Broker Bux

Recenzje EverFX

Recenzja EverFX

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy EverFX (zwany także imieniem: everfx.com lub global.everfx.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się EverFX do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o EverFX ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy EverFX jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • EverFX wspomina o byciu częścią ICC Intercertus Capital (Cayman) Limited, Digital Age Solutions Limited, EverFX Group, ICC Intercertus Capital Ltd, Aerarium Limited.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Kajmany.Aktualizacja z marca 2022: Seszele i Cypr.Lokalizacja może ulec zmianie w zależności od lokalizacji klienta.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że EverFX wspomina o regulacji CIMA o numerze 1444866 (Cayman Islands Financial Regulatory Agency), ale uważamy, że jest to bardzo luźna regulacja, dlatego też sugerujemy ostrożność. Broker jest również regulowany przez CySEC (Cypr).

UWAGA: EverFX jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez EverFXW tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto standard: minimalny depozyt początkowy $ 250, spready od 1,2 pipsa, bez prowizji.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.000, spready od 0,8 pipsa, bez prowizji.
 • Konto 1: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 30.000 0 $, spready od XNUMX pipsów, bez prowizji, darmowy VPS.

La platforma do działania używane przez EverFX to: MT4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego EverFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa EverFX
Strona internetowa AFXBIT

EverFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia na temat instrumentów oferowanych do handlu przez EverFX, kalendarz ekonomiczny, raporty o zarobkach, wykresy w czasie rzeczywistym, najwyraźniej prowadzą również seminaria i seminaria internetowe, oferują również materiały szkoleniowe, jeśli to założyli konto w EverFX, mają też bloga (choć w języku angielskim).

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na EverFX

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: everfxglobal.com/pl/

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy EverFX. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na EverFX

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma EverFX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: broker EverFX jest połączony z Axiance pośrednik, broker o fatalnej reputacji i oskarżony o popełnienie wielu oszustw. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o EverFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

86 komentarze do «EverFX: ocena i komentarze»

 1. Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

  Uwaga: Staramy się zebrać informacje o wszystkich osobach dotkniętych tym brokerem, aby poznać prawdę. Tym, którzy chcą współpracować, przeprowadzany jest anonimowy wywiad online bez szkody dla Ciebie. Kto jest zainteresowany napisz na maila [email chroniony]

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć James, możesz napisać do innych osób na linijce w ramach recenzji tego brokera. Dziękujemy za komentowanie EverFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Carlos odpowiedź

  Postawiłem na test 250 USD i nalegają na siłę, prawie nawet z groźbą, że włożę więcej kapitału, jakby to było zobowiązanie i upieram się, że nie, dopóki nie zobaczę zwrotu kapitału i przychodzą do mnie z wymówkami i ale ... Wpisałem już skargę na Twojej stronie, aby sprawdzić, czy możesz mi pomóc w zwrocie pieniędzy. Dzięki

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Carlos, jesteście OSZUSTWAMI. Broker EverFX to oszustwo, używają kilku licencji, CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalnym i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, z innych licencji myślę, że niewiele trzeba porozmawiać, jeden z Seszeli, a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Carlos odpowiedź

    Zrobiłem już ten proces w tym łączu. Przeszedłem nawet przez twój czat. Jak długo powinienem poczekać? Dzięki za odpowiedź

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Carlos, powinni się z Tobą skontaktować, aby zobaczyć, jakie są możliwości jego odzyskania, zależy to od kilku czynników.

     Pozdrowienia.

