Komentarze na temat Exness

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Exness (zwany także exness.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Exness do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Exness ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to exness? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o przynależności do: N:ymstar Limited i Vlerizo (Pty) Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: SEszele i RPA.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: widzimy, że jest ona regulowana przez FSA i FSCA.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Exness, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Raw Spread, Konto Zero i Konto Pro. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $0, dźwignia do 1: 2000, spread od 0.3 pipsa, minimalny wolumen pozycji 0.01, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 60%, realizacja zlecenia rynkowego.

Surowe konto spread: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, dźwignia do 1: 2000, spread od 0.0 pipsa, minimalny wolumen pozycji 0.01, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 30%, realizacja zlecenia rynkowego.

Konto zerowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, dźwignia do 1: 2000, spread od 0.0 pipsa, minimalny wolumen pozycji 0.01, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 30%, realizacja zlecenia rynkowego.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, dźwignia do 1: 2000, spread od 0.1 pipsa, minimalny wolumen pozycji 0.01, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 30%, realizacja zleceń rynkowych i natychmiastowa.

Rodzaje kont Exness
Rodzaje kont Exness (1)
Rodzaje kont Exness
Rodzaje kont Exness (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze

Las platformy do obsługi że oferty Exness to: platformy MT4 y MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Exness udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa firmy Exness
Strona internetowa firmy Exness

Exness zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalkulatory, konwertery walut, informacje o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Exness 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: exness.com

📞Numer telefonu: 0800 345 5480

📧 E-mail: nie ma.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Exness. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Exness <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Exness jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o Exness znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Exnessie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

3 komentarze do «Exness: ocena i komentarze»

 1. Pełnomocnik Eksness odpowiedź

  Cześć Domenico! Przepraszamy za twoje doświadczenie.

  Zawsze możesz sprawdzić, dlaczego Twoja wypłata została odrzucona w obszarze osobistym. Zaloguj się do swojego osobistego obszaru, kliknij zakładkę „Historia transakcji” po lewej stronie, a następnie kliknij przycisk odrzuconej transakcji: bit .ly / Exness-SignIn
  Możesz również skontaktować się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem czatu na żywo, aby sprawdzić transakcję: bit .ly / Exness-ContactUs

  Postaramy się pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz.

  Pozdrowienia!

 2. Domenico odpowiedź

  W moim przypadku nie miałem dobrego doświadczenia, a wręcz przeciwnie, straciłem wszystkie pieniądze, staram się tylko je odzyskać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Domenico, dziękuję za komentowanie Exness. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *