Komentarze Evotrade

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy evotrade (zwany także imieniem: evotrade.com), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i CFD. Czy Evotrade jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Evotrade ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Evotrade ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

evotrade wspomina o byciu częścią: TechWare Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Seszele.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Evotrade jest regulowane przez FMRRC.

UWAGA: Evotrade posiada regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje evotrade, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 6 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy $ 250, spready od 0.6 pipsa, seminaria handlowe online (raz w tygodniu), premia do 1%.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, Spready od 0.6 pipsa, seminaria handlowe online (raz w tygodniu), bonus do 1%, sygnały transakcyjne.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, Spready od 0.6 pipsa, seminaria handlowe online (2 razy w tygodniu), bonus do 50%, sygnały transakcyjne.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, spready od 0.6 pipsa, seminaria handlowe online (3 razy w tygodniu), premia do 80%, sygnały transakcyjne, codzienny przegląd rynku z analitykiem.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, Spready od 0.3 pipsa, seminaria handlowe online (3 razy w tygodniu), bonus do 80%, sygnały transakcyjne, codzienny przegląd rynku z analitykiem.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, Spready od 0.3 pipsa, prywatne seminaria, bonus do 100%, sygnały transakcyjne, codzienny przegląd rynku z analitykiem.

Rodzaje kont Evotrade
Rodzaje kont Evotrade

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Evotrade oferuje: platforma Meta Trader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który evotrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Evotrade
Strona internetowa Evotrade

evotrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie oferowanych usług, glosariusz, książki elektroniczne, samouczki wideo, analiza rynku, kalendarz ekonomiczny, analiza techniczna.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na evotrade

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: evotrade.com

📞Numer telefonu: + 44 (204) 577-24-89

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Evotrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na evotrade

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy uważamy, że firma Evotrade jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ jest to firma z zamiary odebrania ludziom pieniędzy poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznanym raj podatkowy a jego regulacja jest jedną z najgorsze i najbardziej niebezpieczne.


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Evotrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Evotrade: ocena i komentarze»

 1. Lina Alba odpowiedź

  Poprosiłem o wypłatę i jest zawsze wstrzymane, uważam, że zostało utracone, nie odpowiadają ani nie odpowiadają, po prostu znikają

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Lina Alba, dziękuję za komentarz na Evotrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *