W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w EverFX. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o EverFX i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWeverfx.com | global.everfx.com
🏠 spółka*ICC Intercertus Capital (Cayman) Limited, Digital Age Solutions Limited, EverFX Group, ICC Intercertus Capital Ltd, Aerorium Limited
⚖️. RozporządzenieCIMA i CySEC
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaEverFX
📌 AdresSeszele | Cypr

⚠️ EverFX jest własnością firmy ICC Intercertus Capital (Cayman) Limited znajduje się na Seszelach i Cyprze, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje EverFX, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
standard$ 250
Srebrny$ 5000
1$ 30000

Informacje w sieci

Witryna EverFX

EverFX wyjaśnia instrumenty oferowane do handlu przez EverFX, kalendarz ekonomiczny, raporty o zarobkach, wykresy w czasie rzeczywistym, najwyraźniej prowadzą również seminaria i seminaria internetowe, oferują również materiały edukacyjne, jeśli otworzysz konto w EverFX, mają też blog (choć po angielsku).

Lista numerów telefonów

0013457693071

???? Ostateczna ocena EverFX ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W EverFX.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o EverFX:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2022Broker EverFX jest powiązany z zgoda broker, broker o fatalnej reputacji i oskarżony o popełnienie wielu oszustw.
listopada 2022Niedawno w Hiszpanii zostały wymienione jako część ogromnego oszustwa kryptowalutowego w Hiszpanii i Europie. Link do aktualności Kronikarza.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o EverFX? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z EverFX.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez EverFX

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić EverFX

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić EverFX?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy EverFX to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że EverFX to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy EverFX jest niezawodny?

Nie. EverFX nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z EverFX?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla EverFX?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

86 komentarze do «Czy EverFX to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Polecanibrokerzy.com odpowiedź

  Uwaga: Staramy się zebrać informacje o wszystkich osobach dotkniętych tym brokerem, aby poznać prawdę. Tym, którzy chcą współpracować, przeprowadzany jest anonimowy wywiad online bez szkody dla Ciebie. Kto jest zainteresowany napisz na maila [email chroniony]

 2. Jamesa Baileya odpowiedź

  Chciałbym porozmawiać z osobami z doświadczeniem z EverFX i Axiance.

  [email chroniony]

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć James, możesz napisać do innych osób na linijce w ramach recenzji tego brokera. Dziękujemy za komentowanie EverFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Carlos odpowiedź

  Postawiłem na test 250 USD i nalegają na siłę, prawie nawet z groźbą, że włożę więcej kapitału, jakby to było zobowiązanie i upieram się, że nie, dopóki nie zobaczę zwrotu kapitału i przychodzą do mnie z wymówkami i ale ... Wpisałem już skargę na Twojej stronie, aby sprawdzić, czy możesz mi pomóc w zwrocie pieniędzy. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, jesteście OSZUSTWAMI. Broker EverFX to oszustwo, używają kilku licencji, CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalnym i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, z innych licencji myślę, że niewiele trzeba porozmawiać, jeden z Seszeli, a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Carlos

    Zrobiłem to już, klikając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.Aby pomóc mi wypełnić formularz, mam nadzieję, że wkrótce otrzymam odpowiedź, zrobiłem to nawet przez czat na Twojej stronie. Z góry dziękuję

   • Carlos

    Zrobiłem już ten proces w tym łączu. Przeszedłem nawet przez twój czat. Jak długo powinienem poczekać? Dzięki za odpowiedź

   • Polecani brokerzy

    Witaj Carlos, powinni się z Tobą skontaktować, aby zobaczyć, jakie są możliwości jego odzyskania, zależy to od kilku czynników.

    Pozdrowienia.

 4. Heber odpowiedź

  Witam mnie, oni też mnie oszukali, straciłem wszystkie pieniądze i zawsze otrzymuję wiele telefonów, w których dokonuję nowej inwestycji, abym mógł odzyskać moje pieniądze, to, czego chcę, to zwrot moich pieniędzy, które zatrzymali

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Heber, jesteście OSZUSTWAMI. Broker EverFX to oszustwo, używają kilku licencji, CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalnym i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, z innych licencji myślę, że niewiele trzeba porozmawiać, jeden z Seszeli, a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie to, jak są używane, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. BYRON LEON odpowiedź

  NIE SPADAJ, SĄ OSZUSTWAMI !! PROSZĘ NIE Wpaść w pułapki ANTONIO MENDEZA I WSZYSTKICH JEGO ZESPOŁÓW !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć BYRON, tak się zachowują, doskonale ich opisałeś, to OSZUST. Broker EverFX to oszustwo, używają kilku licencji, CYSEC to najgorsza licencja w Europie i jest wielu brokerów, którym niewiele zależy na tym, żeby w ogóle nie być profesjonalnym i oszukiwać swoich klientów, aby zatrzymać pieniądze, z innych licencji myślę, że niewiele musisz porozmawiać, jeden z Seszeli, a drugi z Kajmanów, wystarczy mieć licencję Piratów z Karaibów, aby mieć kompletny pakiet. Ważną rzeczą jest nie tyle licencje, jeśli nie sposób ich wykorzystania, broker taki jak EverFX używa europejskich licencji dla klientów europejskich, ale dla klientów Latam używają dowolnej z pozostałych 2 licencji i to jest problem, ponieważ są one bardzo biedny lub bardzo leniwy EverFX robi to, co chce i nikt tego nie kwestionuje, dlatego klienci narzekają, że to wszystko jest oszustwem, ponieważ są oszukani i nie jest to etyczne, poważne ani profesjonalne. Z tych powodów uważamy, że EverFX musi się znacznie poprawić, aby pozbyć się tego wizerunku oszustwa BROKER, który przekazuje dzisiaj.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.