 3. Heber odpowiedź

  Witam mnie, oni też mnie oszukali, straciłem wszystkie pieniądze i zawsze otrzymuję wiele telefonów, w których dokonuję nowej inwestycji, abym mógł odzyskać moje pieniądze, to, czego chcę, to zwrot moich pieniędzy, które zatrzymali

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Heber, jesteście OSZUSTWAMI. Broker EverFX to oszustwo, używają kilku licencji, CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalnym i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, z innych licencji myślę, że niewiele trzeba porozmawiać, jeden z Seszeli, a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie to, jak są używane, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. BYRON LEON odpowiedź

  NIE SPADAJ, SĄ OSZUSTWAMI !! PROSZĘ NIE Wpaść w pułapki ANTONIO MENDEZA I WSZYSTKICH JEGO ZESPOŁÓW !!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć BYRON, tak się zachowują, doskonale ich opisałeś, to OSZUST. Broker EverFX to oszustwo, używają kilku licencji, CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalnym i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, z innych licencji myślę, że niewiele musisz porozmawiać, jeden z Seszeli, a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. OSZKODZONE PRZEZ EVERFX odpowiedź

  Skontaktowano się ze mną z everfxint.com

  Są ciężkie w zasadzie, oznaczają cię i dzwonią bez zatrzymywania się

  zmusili złodziei do zainwestowania dużych pieniędzy

  potem chcę się wycofać i co za niespodzianka, nie mogę

  nie dają mi rozsądnego wyjaśnienia, aż w końcu, jeśli naciśniesz o wyjaśnienie, po prostu cię blokują i przestają odpowiadać

  ❌ EVERFX TO OSZUSTWO ❌

  oni są oszustami

  NIE INWESTUJ W EVERFX, LEPIEJ SZUKAJ DOBREGO BROKERA NIE TYCH PIRATÓW

  ❌ EVERFX Ukradnie TWOJE PIENIĄDZE ❌
  ❌ NIGDY NIE POZWOLĄ NA WYCOFANIE KAPITAŁU ❌
  ❌ OTRZYMASZ WIELKIE KORZYŚCI ❌

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj SCAM, tak działają, doskonale je opisałeś. Broker EverFX to oszustwo, używają kilku licencji, CYSEC jest najgorszą licencją w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, aby w ogóle nie być profesjonalistami i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, o innych licencjach myślę, że niewiele trzeba porozmawiać, jeden z Seszeli, a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie to, jak są używane, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 6. Jorge odpowiedź

  Są oszustami, mówią, że nie udzielają porad inwestycyjnych, a to jest kłamstwo. Jeśli się z nimi skontaktujesz, możesz to sprawdzić sam, to żadna tajemnica. Najpierw starają się zaprzyjaźnić, pytają o Twoje życie, rodzinę, dochody, zdrowie itp. Następnie proszą Cię o pieniądze, po zdobyciu Twojego zaufania. Wtedy, jeśli poprosisz o wycofanie, ignorują wszystko.

  Miałem już 3 lub 4 różnych doradców i wszyscy znikają, kiedy muszę się wycofać pod różnymi głupimi wymówkami. Jedyną prawdą jest to, że everfx to oszustwo. Nie będziesz mógł niczego wypłacić. Ich regulamin lub sponsorzy drużyny są gówno warci, jeśli nie możesz się wycofać.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jorge, tak się zachowują, doskonale je opisałeś. Broker EverFX to oszustwo, używają kilku licencji, CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalnym i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, z innych licencji myślę, że niewiele musisz porozmawiać, jeden z Seszeli, a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 7. Eva odpowiedź

  EverFX często do Ciebie dzwoni, dopóki nie zostaniesz klientem, a kiedy już zainwestujesz pieniądze, przekazują Ci pieniądze. Odłożyłem kwotę, którą mi powiedzieli, widząc, że potem nie było dla mnie nic, chciałem odzyskać pieniądze, ale nigdy nie dotarły do ​​mnie w całości! 15% tego co włożyłem nigdy do mnie nie dotarło! (Nie chodzi o prowizję od mojego banku ani nic w tym rodzaju) Napisałem do nich e-maile, jaka aplikacja i dziesiątki telefonów, ale NIGDY mi nie odpowiedzieli!
  W rzeczywistości przeczytali recenzje, które umieściłem i nie raczą do mnie dzwonić ani napisać, tylko je skasować.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Evo, używają kilku licencji, licencja CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalnym i oszukiwać swoich klientów, żeby zatrzymać swoje pieniądze, myślę, że nie jest to bardzo potrzebne. , jeden z Seszeli, a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   pozdrowienia

 8. Oscar odpowiedź

  Co mogę zrobić, jeśli zainwestowałem w everfxint?

