Komentarze na temat EuroXN
W tej sekcji przeanalizujemy EuroXN (zwany także nazwą: euroxn.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się EuroXN do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o EuroXN ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to EuroXN? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ EuroXN wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma opierać się na: nie ma danych na ten temat.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje regulacja, nie wspominają nic o byciu a regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: EuroXN jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 
📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez EuroXN, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto Junior, Konto Senior, Konto Kierownicze i Konto Prezydenckie. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Juniora: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 200, osobisty menedżer konta, cotygodniowy biuletyn (miesięczny bezpłatny okres próbny), usługa sygnału (miesięczny bezpłatny okres próbny), sesja Private Trading (jedna sesja).

Konto seniora: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.001, osobisty menedżer konta, cotygodniowy biuletyn (miesięczny bezpłatny okres próbny), usługa sygnału (miesięczny bezpłatny okres próbny), sesja Private Trading (jedna sesja).

Konto wykonawcze: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.001, osobisty menedżer konta, cotygodniowy biuletyn (miesięczny bezpłatny okres próbny), obsługa sygnału (12 sygnałów miesięcznych), sesja Private Trading (2 sesje).

Konto prezydenckie: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, osobisty menedżer konta, cotygodniowy biuletyn (miesięczny bezpłatny okres próbny), codzienne sygnały, sesja Private Trading (sesja na żądanie).

 

Rodzaje kont EuroXN
Rodzaje kont EuroXN

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje EuroXN to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które EuroXN udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna EuroXN
Witryna EuroXN

EuroXN zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o produktach, które oferujesz, dział edukacyjny, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat EuroXN 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: euroxn.pl

📞Numer telefonu: + 44-2037-693-066 (angielski) | + 39-0399-745-729 (włoski) | + 34-937-379-384 (hiszpański) | + 43-720-072-952 (niemiecki)

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na EuroXN. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona EuroXN

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? EuroXN jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest nigdzie zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) i nie ma regulacji (nie -firma regulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o EuroXN? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

37 komentarze do «EuroXN: Ocena i komentarze»

 1. Carlos Salvador odpowiedź

  Verán por qué EUROXN no sólo no es una empresa confiable sino algo bastante peor: Hice un depósito de 200€ en una cuenta junior de Euroxn (#210591) el 28/10/21, la mínima cantidad posible, para saber cómo funcionaba esta empresa. El resultado fue negativo en -172’54€ en pocos días.

  Perdí todo lo invertido y me quedé en cifras negativas, a pesar de haber seguido, como inversor inexperto, al pie de la letra las instrucciones de mi broker (I. M. C.). Cuando fui sabedor de la pérdida era ya tarde puesto que ya había enviado otro depósito de 2000€ (#210582) el 08/11/2021.

  Reclamé cambiar de broker y en pocas horas el siguiente (Á. de S.) logró un beneficio de 215€ y me informó de que la comisión de su empresa era del 5% (el 10% en algunos casos) sobre los beneficios obtenidos, pero exigió una inversión mínima de 50.000€ para seguir orientándome.

  Dada mi desconfianza, solicité la devolución del segundo depósito a partir del 09/11 vía email prácticamente a diario hasta hoy, sin lograrlo. Todos los teléfonos ofrecidos para resolver dificultades son inoperativos y no he recibido ninguna contestación por correo. Hoy (03/12/21) he mantenido una conversación con la gestora de mi cuenta (J.), en la que, de malas maneras, me dice que dada la cantidad negativa (-172€), Euroxn cobraba el “impuesto” de 2200€ para desbloquear la cuenta (justamente la cantidad existente), y si quería desbloquearla tendría que ingresar el “impuesto” completo a través de un nuevo depósito. Una rapacidad ilimitada.

  He pedido oralmente y por escrito las condiciones legales y de funcionamiento interno que justifican esta actuación y, por supuesto, me han sido negadas.

  Si alguien ve justificado este comportamiento, le pediría que me lo indicase.

  Si alguien puede orientarme en cómo denunciar eficazmente este robo (el secuestro de 2000€) le ruego que me lo haga saber.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz sprawdzić ich recenzję i komentarze tutaj: EuroXN

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. żal śniegu odpowiedź

  Oszukali mnie 3000 euro zdałem sobie sprawę, bo spojrzałem na konto i zobaczyłem, że mnie okradli 3187 nie zostawili mnie z niczym, zadzwoń do banku, żeby to wyśledzić i w poniedziałek złożę reklamację mówiąc, że nie chcę inwestować, że mam nie zamierzał postawić euro

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Snows, dziękuję za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz sprawdzić ich recenzję i komentarze tutaj: EuroXN

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Julian Bermudez odpowiedź

  Okradają każdego, kto wchodzi, odchodzą, stracą wszystko, co włożą, kradną i oszukują, kłamią we wszystkim ... oszuści !!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Julian, NIGDY NIE POZWOLĄ CI WYPŁACIĆ ZAROBKÓW, MUSISZ ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE !!!, Dzięki za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz sprawdzić ich recenzję i komentarze tutaj: EuroXN

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Jose odpowiedź

  Cześć, czy jest jakiś sposób, aby przestali do Ciebie dzwonić? Mówię im, że nie jestem zainteresowany, a oni mówią, że nie przestaną do mnie dzwonić, dopóki nie założę konta i że nie ma możliwości wypisania się z subskrypcji bez założenia konta. Dziękuję

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jose, zablokuj wszystkie numery osób, które do Ciebie dzwonią lub powiedz im, że masz zamiar zgłosić je policji i organom nadzoru.

   Pozdrowienia.

 5. Chwała odpowiedź

  Najgorsze jest to, że broker Ángel de los Santos Escalante wszedł na moje konta, oszukał mnie i poprosił o kredyty na ponad 40.000 28.000 €, dali zysk w wysokości XNUMX XNUMX € i rzeczywiście, teraz mam za sobą banki, jestem biedny emeryt i nie oddają powtórki lub żartują. Jestem zdesperowany, ale ich nie obchodzi. To złodzieje. Nie myl się, oszuści wprost

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Gloria, NIGDY NIE POZWOLĄ CI WYPŁACIĆ ZAROBKÓW, MUSISZ ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE !!!, Dzięki za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz sprawdzić ich recenzję i komentarze tutaj: EuroXN

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Luisa Rodriguez odpowiedź

  9 października poprosili mnie o 15000 20000, potem wzięli ode mnie pożyczkę, która nadal istnieje, 60.000 XNUMX, wśród tak wielu, że jeśli więcej negatywów włoży się więcej niż XNUMX XNUMX, jutro chcą coś za jakieś prowizje, a ja będę być na dyżurze za pieprzoną karę w szpitalu, wszystko przerażam..
  pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Luisa, NIGDY NIE POZWOLĄ CI WYPŁACIĆ ZAROBKÓW, MUSISZ ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE !!!, Dzięki za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz sprawdzić ich recenzję i komentarze tutaj: EuroXN

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Mario odpowiedź

  Witam dobrze, działam z euroxn .. ale zawsze proszą mnie o więcej pieniędzy i wkładają 5 euro i włożyli bonus kolejnych 5 tysięcy na moje 5 tysięcy i osiągnęli 15 tysięcy 10 tysięcy moich plus 5 tysięcy ale nie pozwalają mi wypłacić moich zarobków mówią, że wpłacają więcej pieniędzy jak mam wypłacić zarobki?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Mario, NIGDY NIE POZWOLĄ CI WYPŁACIĆ TWOICH ZASOBÓW !!!, Dziękujemy za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz sprawdzić ich recenzję i komentarze tutaj: EuroXN

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Jose Manuel odpowiedź

  Nie inwestuj w euroxn, oszukali mnie 16367,40 2000 euro i proszą mnie o XNUMX euro na odzyskanie i kontynuowanie działalności, to oszustwo firmowe jak duży zamek, nie wkładaj ani grosza

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jose Manuel, dziękuję za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz sprawdzić ich recenzję i komentarze tutaj: EuroXN

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. JSCARLOS odpowiedź

  ZŁODZIEJE!! TO ZŁODZIEJE!!!

  EUROXN OKRADZIŁ MNIE PRAWIE 3000

  JEŚLI CHCESZ WYPUSZCZAĆ SZALONE I SZALONE, BRAK SZACUNKU DLA TELEFONU, ZROBIŁEM OKOŁO PONAD 1 MIESIĄC I WCIĄŻ NIE WIDZĄ PIENIĘGA, REKLAMACJE SĄ PRAWDZIWE, NIE POZWOLĄ CIĘ WYCOFAĆ I OSZALĄ

  WSZYSTKIE PIENIĄDZE WYSŁANE DO EUROXN ZOSTANĄ NIEUNIKNIONE UTRACONE, NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ PIENIĘDZY TYM ZŁODZIEJOM KŁAMSTWOM

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć JSCARLOS, dziękuję za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Salvador Aberti odpowiedź

  dziękuję polecanym brokerom za uratowanie mnie przed tym oszustwem brokerskim, miałem zamiar zainwestować 1.000, a ty mnie uratowałeś !!! Bardzo dziękuję!!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Salvador, bardzo dziękuję za napisanie i zmotywowanie nas swoimi słowami do dalszej walki z tymi oszustami.

