Komentarze na temat ekskluzywnych rynków

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Ekskluzywne rynki (nazywany również exclusivemarkets.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, ETF i CFD. Czy naprawdę polecane są Exclusive Markets, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat ekskluzywnych rynków. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Exclusive Markets Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana przez FSA.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Exclusive Markets, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto standardowe, konto Pro i konto ekskluzywne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $0, spready od 1.7 pipsa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dźwignia do 1:500, realizacja zleceń STP, rodzaj realizacji rynkowej, poziom Margin Call / Stop Out 100% / 50%.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, spready od 0.0 pipsa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dźwignia do 1:500, realizacja zleceń STP, rodzaj realizacji rynkowej, poziom Margin Call / Stop Out 100% / 50%.

Ekskluzywne konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, spready od 0.0 pipsa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dźwignia do 1:500, realizacja zleceń STP, rodzaj realizacji rynkowej, poziom Margin Call / Stop Out 100% / 50%.

Ekskluzywne typy kont Markets
Ekskluzywne typy kont Markets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferta Exclusive Markets to: platforma MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Exclusive Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Ekskluzywna witryna rynków
Ekskluzywna witryna rynków

Exclusive Markets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, najnowsze wiadomości, analizy, promocje, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Ekskluzywne rynki |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: ekskluzywnemarkety.com

Número de teléfono: + 44 20 8089 5026

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Ekskluzywne rynki <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Ekskluzywne rynki jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ: widzieliśmy, że jest to regulowany broker, ale ta regulacja jest jednym z najniebezpieczniejszych, ponieważ ma siedzibę w jednym z najbardziej niepewnych krajów do inwestowania (Seszele). Również, gdy szukasz opinii na temat Ekskluzywne rynki Znaleźliśmy więcej negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Rynkach Ekskluzywnych? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «Ekskluzywne rynki: ocena i komentarze»

 1. Harry odpowiedź

  To jeden z najlepszych w branży, nie wiem, jak Luis Alberto może coś takiego powiedzieć

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Enrique, dziękuję za komentowanie ekskluzywnych rynków. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Martin Lopez odpowiedź

   Drogi Enrique, jak możesz być dobrym brokerem i mieć biura na Seszelach? Jest to niezgodne, mają siedzibę w raju podatkowym, którego brokerzy używają do oszukiwania swoich klientów. Po co inwestować u tego brokera z Seszeli, skoro można inwestować u brokera z Niemiec, Anglii, Hiszpanii? Nie widzę sensu.

   Czekam na twoją odpowiedź, pozdrowienie.

 2. Luis Alberto odpowiedź

  Ekskluzywny Mareks mnie oszukał Chciałbym wiedzieć, czy ktoś odzyskał pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Exclusive Markets. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.