  Nie widziałem jeszcze zbyt wielu komentarzy, że to nieuczciwe, aby odzyskać pieniądze Czuję się kompletnym idiotą

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Oscar, odbierz swoje pieniądze na naszym CZACIE, używają kilku licencji, licencja CYSEC jest najgorszą licencją w Europie i jest wielu brokerów, którzy nie dbają o to, aby w ogóle nie być profesjonalistami i oszukują swoich klientów, aby zatrzymać swoje pieniądze od innych Myślę, że nie ma co mówić o licencjach, jedna z Seszeli, a druga z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, żeby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   pozdrowienia

 9. Migue odpowiedź

  Witam, wypróbowałem usługi mychargeback, aby odzyskać pieniądze i mogę powiedzieć, że było to dla mnie dobre! Tak, udało mi się odzyskać pieniądze. Przynajmniej w moim przypadku mogłem. Dziękuję i błogosławieństwo wszystkim.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Migue, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 10. Ramos odpowiedź

  Dzień dobry, zostałem oszukany przez firmę EVER FX i chciałbym wiedzieć, jaka jest gwarancja odzyskania pieniędzy, jak działa ten podmiot

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Ramos, jeśli chcesz odzyskać pieniądze w ciągu 2 miesięcy, skontaktuj się z naszym CZATEM, to bardzo poważna i kompetentna firma, która poświęca się tylko temu, aby odzyskać pieniądze od osób, które zostały oszukane. Ten broker to oszustwo, postaraj się odzyskać pieniądze, jesteś na czas. CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalistami i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, nie sądzę, że trzeba dużo mówić o innych licencjach, jednej z Seszeli a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   pozdrowienia

 11. FERNANDO odpowiedź

  Zadzwonili do mnie po zarejestrowaniu się na stronie bitcoin, która obiecuje zarobić miliony na bitcoinach. strona internetowa wygląda następująco: int.everfx.com/es/

  Strona Bitcoin nazywa się BITCOIN BILLIONARIE !! WIĘC MOGŁBYM DOCHODZIĆ NA SAMO, TO JEST RÓWNIEŻ INNE OSZUSTWO. BARDZO OSTROŻNIE, JESTEM PRAWIE SZCZYT, DZWONI DO CIEBIE NATRZECH, ABY WPŁACIĆ KAPITAŁ

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Fernando, CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na byciu nieprofesjonalnym i oszukiwaniu swoich klientów, aby zatrzymać swoje pieniądze. inny z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć cały pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   pozdrowienia

  • Julia odpowiedź

   Straciłem z nimi ponad 30000 XNUMX euro, a jeśli są one powiązane z wieloma oszukańczymi reklamami ... Przyszli do mnie za pośrednictwem reklamy, aby zainwestować w Amazon. Są bardzo natarczywi i przekonujący, mają wszystko bardzo dobrze przestudiowane, aby Twoje pieniądze pozostały w swapach dla brokera i prowizjach dla nich. Nie mów mi proszę, zignorowałem złe komentarze i teraz będę ich żądał. Nie wpadaj w ich pułapki

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Julio, procesy sądowe nie sprawią, że odzyskasz pieniądze w krótkim czasie, nie mówię, że to zły pomysł, ale jeśli chcesz odzyskać pieniądze w ciągu 2 miesięcy, skontaktuj się z naszym CZATEM, ten broker to oszustwo , postaraj się odzyskać pieniądze, jesteś na czas. CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalistami i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, nie sądzę, że trzeba dużo mówić o innych licencjach, jednej z Seszeli a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie to, jak są używane, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

    pozdrowienia

    • Julia odpowiedź

     Dzięki za odpowiedź, prawda jest taka, że ​​pozew jest już bezpośrednio w sądzie i wytoczony przez eksperta Forex, oczywiście ja również domagam się firmy, ale wszyscy wiemy, co odpowie. We wniosku prawnik wyjaśnia, że ​​nie ma terminu na odpowiedź, ale poprzez pozew ma obowiązek odpowiedzieć w ciągu 30 dni lub zastosować się do decyzji sędziego. Skontaktuję się z czatem, ale prawda jest taka, że ​​nasz prawnik daje nam dużo pewności siebie i z powodzeniem prowadziłem wiele podobnych spraw.