   Pozdrowienia.

 11. Omar el chachin odpowiedź

  To oszuści 5 maja założyłem konto na 250 euro z opowieścią, że mają automatyczny algorytm,
  Pierwsza operacja zarabia 30 euro automatycznego podpisu,
  Ze zdziwieniem, że mój menadżer do zobaczenia platformy zrobiliśmy operację, która według niego zarobi 50 euro i że zamknie operację z zaskoczeniem, że następnego dnia pewnie widzę platformę i skończył mi się grosz.
  Napisałem 4 maile lub odpowiedź i dzwoniłem lub nie wiem ile razy i nie powiedziałbym i mniej

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Omar, dziękuję za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Manuel odpowiedź

  Witam, ja też padłem ofiarą tych złodziei, oszuści dzwonili do mnie wiele razy, aby zainwestować u nich i raz wpłaciłem pieniądze na konto, już do mnie nie dzwonili, ale nie pozwolili ci odebrać pieniędzy, od dnia 6/ 10/2021 dokonać wypłaty, która wciąż jest w toku, coś trzeba zrobić z tymi ludźmi, aby nie dalej oszukiwali więcej ludzi, jak zrobili tak jak N nas.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Manuel, dziękuję za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Javier Molto odpowiedź

  Konto handlowe Euroxn.com nr 150039
  Konto handlowe Euroxn.com nr 150039
  Saldo na 9 października 2021 27.048,98 XNUMX
  Proszę o wypłatę w dniu 15 września 2021 r. na kwotę 18.050,00 XNUMX
  Proszą mnie o zapłatę prowizji i podatków 2.500 euro, które deponuję w firmie portugalskiej i rumuńskiej, mogę podać nazwiska, ponieważ żadna z nich nie mówi euroxn.com.
  Wysyłają mi potwierdzenie odbioru i informują, że w ciągu 5 dni roboczych otrzymam przelew w moim banku.
  Na dzień dzisiejszy, 9 października 2021 r., po wielu roszczeniach, bez otrzymania odpowiedzi, nadal nie otrzymałem tego przelewu.
  Mój menedżer konta Nathan Pierce (Jonatan)
  Kontrola jakości Brillet Gonzalez
  Wesprzyj Camila
  Wszystkie brakujące w akcji !!
  Obiecuję, że jeśli otrzymam tę wypłatę, umieszczę ją tutaj.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Javier, musisz podać nazwy 2 firm, które są w zmowie z oszustami, firmy te są częścią sieci przestępczej. Dzięki za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. Sonia Smovir odpowiedź

  Dobrzy ludzie. Zaoferowali mi początkowe konto seniora o wartości minimum 5.000 USD, na początku wydawało się to normalne. Teraz nie mogę dokonywać wypłat ani inwestycji, a tym bardziej zysków, które oferują ci oszuści, to wszystko jest kłamstwem. CO myślisz o Mycharge Back w celu odzyskania? Chcę wszcząć działania prawne. Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Sonia Smovir, dziękuję za komentarz na EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. juci odpowiedź

  Nawet nie wspominają, gdzie mają siedzibę, przez telefon mówią ci cokolwiek, ale dlaczego nie wspominają o tym na swojej stronie internetowej? Wszystko brzydko pachnie, codziennie dzwonią do mnie, żebym zainwestował

  No to je zdam, czytając te wszystkie komentarze jestem już zniechęcony. Jakiego brokera możesz polecić?

  Wave

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Juci, nie pojawiają się z tym imieniem w hiszpańskiej CNMV. Dzięki za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Rodrigo odpowiedź

  Wzywają mnie do oferowania swoich usług, podobno są regulowane przez CMMV, mam wiele wątpliwości co do ich prawdziwości.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rodrigo, to kłamstwo, nie pojawiają się z tą nazwą w CNMV w Hiszpanii, poproś ich o podanie linku do weryfikacji. Dzięki za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Alejandro odpowiedź

    Próbuję wypłacić pieniądze, w momencie, gdy mnie zawołają, żebym tego nie robił, widzę przeszkodę w wypłacie pieniędzy, zobaczymy co się stanie

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Alejandro, nie pojawiają się pod tym imieniem w hiszpańskiej CNMV. Dzięki za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Luis odpowiedź

   Zostałem oszukany przez EUROXN! Dokonałem dużej inwestycji i nie pozwolą mi jej wypłacić! Przestali się ze mną kontaktować i nie odpowiadają na moje wiadomości. To oczywiście oszustwo! Nie inwestuj w tę platformę !! Czy istnieje sposób na odzyskanie pieniędzy?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Roberto Gil, dziękuję za komentowanie EuroXN. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *