Komentarze na temat Evolution Markets Ltd

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Evolution Markets Ltd (zwany także evom-ltd.com), jest pośrednikiem Forex, ETF, Kryptowaluty i CFD. Czy firma Evolution Markets Ltd jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Evolution Markets Ltd ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Evolution Markets Ltd? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Grupa Evolution Markets Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Evolution Markets Ltd, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Uprzywilejowane i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, egzekucja rynkowa, dźwignia do 1:500, spread 1 pips, minimalny lot 0.01, poziom Margin Call / Stop Out 40% / 10%.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, dźwignia do 1: 300, spread 1 pips, minimalny lot 0.01, poziom Margin Call / Stop Out 50% / 20%, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszem.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 25.000 USD / EUR, dźwignia do 1: 100, spread 0.6 pips, minimalny lot 0.01, poziom Margin Call / Stop Out 50% / 20%, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszem.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 100.000 USD / EUR, dźwignia do 1: 100, spread 0.2 pipsa, minimalny lot 0.01, poziom Margin Call / Stop Out 50% / 20%, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszem.

Rodzaje kont Evolution Markets Ltd
Rodzaje kont Evolution Markets Ltd

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Evolution Markets Ltd to: Platforma MT4.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Evolution Markets Ltd udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Evolution Markets Ltd
Strona internetowa Evolution Markets Ltd

Evolution Markets Ltd zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Evolution Markets Ltd |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: evom-ltd.com

📞Numer telefonu: 0044 (0) 10713420501

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Evolution Markets Ltd. To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, które przekazujemy do poznania informacji każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Evolution Markets Ltd <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Evolution Markets Ltd jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii na temat Evolution Markets Ltd, znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne. pośrednik . Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CONSOB Evolution Markets Ltd do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Evolution Markets Ltd do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CONSOB Evolution market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2021 r.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Evolution Markets Ltd? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

32 komentarze do «Evolution Markets Ltd: Ocena i komentarze»

 1. klient odpowiedź

  Witam, moglibyśmy stworzyć platformę do zgłaszania firmy z rynków ewolucyjnych, są to oszuści. mój menedżer konta nazywał się Alexa.
  Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj kliencie, dziękuję za komentowanie Evolution Markets Ltd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Angelina odpowiedź

  Powinniśmy stworzyć platformę dla poszkodowanych i złożyć jedno roszczenie o wszystkie utracone pieniądze, aby związek był silny.

  Jeśli ktoś jest zachęcany do tworzenia platformy, dobrze by doradzał mu prawnik, jestem bardzo zajęty i mam tylko pomysł.
  Pozdrowienia i dużo zachęty. Przydarzyło mi się to samo, co poprzednie osoby, ale zainwestowałem tylko 500e. Kiedy poprosiłem o wypłatę świadczeń, wszystko poszło naraz i zostało mi tylko 6 euro.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Angelina, dziękuję za komentarz na temat Evolution Markets Ltd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Carlos odpowiedź

  Cześć, już od lipca wrzuciłem komentarz, że zapłaciłem podatki i jeszcze nie pobrałem świadczeń... już nie dzwonią i stawiają bank interwenienta jako wymówkę... jeśli wiesz jak to rozwiązać, Zostawię mój e-mail, aby się komunikować [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za komentarz na temat Evolution Markets Ltd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. jose odpowiedź

  Witam, jestem jednym z poszkodowanych, chciałbym pozwać tych złodziei, są kłamcami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jose, pozwy są w porządku, ale z czasem mogą trwać ponad 3 lata w procesach i z niepewnym zakończeniem. Dziękujemy za pytanie o Evolution Markets Ltd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. lipiec odpowiedź

  Witam, zainwestowałem 1.250 zł. Nadal dzwonią do mnie, abym nadal inwestował, ale większe kwoty
  Nazywam się Alexa is the Trader
  39 0828030734 telefony wielostanowiskowe
  39 0831304556 i wiele innych ..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Julio, jesteś na czas, aby odzyskać pieniądze, nie czekaj dłużej. Dziękujemy za komentowanie rynków Evolution. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • klient odpowiedź

   Jeśli będziesz wkładać więcej pieniędzy, stracisz wszystko. Kiedy zażądasz wypłaty, nie zwracają jej, zachowują pieniądze.