     • Polecani brokerzy Autor postu

      Witaj Julio, procesy w większości krajów, w tym w HISZPANII, trwają od 2 do 3 lat i musisz zapłacić prawnikom itp. Jeśli chcesz odzyskać pieniądze w ciągu 2 miesięcy, skontaktuj się z naszym CZATEM, są oni specjalistami w odzyskiwaniu pieniędzy. Ten broker to oszustwo, postaraj się odzyskać pieniądze, jesteś na czas. CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalistami i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, nie sądzę, że trzeba dużo mówić o innych licencjach, jednej z Seszeli a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

      pozdrowienia

 12. miguel odpowiedź

  Witam, właśnie wszedłem do sieci i widzę, że są one regulowane przez CYSEC, FSA i CIMA, rozumiem, że to wystarczające regulacje, aby zaufać temu brokerowi, prawda?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Miguel, CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na byciu nieprofesjonalnym i oszukiwaniu swoich klientów, aby zatrzymać swoje pieniądze, nie sądzę, aby było zbyt wiele potrzeby rozmawiania o innych licencjach, jednej z Seszeli i inny z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie to, jak są używane, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   pozdrowienia

 13. Atilio Eduardo odpowiedź

  Ever fx jest brokerem oszustw, mają tu w Limie Peru „zespół” zarządzający złożony z Canio Navarro i pewnego Mario (Meksykanina). Są oszustami, przekonują Cię do wejścia do brokera, mówiąc, że zarobisz co miesiąc% swojego kapitału, i jest to całkowicie fałszywe, że pracują równolegle z dwoma traderami
  Które sprawiają, że przegrywasz z nimi
  Wygraj, to oszustwo, nie ufaj, że straciłem 1000 $ i nie dają gwarancji, że są oszustami, to jest w Limie Peru!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Atilio, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 14. Dotknięty Tomasz odpowiedź

  Cześć oszukani przyjaciele, jestem w tym samym przypadku, że po zarobieniu czterech euro zmuszają cię do wpłacenia kilku tysięcy, jeśli widzą, że chcesz zwolnić, inwestują cię w takie, o których wiedzą, że padają ofiarą i mówią: Myślę wirtualnie, że przegrałeś i włożyłeś więcej pieniędzy, aby zobaczyć, czy właśnie cię oskubali, grożą zamknięciem twojego konta, już do ciebie nie dzwonią i przekazują tam twoje roszczenia..
  Niektórzy Oszuści W KAŻDEJ REGUŁY. MUSIMY ICH SKORZYSTAĆ I WYDAĆ, żeby zobaczyć, czy uda nam się coś odzyskać! Jaka szkoda, że ​​są dziś tacy złodzieje umysłów!
  Skontaktuję się z tymi poszkodowanymi „inwestorami oszustw”, aby złożyć wniosek ...

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Tomas, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 15. Anastazja odpowiedź

  BARDZO złe doświadczenia. Na początek używają fałszywych reklam innych firm, aby przyciągnąć klientów. Proponują otwarcie początkowego konta w wysokości 250€, ale w ciągu zaledwie 2 dni zmuszają (przekonanie nowicjusza takiego jak ja było bardzo łatwe) do podniesienia depozytu do 1000€ więcej, ponieważ według mojego przydzielonego menedżera (nazywa się Ihor z rosyjski departament) To ma sens, aby zadzierać ze mną z tak niskim depozytem. Codziennie dzwoni do Ciebie i zmusza do otwierania pozycji bez żadnego rozsądnego wyjaśnienia, jedyne co mówi - że muszę mu ufać. Jak tylko pozycje spadają, tracisz pieniądze i tam nie dają żadnego wyjaśnienia, grafiki ani analizy fundamentalnej. Masz odpowiedź - to moja odpowiedzialność. Do tej pory wszystko "poprawne". Problemy dopiero się zaczęły. Poczekaj, aż zamkniesz wszystkie otwarte pozycje i zażądaj wypłaty pieniędzy. Otrzymałem kilka telefonów od różnych osób z everfx. Grozili mi, słyszałem nawet, że sami są oszustami. Mam wszystkie zrzuty ekranu z tego, kiedy poprosiłem o zwrot pieniędzy. Zaakceptowanie zajęło ponad tydzień dni roboczych. I tylko dlatego, że mówię w 3 językach. Musiałem komunikować się ze wszystkimi możliwymi działami, aby odzyskać pieniądze. Nagrywałem rozmowy, maile, zrzuty ekranu. Nie wpadnij w ręce tej firmy.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Anastasio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, o czym wspominasz o EverFX, brzmi naprawdę źle. Więc udało Ci się wypłacić pieniądze, czy nie?

   pozdrowienia

   • Anastazja odpowiedź

    Witam tak, mam kilka e-maili i imion, nie udostępniają swoich nazwisk.
    Najważniejsze, że udało mi się zwrócić pieniądze. Zgłosiłem również chęć usunięcia moich danych osobowych. Odpowiedzieli, że tak, to już jest zrobione. Ale e-maile od tej firmy wciąż przychodzą. Odpowiedzialność 0.

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Cześć Anastasiio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Czy możesz udostępnić informacje, o których wspominasz?

     pozdrowienia

 16. Alexandrina odpowiedź

  Najgorsze doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem! Oszukali mnie 10.000 2 euro, zgubiłem je w XNUMX dni i nie zajmują się niczym! Jak mogę znaleźć rozwiązanie? Dzięki

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Alexandrino, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali? Z jakiego kraju do nas piszesz?

   pozdrowienia

 17. samuel odpowiedź

  tu masz sthepanie, pracuje dla everfx na Cyprze, zgadza się z opisami tutaj przeczytanymi i musiałem ją zablokować, mieszkała w maladze. jego instagram to stephaniewagnerfx.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Samuel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Samuel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile?

   pozdrowienia

 18. Czuję się oszukany odpowiedź

  Nie pozwolą mi wypłacić ani zamknąć mojego konta, już kilka razy prosiłem o wypłatę, ale nie ma sposobu, przepraszam za wymówką, dlaczego nie mogę wypłacić lub po prostu ignorują moje prośby o wypłatę. Potrzebuję informacji o tym, co tak naprawdę można zrobić

  Jeśli nie wyślesz im pieniędzy, zaczynają komunikować się z tobą coraz mniej do tego stopnia, że ​​mają złe traktowanie, lekceważą i ciągle proszą i proszą o wpisanie większej ilości pieniędzy, nie polecam im, miałem bardzo złe doświadczenia z im

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witam, czuję się oszukany, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

  • Guido Zegarra odpowiedź

   Zainwestowałem 5,000 dolarów, potem powiedzieli mi, że następnego dnia odbędzie się bardzo ważne wydarzenie i że mogę zarobić nawet do 30%, jeśli wpłaciłem kolejne 5,000, po zdeponowaniu, piątego dnia powiedzieli mi, że moje inwestycje się załamują , a żeby uniknąć utraty wszystkich pieniędzy, musiałem wpłacić kolejne 5, po wpłacie dwa dni później powiedzieli mi, że strategia jest przeznaczona na kwotę 5000 20,000, a ja nie wpłaciłem, wszystko przepadło w mniej niż 2 dni. Oszukany Hiszpan polecił mi zamknąć wszystkie twoje akcje i poprosić o dwie wypłaty, jedną za 2,000, a drugą za 13,000 2,000 $. Kiedy zadzwonią do ciebie, aby poddać ich próbie, obiecałem im, że będziemy kontynuować, jeśli zdeponują te 2,000, czwartego dnia moje XNUMX przybyło i dotrzymałem słowa.
   Miałem już wszystko stracone, przynajmniej odzyskałem 2,000.
   Obecnie na mojej platformie wygląda to tak:
   Kapitał. …… 17,000 XNUMX
   Dostępny. ……. 6,500
   Przydzielony. …… 10,500 XNUMX
   Operacja Otwarty. 12,200
   A w moim profilu mam całkowitą równowagę.
   4,850 dolarów.
   PROSZĘ POMÓŻ MI. CO ROBIĘ?
   NIE WIEM CZY WYGRYWAM CZY PRZEGRYWAM.
   - ZNOWU ZAMKNIĘ WSZYSTKIE KONTA I PONOWNIE JE WARUNKOWAĆ WYPŁACAJĄC CZĘŚĆ KAPITAŁU, ALBO ZŁAMUJĄ SIĘ I STRACIĄ WSZYSTKO, NAWET MIMO, ŻE AKCJE SĄ ZAMKNIĘTE.
   PROSZĘ O POMOC, POMOC, POMOC, UDZIEL PORADY, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Guido, prawda jest taka, że ​​ta informacja jest nieco myląca, ale zamknij otwarte operacje lub poczekaj, aż przyniosą pewien zysk, a jeśli nie jesteś pewien, najlepiej je zamknąć i odzyskać 12.200 + 6.500 lub 4.850, spróbuj udokumentować każdy krok, rób zrzuty ekranu itp.

