Broker Bux

Komentarze na temat Exness

Analiza na Exness

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Exness (zwany także imieniem: exness.com), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Exness do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Exness ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Exness jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Exness wspomina o byciu częścią Nymstar Limited i Vlerizo (Pty) Ltd.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma posiada lokalizacje na Seszelach iw Afryce Południowej.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Exness jest regulowany przez FSA i FSCA.

UWAGA: Exness ma regulację NISKA JAKOŚĆ.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Exness, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $0, dźwignia do 1: 2000, spread od 0.3 pipsa, minimalny wolumen pozycji 0.01, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 60%, realizacja zlecenia rynkowego.
 • Surowe konto spread: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, dźwignia do 1: 2000, spread od 0.0 pipsa, minimalny wolumen pozycji 0.01, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 30%, realizacja zlecenia rynkowego.
 • Konto zerowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, dźwignia do 1: 2000, spread od 0.0 pipsa, minimalny wolumen pozycji 0.01, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 30%, realizacja zlecenia rynkowego.
 • Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, dźwignia do 1: 2000, spread od 0.1 pipsa, minimalny wolumen pozycji 0.01, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 30%, realizacja zleceń rynkowych i natychmiastowa.

Te platformy do obsługi że oferty Exness to: MetaTrader 4 i MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Exness udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa firmy Exness
Strona internetowa firmy Exness

Exness zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, przelicznik walut, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Exness

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: exness.com
 • 📞Numer telefonu: 0800 345 5480
 • 📧 E-mail: nie ma

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy exness. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Exness

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Exness jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma, której celem jest: branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zerowa, a ryzyko utraty pieniędzy jest znacznie większe. ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Exnessie? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

3 komentarze do «Exness: ocena i komentarze»

 1. Pełnomocnik Eksness odpowiedź

  Cześć Domenico! Przepraszamy za twoje doświadczenie.

  Zawsze możesz sprawdzić, dlaczego Twoja wypłata została odrzucona w obszarze osobistym. Zaloguj się do swojego osobistego obszaru, kliknij zakładkę „Historia transakcji” po lewej stronie, a następnie kliknij przycisk odrzuconej transakcji: bit .ly / Exness-SignIn
  Możesz również skontaktować się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem czatu na żywo, aby sprawdzić transakcję: bit .ly / Exness-ContactUs

  Postaramy się pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz.

  Pozdrowienia!

 2. Domenico odpowiedź

  W moim przypadku nie miałem dobrego doświadczenia, a wręcz przeciwnie, straciłem wszystkie pieniądze, staram się tylko je odzyskać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Domenico, dziękuję za komentowanie Exness. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.