  • klient odpowiedź

   Nie inwestuj więcej. Kiedy poprosisz o wypłatę, nie zwrócą Ci pieniędzy. trzymają to.

 6. pichi odpowiedź

  Cześć Maria . Możesz do mnie napisać na tym forum

 7. Adam odpowiedź

  Zostałem również oszukany przez niektórych oszustów wymienionych przez inne osoby tutaj w komentarzach. Czy istnieje realna możliwość wyzdrowienia?

  Tym, którzy nadal nie inwestują na rynkach ewolucyjnych, nic, nie rób tego. Skończysz gorzej niż na początku. Kradną twoją twarz. Nie przejmują władzy. Wszystko, co wpłacisz, nie będziesz w stanie wypłacić, to proste. To samo przydarzyło mi się i trzem znajomym. W rzeczywistości planujemy połączyć siły, aby potępić tych złodziei.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Adam, zdążyłeś odzyskać pieniądze, nie czekaj dłużej. Dziękujemy za komentowanie rynków Evolution. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Carlos Jimenez Lopez

    Witam, jak mogę odzyskać pieniądze?

   • Polecani brokerzy

    Cześć Carlos, aby odzyskać swoje pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

  • pichi odpowiedź

   Cześć . Możesz do mnie napisać na tym forum

 8. Tesla rodriguez odpowiedź

  Witam, ta firma jest oszustem, inwestuję 9200 euro i kiedy musieli mi dać świadczenia, mój broker zachorował na covid i do dziś wasap mi nie odpowiedział.
  TUTAJ UDOSTĘPNIAM TE INFORMACJE
  Broker ANA SMITH, KIEROWNIK KIEROWNIK
  TWOI WSPÓŁPRACOWNICY LORENA I REBECA
  Telefony 919605295, 00441273596315, 00447545952416, 00447852549558, 00441262609429, 00447789765543
  Osa 00447852549558

  Jej przedstawicielem w HISZPANII jest MR. ALEJANDRO ALEYATO

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Tesla, jesteś na czas, aby odzyskać pieniądze, nie czekaj dłużej. Dziękujemy za komentowanie rynków Evolution. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • pichi odpowiedź

   Coś podobnego mi się przydarzyło. Złóż skargę i poproś bank, aby spróbował wycofać przelewy.

 9. Lou odpowiedź

  Witam, zainwestowałem z nimi 2.000 dolarów i sprawili, że zarobiłem 5.000, ale kiedy poprosiłem o wypłatę, nie chcieli mi jej dać, a teraz nie odbierają moich telefonów

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lou, dziękuję za pytanie o Evolution Markets Ltd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Eduardo

    Witam, zainwestowałem w nie 6350 euro i kiedy je złapałem pewnego dnia, byli jak bazyliszek. Dali mi numer rejestracyjny, który odpowiada prawdziwej firmie zarejestrowanej w FCA, która im nie odpowiada. Pójdę po nie, nie wiem jak to zrobię, ale tak zrobię.

   • Polecani brokerzy

    Witaj Eduardo, jesteś na czas, aby odzyskać pieniądze, nie czekaj dłużej. Dziękujemy za komentowanie rynków Evolution. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • pichi

    Cześć Eduardo. Mnie też to dotyczy. Czy możesz do mnie napisać na forum?

   • Polecani brokerzy

    Witaj pichi, jesteś na czas, aby odzyskać pieniądze, nie czekaj dłużej. Dziękujemy za komentowanie rynków Evolution. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Maria

    Cześć Eduardo i Pichi, mam na imię María, też z nimi zainwestowałem, chciałbym móc się ze sobą komunikować, czy jest jakiś sposób?

  • Rajd odpowiedź

   Zainwestowałem 200e, powiedzieli mi, że uzyskam 25 x 100 zysków i nie zadzwonili do mnie ponownie, mimo nalegań na e-maile i telefony.

   • Polecani brokerzy

    Cześć Rali, dziękuję za komentowanie rynków Evolution. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Carlos

    Cześć Eduardo, jeśli też możesz na mnie liczyć
    Czekam też, aż zadzwonią do mnie… i zainwestowałem 6250€

   • Polecani brokerzy

    Cześć Carlos, dziękuję za komentarz na temat Evolution Markets Ltd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.