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

    pozdrowienia

 19. Karolina odpowiedź

  Witam, chciałem zacząć inwestować, ale widzę kilka komentarzy, które są oszustwem.
  Czy ktoś ma do tego dobre i rzetelne dane?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Karolina, dziękuję za podzielenie się swoimi wątpliwościami dotyczącymi EverFX, naszym zdaniem nie jest to dobra opcja, ponieważ jest to broker z siedzibą na Kajmanach, z regulacją tej samej lokalizacji, co uważamy za bardzo niebezpieczne. Z setkami regulowanych brokerów w znacznie bezpieczniejszych krajach, takich jak Anglia, wydaje się, że bardzo złym pomysłem jest inwestowanie w tego typu firmy.

   pozdrowienia

 20. FELIPE odpowiedź

  Nie ufaj tym piratom, którzy chcą tylko zmusić Cię do wpłaty, a kiedy nie wpłacisz więcej, powiedzą Ci o ryzykownej operacji, która wysadza Twoje konto i obwinia rynek, nigdy nie biorą odpowiedzialności i mówią Ci, że wygrywasz, a przegrywasz

  ale twoje pieniądze nigdy nie zostaną ci zwrócone przez nikogo, to było naprawdę bardzo złe doświadczenie, nigdy nie zainwestuję w tego typu firmy oszustwa

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Felipe, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

   • Julia odpowiedź

    Zgadzam się w 200% z tym, co mówią o tym brokerze, są oszustami i nakłaniają cię do otwarcia operacji, o których wiedzą, że zatopią twoje konto, wywierają na ciebie presję, zjadają twoją głowę…. Czytałem w kilku komentarzach, że jest dziennikarz, który pyta, czy może mówić, post jest z dawna, ale jesteśmy ostatnio oszukani przez tę firmę, że chcielibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem. Chowają się za tym, że są sponsorami Sevilla FC, aby wzbudzić zaufanie.. Ale wcale nie są legalne. Trzymaj karty z dala od nich.

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Julio, jeśli chcesz odzyskać pieniądze w ciągu 2 miesięcy, skontaktuj się z naszym CZATEM, ten broker to oszustwo, spróbuj odzyskać swoje pieniądze, jesteś na czas. CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalistami i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, nie sądzę, że trzeba dużo mówić o innych licencjach, jednej z Seszeli a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

     pozdrowienia

 21. TETI odpowiedź

  Są oszustami, ukrywają się pod rzekomymi przepisami i licencjami, ale prawda jest taka, że ​​są bezużyteczni, wysłałem im skargi i raporty i nigdy nie udało mi się odzyskać ani wypłacić ani grosza

  ich rzekomi eksperci finansowi są, ponieważ są dwie opcje lub są najgorszymi doradcami finansowymi, jakich widziałem w życiu, ponieważ dzięki ich rekomendacjom moje konto jest puste, czy też są oszustami, bo nie wyjaśniam tego , co jeśli jestem pewien, to to, że straciłem wszystkie pieniądze dzięki rzekomym rekomendacjom rzekomych ekspertów

  w każdym razie nie polecam everfx to bzdura

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj TETI, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 22. Zjednoczone ofiary odpowiedź

  EVERFX są z ICC INTERCERTUS CAPITAL ltd, która jest firmą, która nie ma licencji na bycie brokerem ani nic. I to z wieloma innymi oszustami.

