Komentarze na temat eXcentral

W tej sekcji przeanalizujemy brokera eXcentralny (zwane również excentral.com i excentral-int.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się eXcentral do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o eXcentral ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to eXcentral? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Warto wspomnieć, że eXcentral posiada dwie strony z wersją dla Europy i jedną dla reszty świata (Ameryka Łacińska), więc przeanalizujemy obie strony.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Mount Nico Corp Ltd, OM BRIDGE (PTY) LTD i SPINELBRIDGE SERVICES LTD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze i w RPA.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: w zależności od lokalizacji klienta ma regulacje Cypru lub Republiki Południowej Afryki.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez eXcentral, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Klasyczne, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne- Dźwignia do 1:30, ochrona przed ujemnym saldem, bezpłatne wsparcie i bezpłatne szkolenie handlowe.

Konto Srebrne: dźwignia do 1:30, ochrona przed ujemnym saldem, bezpłatne wsparcie, bezpłatne szkolenia handlowe, edukacyjne webinaria.

Złote konto Gold: dźwignia do 1:30, ochrona przed ujemnym saldem, bezpłatne wsparcie, bezpłatne szkolenia handlowe, edukacyjne seminaria internetowe, sygnały transakcyjne SMS, globalne miesięczne podsumowanie konta, seminaria VIP, wyspecjalizowany menedżer konta.

Konto VIP: dźwignia do 1:30, ochrona przed ujemnym saldem, bezpłatne wsparcie, bezpłatne szkolenia handlowe, seminaria edukacyjne, sygnały transakcyjne SMS, cotygodniowe podsumowanie konta globalnego, seminaria VIP, wyspecjalizowany menedżer konta, starszy menedżer konta .

ZEWNĘTRZNE rodzaje rachunków UE
Rodzaje rachunków EXcentral (strona internetowa wersji UE)
Rodzaje rachunków EXcentral — Ameryka Łacińska
Rodzaje kont EXcentral (strona internetowa wersji dla Ameryki Łacińskiej)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze, typów rachunków UE y rodzaje kont Ameryki Łacińskiej.

Las platformy do obsługi że oferty eXcentral to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które eXcentral udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona EXcentral UE
Strona EXcentral Wersja UE

Witryna EXcentral dla Ameryki Łacińskiej

Strona internetowa EXcentral Wersja dla Ameryki Łacińskiej

eXcentral zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych eXcentral, sekcja FAQ, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata handlu, niektóre ebooki, podsumowania rynkowe, kalkulatory traderów, sygnały transakcyjne, kalendarz ekonomiczny, niewiele więcej od tego.

coica.org - Fałszywe reklamy

Reklama Coica.org — fałszywe reklamy
Reklama Coica.org — fałszywe reklamy

Według komunikatów od klientów eXcentral, broker stosuje fałszywe reklamy, w tym przypadku wspomina między innymi, że możesz zostać milionerem w 3 lub 4 miesiące. W tym przypadku strona to coica.org.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat eXcentralny 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: eu.excentral.com (wersja UE) i excentral-int.com (Wersja latynoamerykańska)

📞Numer telefonu: +357 24 024022 i +357 24 024022

📧 E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na eXcentral. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona eXcentralny <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma eXcentral jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: nie ma dobrych przepisów, nie znajduje się w bezpiecznych krajach (Cypr, RPA). Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

Aktualizacja maj 2020: według opinii klientów z eXcentral, broker wykorzystuje wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że eXcentralny jest ściśle związany z Początkowy, nikczemnego brokera, który złożył przeciwko niemu kilka skarg. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o eXcentral? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

132 komentarze do «eXcentral: Ocena i komentarze»

 1. Angela odpowiedź

  22 lipca przeprowadziłem rzekomą operację z międzynarodową firmą centralną i okazało się, że to oszustwo lub oszustwo, ponieważ wczoraj dostałem moją rzekomą stronę inwestycyjną w zerach, złożyłem roszczenie, a doradca finansowy powiedział mi, że mam zduplikowane konto, co nie jest prawdą i ponownie aktywowałem stronę,

  Dzisiaj zadzwonił do mnie, żebym zainwestował więcej pieniędzy, a skoro powiedziałem nie, to zostawił mnie mówiącą do siebie, rozzłościł się i znowu strona zniknęła, w moim przypadku to nie jest dużo pieniędzy, bo to, co powiedział, to 596 dolarów, ale jesteśmy bardzo dużą grupą ludzi oszukanych małymi kwotami, mniej niż 5 dolarów na ekscentral, że potrzebujemy pomocy, bardzo dziękuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Angela, dziękuję za komentarz na temat eXcentral. Wiemy to eXcentral to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z opiniami klientów z eXcentral, broker zatrudnia wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy aby przyciągnąć swoich klientów.
   WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera pochodzą od jego własnych pracowników their oczyścić swój zły wizerunek, a jednocześnie zdezorientować inwestorów.

   Jeśli chcesz o nich poczytać, kliknij tutaj: https://brokersrecomendados.com/excentral-comentarios/

   Jak widać na naszej stronie, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, rozmawiać na czacie które mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba lub inne biura, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia.

