Komentarze na temat brokerów ewolucji

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Evolution Brokers (zwanego również evolutionbrokers.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy firma Evolution Brokers jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat brokerów Evolution. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Należy zauważyć, że strona Evolution Brokers nie posiada wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Maximus Global Markets LTD i Maximus Global Marketing Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny oraz Belize. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker (tylko jeden rejestr w Saint Vincent i Grenadynach). 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Evolution Brokers, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: konto dla początkujących, konto standardowe, konto profesjonalne i konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto dla początkujących- Minimalny depozyt początkowy 500 $, bonus 20%, dźwignia do 1: 1000, bonus 20%.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 1.000 $, bonus 30%, dźwignia do 1: 1000, bonus 30%.

Konto profesjonalne- Minimalny depozyt początkowy 5.000 $, bonus 40%, dźwignia do 1: 500, bonus 40%.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy 50.000 $, bonus 50%, dźwignia do 1: 200, bonus 50%.

Rodzaje kont Evolution Brokers
Rodzaje kont Evolution Brokers

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Evolution Brokers to: platforma MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Evolution Brokers udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa brokerów ewolucji
Strona internetowa brokerów ewolucji

Evolution Brokers zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie niektórych podstawowych pojęć świata handlu, wyjaśnienie produktów finansowych oferowanych przez Evolution Brokers, sekcja z filmami edukacyjnymi, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Brokerzy ewolucji |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: ewolucjoniści.com

Número de teléfono: + 44 203-514-3931

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena włączona Brokerzy ewolucji <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Evolution Brokers jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Belize, Saint Vincent i Grenadyny), szukając innych opinii o Evolution Brokers, najczęściej znajdujemy negatywne recenzje . Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Aktualizacja grudzień 2019: CONSOB (włoski regulator finansowy) ostrzegł przed Evolution Brokers

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o brokerach ewolucji? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Brokerzy ewolucji: ocena i komentarze»

 1. Matías odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Matías, dzięki za napisanie o Evolution Brokers. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.