  Są to ci sami oszuści co WANDAFX, CRYPTOKARTAL, CENTROBANC, CHRONOFM i BANC MONARCH. Konta bankowe, z których korzystają, są takie same, tak mówi śledztwo policyjne. Również te same nazwiska, te same numery telefonów. Wszystkie pieniądze na konto litewskie.

  Jesteśmy grupą dotkniętych i ofiar tych osób. [email chroniony] to nasza poczta. W Madrycie i Katalonii toczy się już postępowanie sądowe przeciwko tym osobom.

  Są to organizacje przestępcze, które działają w Bułgarii i Estonii, mają też swój udział w Hiszpanii, które nie zatrzymują się i musimy je zakończyć.

  Jeśli jesteś w takiej sytuacji: [email chroniony]

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Ofiary, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 23. ręczny odpowiedź

  dobrze.. Zacząłem z nimi, póki co nie jest źle... Są dość ciężkie z wprowadzaniem pieniędzy, ale hej..
  Jak dotąd dobrze, chociaż poprosiłem o zwrot 100 euro na moje konto, a to było trzy dni temu i nie dotarło na moje konto.
  Mam nadzieję, że do mnie dotrze.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Manuel, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX. Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera? Czy masz nazwiska doradców, e-maile lub numery telefonów?

   Bądź bardzo ostrożny, ponieważ mówimy o brokerze z Kajmanów, który wykorzystuje oszukańczą reklamę.

   Pozdrowienia.

 24. Adrian odpowiedź

  Bardzo dobrze.

  W tym brokerze zaczynam nie ufać... bo mając konto demo i konto realne widzę, że wykresy różnią się między sobą... i jest to coś, co mi się nie przydarzyło u innych brokerów, widząc różne pipsy zamykają się, widząc ile SL zamyka się z inną kwotą, która go opuściła... Nie wiem czy tylko mi się to przytrafiło...

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Adrián, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX, bardzo nam przykro z powodu wszystkiego, co ci się przydarzyło… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Postaraj się wypłacić to, co ważne i tak, wiele osób dostrzega duże różnice między kontem DEMO a REAL, uważaj, bo mówimy o brokerze z siedzibą na Kajmanach.

   Pozdrowienia.

 25. Javier Alberto Mestanza Pinasco odpowiedź

  Cześć, jestem Javier i zapisałem się na everfx, ale nie mam odpowiedzi na temat inwestowania, jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć, jak inwestować przez everfx, byłbym wdzięczny.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Javier, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Pozdrowienia.

 26. Rodolfo odpowiedź

  Dzień dobry przyjacielu,

  Surfowałem po Internecie, gdy nagle zobaczyłem ogłoszenie o zarabianiu przez EverFX. Napisałem do nich zostawiając moją stronę internetową i numer telefonu komórkowego. Wysyłają mi dużo wiadomości na moje konto e-mail, ale nie wiem, co robić? Chciałbym porozmawiać z kimś tam, ale nie było na to miejsca.

  Jeśli nie jest to dobry broker, czy możesz polecić, aby zainwestował trochę pieniędzy i dzięki temu wygenerował dochód?

  Rodolfo

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Rodolfo, dziękuję za udostępnienie tych informacji o EverFX, każdy regulowany broker w poważnym kraju lub we własnym (w którym mieszkasz) kraju, jest uważany za bezpieczny, ponieważ istnieje organ regulacyjny, który chroni klienta, oto znaczenie szuka dobrej regulacji.

   Pozdrowienia.