 2. Anonimowy odpowiedź

  Witam, jak mogę odzyskać to, co zainwestowałem, nie byłem w stanie przesłać wszystkich danych i dokumentów, o które prosili, bo patrząc na tę stronę zdałem sobie sprawę, jacy to są oszuści... Ktoś mi pomoże, bardzo dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, masz absolutną rację, dziękuję za komentowanie eXcentral. Wiemy to eXcentral to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z opiniami klientów z eXcentral, broker zatrudnia wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy aby przyciągnąć swoich klientów.
   WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera pochodzą od jego własnych pracowników their oczyścić swój zły wizerunek, a jednocześnie zdezorientować inwestorów.

   Jeśli chcesz o nich poczytać, kliknij tutaj: https://brokersrecomendados.com/excentral-comentarios/

   Jak widać na naszej stronie, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, rozmawiać na czacie które mamy w sieci lub sprawdź ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba lub inne biura, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia.

 3. Walter Chili odpowiedź

  HOME EXCENTRAL INTERNATIONAL TO OSZUSTWO JEŚLI NIE UWIERZYSZ SZUKAŁEM INFORMACJI W KOMENTARZACH NA CAŁYM ŚWIECIE LUDZIE TO IDIOCI I LALKI, KTÓRE MOGĄ BYĆ POINFORMOWANE ZANIM WCIĄŻĄ ŁAPĘ PO PRZYJDZENIU DO PRACY - PO PROSTU MÓWI JESTEM W CZĘŚCI TYCH IDIOTÓW, KTÓRY ZOSTAŁ OSTRZEŻONY PRZEZ TYCH ZŁODZIEJÓW SZCZURY, WŁAŚCICIELE SĄ ŻYDAMI, A PRACA Z SINVAL UKRANICZNI ZNAJDUJĄ SIĘ W TURCJI I KRADĄ NIE TYLKO KLIENTÓW, ALE TAKŻE NIEPRAWNYCH MENEDŻERÓW, KTÓRZY TRZEBA ZAUFANIA CHAMPION PEŁNE OSZUSTWA BITCOINOWE I WIELE FAŁSZYWYCH REKLAM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Walter, masz absolutną rację, dzięki za komentowanie eXcentral. Wiemy to eXcentral to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z opiniami klientów z eXcentral, broker zatrudnia wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy aby przyciągnąć swoich klientów.
   WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera pochodzą od jego własnych pracowników their oczyścić swój zły wizerunek, a jednocześnie zdezorientować inwestorów.
   Jeśli chcesz o nich poczytać, kliknij tutaj: https://brokersrecomendados.com/excentral-comentarios/
   Jak widać na naszej stronie, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, rozmawiać na czacie które mamy w sieci lub sprawdź ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba lub inne biura, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia.

 4. Alfred odpowiedź

  Kiedy zacząłem wycofywać swój depozyt, desperacko prosili mnie, abym kontynuował, że mam zamiar kontynuować wygrywanie, ALEXIS, potem dokonałem operacji zakupu GBPUSD i nie rozumiałem tych rzeczy i zostawiłem to na prawie 3 dni i do tego czasu już wiem, że straciłem prawie cały swój depozyt, wtedy poprosił mnie o dokonanie wpłaty za kolejne 250 $, aby zaoszczędzić stratę. Dlatego nie polecam tego brokera, są złe.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alfredo, dziękuję za komentarz na temat eXcentral. Wiemy to eXcentral to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z opiniami klientów z eXcentral, broker zatrudnia wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy aby przyciągnąć swoich klientów.
   WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera pochodzą od jego własnych pracowników their oczyścić swój zły wizerunek, a jednocześnie zdezorientować inwestorów.
   Jeśli chcesz o nich poczytać, kliknij tutaj: https://brokersrecomendados.com/excentral-comentarios/
   Jak widać na naszej stronie, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, rozmawiać na czacie które mamy w sieci lub sprawdź ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba lub inne biura, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia.

  • Anonimowy odpowiedź

   Mieli mi około tygodnia, aby zdeponować 2000 $, ponieważ było bardzo mało 500 $, aby móc dokonywać transakcji, takich jak ropa i kryptowaluty, ponieważ musieli zostawić poduszkę finansową, aby nie stracić wszystkiego, udało mi się zarobić $ 170 plus 2000 dolarów. A dzisiaj sprawdzam konto i wszystko straciłem !!! Moje saldo wyniosło 2.22 USD. . Czy ktoś wie, jak mogę odzyskać coś nawet z mojego całkowitego depozytu? Dzięki!

   • Polecani brokerzy

    Witaj Anonimowy, dziękuję za komentowanie eXcentral. Wiemy to eXcentral to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z opiniami klientów z eXcentral, broker zatrudnia wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy aby przyciągnąć swoich klientów.
    WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera pochodzą od jego własnych pracowników their oczyścić swój zły wizerunek, a jednocześnie zdezorientować inwestorów.
    Jeśli chcesz o nich poczytać, kliknij tutaj: https://brokersrecomendados.com/excentral-comentarios/
    Jak widać na naszej stronie, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, rozmawiać na czacie które mamy w sieci lub sprawdź ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba lub inne biura, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.