Komentarze na temat rynków Exilon

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Exilon Markets, jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Exilon Markets do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego robimy recenzję Exilon Markets… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, które dajemy do wiadomości informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: Exilonmarkets Ltd i Exilontrade Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ Exilon Markets tak naprawdę nie wspomina nic o byciu firmą regulowaną, uważamy, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje Exilon Markets, zauważamy, że oferują 3 różne konta: konto ze stałym spreadem, konto Pro i konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym „paczce”.

Naprawiono konto spread- Minimalny depozyt początkowy 2.500 $, stały spread, bez prowizji, egzekucja ECN

Konto PRO: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, spread od 0,1, bez prowizji, realizacja ECN, ze spersonalizowanym szkoleniem i zarządzanym kontem

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 0,1 $, spread od XNUMX, wykonanie STP, ze spersonalizowanym szkoleniem i zarządzanym kontem

Rodzaje kont Exilon Markets
Rodzaje kont Exilon Markets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Exilon Markets to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Exilon Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Exilon Markets
Witryna Exilon Markets

Exilon Markets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych koncepcji świata inwestycji, niektóre wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej niż to ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o rynkach Exilon

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: exilenmarkets.com

Número de teléfono: +44 (844) 4508623, +34 (91) 0571239

E-mail: [email chroniony]

>>> Wyceny na rynkach Exilon <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Exilon Markets jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), jest brokerem NIEREGULOWANYM, szukając innych opinii o Exilon Markets, nie znaleźliśmy nic , co skłania nas do myślenia, że ​​jest to „nowa” firma.

Z tych powodów uważamy, że Exilon Markets nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja sierpień 2019: hiszpański regulator CNMV wydał ostrzeżenie przed Exilon Markets.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o rynkach Exilon? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Rynki Exilon: ocena i komentarze»

 1. Alejandra odpowiedź

  Na razie jestem zadowolony, egzekucja jest szybka i czysta, handluję eurusd i dax, a spread 0 jest dla mnie bardzo dobry, oferuje eurusd z prowizjami, które w porównaniu do innych brokerów są najniższe, jakie do tej pory widziałem, tylko jedna prowizja w wysokości 2 $. Jest to jedyny broker, który mi to zagwarantował, wszyscy inni brokerzy bardzo spowalniali egzekucję, a ja już desperacko chciałem zmienić jednego na drugiego… Będę nadal testował i aktualizował je.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alejandra, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Exilon Markets… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy

    Witaj José, kto ci oferuje? Jak je znalazłeś? Bądź ostrożny, ponieważ jest to nieuregulowany broker z siedzibą w Saint Vincent i Grenadynach.

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.