Komentarze Eutrade24

W tej sekcji przeanalizujemy brokera eutrade24 (zwany także eutrade24.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Eutrade24 do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Eutrade24. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Terratech LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Eutrade24, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, stały spread 2 pipsy, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:400, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, poziom Margin Call / Stop Out: 20% / pełny depozyt zabezpieczający, 15% bonus od depozytu.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, stały spread 2 pipsy, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:400, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, poziom Margin Call / Stop Out: 20% / pełny depozyt zabezpieczający, 25% bonus od depozytu, dzienna analiza, wypłaty w 3 - 5 dni roboczych.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500, stały spread 1 pips / zmienny 0.5 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1: 400, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, poziom Margin Call / Stop Out: 20% / pełny depozyt zabezpieczający, 30% bonus depozytowy, analiza dzienna, wypłaty w ciągu 3 - 5 dni roboczych, konto ECN.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, stały spread 0.7 pipsa / zmienna 0.5 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia na żądanie, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, poziom Margin Call / Stop Out: 20% / pełny depozyt zabezpieczający, 40% bonus od depozytu, dzienna analiza, wypłaty w 3 - 5 dni roboczych, konto ECN.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, stały spread 0.4 pipsa / zmienny 0.3 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia na żądanie, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, poziom Margin Call / Stop Out: 20% / pełny depozyt zabezpieczający, 50% bonus od depozytu, dzienna analiza, ekspresowe wypłaty w 2 dni robocze, konto ECN.

 

Rodzaje kont Eutrade24
Rodzaje kont Eutrade24

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Eutrade24 to: platforma eurtrade24.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Eutrade24 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Eutrade24
Witryna Eutrade24

Eutrade24 zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre informacje, wyjaśnienia podstawowych pojęć, niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat eutrade24 |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: eurtrade24.pl

Número de teléfono: + 44 7448885131

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona eutrade24 <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? eutrade24 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker nieregulowany, ma siedzibę w bardzo niebezpiecznym kraju, który nie zapewnia bezpieczeństwa przedsiębiorcy; szukając opinii na temat eutrade24 Znaleźliśmy liczne recenzje, które ostrzegają przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CONSOB eutrade24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Eutrade24? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Eutrade24 (European Trade 24): Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Guillermo, dziękuję za komentarz na temat Eutrade24 (European Trade 24). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *