATY, A TWOJE NOWE SALDO JEST SIECIĄ TEGO, CO MA BYĆ WYPŁACONE. To znaczy prawie zerowa. Po co próbować to wszystko usunąć. Jednak na TWOIM KONCIE MT5 śledź swoje SALDO. TEGO, CO NAPRAWDĘ MASZ.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Francisco, dzięki za komentarz na temat Exness. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Abel Perdomo, dziękuję za komentarz na temat Exness. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.