  • Ludwik Salazar odpowiedź

   Rodolfo Pracuję z takim, który jest regulowany przez fakturę przynajmniej tam mam pewne zabezpieczenie, zarabiam 3% miesięcznie w zależności, niewiele, ale przynajmniej jest prawdziwy, zostaw mi swój numer, aby dać ci info

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Bądź ostrożny, ponieważ otrzymaliśmy różne skargi dotyczące firmy EverFX.

    Pozdrowienia.

 27. Fran odpowiedź

  Witam wszystkich, czy ktoś może mnie polecić, jeśli jesteś zainteresowany współpracą z EverFX dzięki

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Fran, ponieważ w tej samej sekcji możesz przeczytać analizę i naszą opinię na temat EverFX.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć EV, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EverFX… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

 28. Fran J odpowiedź

  Zadzwonili do mnie dzisiaj, bo zapisałem się i nie wiem, co robić, choć prawdą jest, że są założycielami Seville FC i myślę, że przy sponsorowaniu drużyny z ligi hiszpańskiej to będzie po coś. Czy możesz mi doradzić coś do zrobienia z góry dzięki?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Fran, sponsorowanie zespołu nie jest gwarancją niczego, weźmy na przykład przypadek 24 Option z Juventusem, a jest to broker z setkami skarg, albo przypadek IronFX… Po prostu poszukaj takiego z dobrymi regulacjami ( oczywiście taka jest nasza opinia, można to brać pod uwagę lub nie).

   Pozdrowienia.

 29. Camilo odpowiedź

  Pracuję z brokerem i w najlepszym razie przeczytałem komentarz powyżej, nie jest to regulowane przez FCA, ale jest to autoryzowane przez to samo i przez EOG, ponieważ w Ameryce Łacińskiej broker musi mieć regulację offshore, aby móc mieć dźwignia maksymalnie 1:500, dlatego ludzie w Ameryce Łacińskiej nie mogą uzyskać dostępu do regulacji FCA, na przykład dlatego, że powinni działać z maksymalną dźwignią 1:30, drugą rzeczą jest to, że broker ma fundusz kompensacyjny dla nie- Europejczyków, co w tym przypadku może być udzielone na podstawie zezwolenia w EOG Europy.
  Cayman Islands Monetary Authority (CIMA) jest głównym regulatorem usług finansowych na Kajmanach. Podczas gdy CIMA zarządza walutą Kajmanów, nadzoruje również i reguluje instytucje finansowe. W 2012 roku Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) i CIMA podpisały „Memorandum of Understanding” dotyczące wzajemnej współpracy w celu zwiększenia wiarygodności tego renomowanego organu regulacyjnego.
  To raj podatkowy, ale widać, jaka jest jedyna miarodajna regulacja jako raj podatkowy.

 30. Cristhian odpowiedź

  Pracowałem z nimi i do tej pory wszystko było w porządku, bo nie miałem problemów, jest jak ze wszystkim, także teraz są pod regulacją FCA, a są sponsorami Sevilla FC, więc jest to młody broker że prawda idzie do przodu i nic z nimi nie kontynuuję, ma wady, bo nie wszystko jest idealne, ale oni bardzo się starają.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Dlaczego mówisz, że są regulowane przez FCA? To nieprawda. Nigdy nie polecilibyśmy nieuregulowanego brokera z siedzibą na Kajmanach, takiego jak EverFX.

 31. Anai odpowiedź

  Cześć przyjaciele, nie polecam, skontaktowali się ze mną za pośrednictwem kreatora zysku pro, co rozumiem, jest oszustwem ... Jeśli możesz polecić dobrego brokera

  dzięki

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Anai, dzięki za informacje o EverFX, przystąpimy do dodawania tych informacji do recenzji o firmie.

   Pozdrowienia.

 32. wątpliwość odpowiedź

  Cześć przyjaciele, dzięki za informację, te everfx dzwonią do mnie więc co mam zrobić? Dziękuję Ci

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj „wątpliwości” i jak zdobyli Twoje informacje, aby do Ciebie zadzwonić? Zalecamy zapoznanie się z informacjami zawartymi w recenzji EverFX.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.